ru ua
0 0
Бонуси: 0 грн.
Для використання накопичених бонусів, будь ласка авторизуйтесь
Каталог
0 грн.
Для використання накопичених бонусів, будь ласка авторизуйтесь

Солярії і ІЧ кабіни

Засмага в солярії - здоров'я чи шкода?
Варто згадати, що все добре виключно в міру. Це підходить і для любителів позасмагати в солярії. Як же правильно вибрати солярій, щоб доставити шкірі виключно позитивні і цілющі речовини і вберегти від не потрібних?
28.01.2015
Солярій - поєднання приємного з корисним.
Солярій - це відмінна заміна палючому сонцю, а також гарне місце для релаксації. Так як індустрія штучної засмаги розвивається величезними темпами, відвідування студії засмаги вже стало звичайною процедурою, а кількість салонів і фітнес-центрів неухильно зростає.
28.01.2015
Правильний засмага в солярії
Легкий загар, це, звичайно, красиво. Влітку набагато легше підтримувати його на однаковому рівні, адже спекотна погода і так має на увазі мінімальну кількість одягу. Коли немає можливості скористатися сонячною енергією і придбати натуральний загар, то виходом може стати відвідування солярію.
28.01.2015
Секрети засмаги в солярії
Досить багато матеріалу про те, чи варто засмагати взагалі засмагати в солярії, якою тривалістю повинні бути сеанси і т.д. можна знайти як в різних журналах, інтернеті або ж прямо на місці - в солярії.
28.01.2015
Косметика для солярію
Засмага в солярії має як плюси, так і мінуси. До позитивних властивостей солярію відносяться активізація захисних сил організму, що допомагає йому набагато легше боротися з інфекціями і хворобами, поліпшується кровопостачання внутрішніх органів, що сприяє їх кращої роботи. Так само загар дозволяє вам виглядати набагато краще, адже злегка засмагла шкіра -...
28.01.2015
Передзамовлення
Передзамовлення успішно відправлен!
Ім'я *
Телефон *
Зворотний дзвінок
Запит успішно відправлений!
Ім'я *
Телефон *
Спитати у Instagram Спитати у Telegram Спитати у Viber