ru ua
0 0
Бонуси: 0 грн.
Для використання накопичених бонусів, будь ласка авторизуйтесь
Каталог
0 грн.
Для використання накопичених бонусів, будь ласка авторизуйтесь

Музика в салоні СПА

У салоні СПА метою музичного оформлення служить та ж причина, що і процедура, призначена для релаксації. Будь-який, поважаючий своїх клієнтів салон СПА, обов'язково має аудіосистему, яка має можливість працювати в двох режимах. Що це означає? Музика може звучати по всьому приміщенню салону, або вибирається певна музика для кожного кабінету окремо. В американських СПА салонах, останнім часом, дуже популярними стали звуки природи - це і спів птахів, дзюрчання лісового струмка і т.д. Іноді звуки природи нічим не поступаються спокійній музиці, яка сприяє релаксації і методу занурення в прекрасний світ відчуттів.

У салоні бажано мати свою різноманітну фонотеку, але майте на увазі, що іноді велику кількість «водних» звуків, на подобі дзюрчання струмочка, не всім подобається. Треба також уникати інтенсивні симфонії Бетховена. Музика в салоні повинна розбудити романтичний настрій клієнта, але не забувайте за гучність звучання. Не слід оглушати своїх відвідувачів надмірними звуками мелодій, але і не змушуйте їх напружувати слух, для того щоб почути її.

Кожному з нас знайоме почуття відчуттів при звучанні тій чи іншій мелодії - це може бути відчуття емоції, думки, романтики ... Вона здатна спонукати нас до дій, заспокоює або хвилює. Музиці властиво впливати на лимбический відділ головного мозку, який за своїм призначенням управляє нашими емоціями. Ви знайомі з тим, що, наприклад, спокійна музика може стабілізувати рівень адреналіну в крові, яке здатне знизити частоту серцевих скорочень тим самим, нормалізуючи кров'яний тиск. Це допомагає уникнути серцево-судинні захворювання і мігрень.

Слух здатний сприйняти музику в цілому, в той час як організм реагує на її окремі звуки. Саме від того, яку музику ми зазвичай слухаємо, і залежить стан нашого організму. Повільна музика нас заспокоює, розслаблює, на відміну від швидкої музики, яка здатна посилити серцебиття і згубно впливати на нервову систему. Музика - це не тільки темп. Від її тону, композиції, інструментальної обробки і вібрації залежить вплив мелодії на наше тіло і розум. Високі тони будь-якої композиції впливають на верхні органи тіла, а низькі зазвичай викликають вібрацію в нижній частині тіла.

Лікар-психіатр Джон Даймонд у своїй книзі «Прислухайтеся до свого тіла» дуже чітко зумів продемонструвати за допомогою поведінкової кінезіології саме те, як організм розпізнає згубні або сприятливі для нього звуки і відповідно підігравати їх впливу. Даймонд зумів довести, що всім нам властиво чути музику не тільки вухами, а й усім тілом.

композиції таких рок-груп як «Лід Зепплінг», «Куїн», «Дорз», виконавці Елліс Купер, Дженіс Джоплін та інші, помітно можуть послабити організм, тоді як група «Бітлз» такого ефекту не додасть. Крім цього, автор книги зазначив і чудове вплив на організм від легкої класичної і мелодійної музики, джазу, кантрі, в той час як після завершення «вальсу» Равеля та «весняних наспівів» Стравінського відчувалася негативна реакція. Автор припустив, що в цих мелодіях композитори намагалися зображати хаос.

Найнесприятливішим музичним темпом, знову таки, на думку Джона Даймонда, є анапестний ритм, який є повністю протилежним «Вальсуючі темпу», і, напевно, саме в цьому темпі ми можемо відчути звук биття серця. При піддає анапестному ритму, ми відчуваємо тривожне напруження, що може викликати ослаблення м'язової сили. Але це не є єдиним негативним моментом сучасної музики. Прослуховування якихось «ізольованих нот", наприклад, під час репетиції, у нас підсилює стан гніву. Виконуючи на будь-якому інструменті ноту «до», ми відчуваємо м'язову слабкість, а ті ноти, які знаходяться вище, не здатні так згубно впливати на слухача.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати за доступною ціною салонне обладнання для організації будь-якого виду бізнесу в індустрії краси!

Передзамовлення
Передзамовлення успішно відправлен!
Ім'я *
Телефон *
Зворотний дзвінок
Запит успішно відправлений!
Ім'я *
Телефон *
Спитати у Instagram Спитати у Telegram Спитати у Viber