Специфікою працевлаштування дипломованого перукаря, є постійне навчання і практика. Для поповнення співробітників елітних салонів краси, мало цього самого диплома, а часто і навіть кропіткої роботи і таланту. За словами перукаря, Анастасії Халін, першим ступенем працевлаштування випускника в престижний салон, є навчання на курсах при цьому салоні. Якщо у вас є досвід роботи, ознаменований нагородами та преміями - підхід до вас буде більше лояльний і шансів працювати в класному салоні набагато більше. А це вимагає додаткових фінансів. Тому більшість початківців перукарів працюють у звичайних перукарнях.
справжнє бажання і здоровий кар'єризм - основні постулати просування до перукарського олімпу. На думку Президента Спілки перукарів України, Олексія Антонюка, кар'єра перукаря може розвиватися двома способами - розвиток всередині професії, що передбачає поетапне зростання з позиції стажиста до арт-директора. Це вірний шлях до улюбленої високооплачуваної роботи. Другий варіант розвитку кар'єри - стати тренером, викладачем курсів при салоні, проводити семінари і майстер-класи, писати книги, присвячені перукарського мистецтва. Такий спосіб вибирають не багато, вважаючи за краще практичний хід. Найбільш амбітні відкривають авторські салони.
Також, пан Антонюк, вважає важливим в кар'єрі перукаря рівень професіоналізму салону , В якому працює фахівець. А ось перукар Вікторія Каленська, вважає, що це не має значення і професіоналізм перукаря залежить від бажання бути висококласним фахівцем.
За словами Президента Антонюка, кількість переважає над якістю - є робота і досить. Дійсно амбітних перукарів мало, які хочуть постійного зростання і розвитку. А адже саме це бажання і є перспективою до вершини.
У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати за доступною ціною салонне обладнання для організації будь-якого виду бізнесу в індустрії краси!