Кожна жінка любить красиві хвилясті локони, але тим, кого природа не нагородила кучериками, доводиться докладати чималих зусиль, щоб зробити волосся хвилястими . Більш того, навіть якщо зробити укладку за допомогою плойки або бігуді, то на наступний день від кучериків не залишиться і сліду. Завдяки появі спеціальних біологічних складів для волосся стало можливим створення локонів на довгий період часу. Вьяющіеся локони можна зробити за допомогою біозавивка. Біозавивка - це новітня методика, для виконання якої майстер використовує натуральні склади для завивання локонів.
Сучасні склади біозавивка не мають в своєму складі тіолгліколевую кислоту. Солі цієї кислоти руйнують дисульфідні зв'язки, що вносить зміни в структуру волосся. Замість цієї кислоти для біозавивка використовується цістеамін. Така кислота є більш щадить для структури локонів і не має різкого запаху.
Питання про безпеку даного виду завивки хвилює практично кожну жінку. Слід зазначити, що в даному випадку величезну роль грає вибір майстра. Робити біозавивку у недосвідченого перукаря просто заборонено. Справа в тому, що недосвідчений майстер крім неправильного виконання завивки може також скористатися неякісним складом, а саме, замінити біосостав на хімічний склад. Таким чином, ви отримуєте ефект хімічної завивки, яка вкрай шкідлива для локонів. Крім цього, майстер повинен підібрати правильну концентрацію діючої складу. Правильна концентрація вибирається виходячи з типу і стану волосся.
До речі, виконати біозавивку можна по-різному, наприклад, зробити завитки більш вираженими або створити ефект легкої завивки. Слід зазначити, що на короткому волоссі завивка буде злегка помітною, а на довгих - завитки будуть чітко вираженими. Зробити біозавивку на жорстких волоссі буде проблематично.
довговічність біозавивка буде залежати від декількох факторів: величини коклюшек, якими користувався майстер для створення завитків, вихідного стану волосся, а також правильності догляду за кучерями. Завивка, виконана досвідченим майстром повинна протриматися на волоссі не менше 4 місяців. Повторне виконання біозавивка допускається тільки через півроку.
Волосся після біозавивка вимагає певного догляду. Не варто думати, що біозавивка є вкрай корисною процедурою для волосся. Так, біозавивка завдає такої серйозної шкоди локонам, як хімічна завивка, але також впливає на структуру локонів і їх якість. Після біозавивка шевелюра потребує реабілітації. Бажано використання професійних засобів по догляду за волоссям, наприклад, підібрати хороший бальзам для вашого типу волосся.
Пам'ятайте, незважаючи на те, що біозавивка - це щадний метод створення кучериків, деяку шкоду завивка все ж завдає структурі волосся.
У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати за доступною ціною все необхідне перукарське обладнання , За допомогою якого Ви будете завжди виглядати чудово!