Як відкрити власний салон краси і зробити його успішним в умовах нинішньої конкуренції? Цим питанням задається досить велика кількість підприємців-початківців. Без сумніву найсильнішою зброєю нашого часу є інформація. Всім нам відома не прописна істина про те, що той, хто володіє інформацією - володіє світом. В Інтернеті можна знайти безліч даних про процеси і тенденції в б'юті-індустрії, стежити за актуальними подіями.
Також почерпнути корисну інформацію можна на спеціальних тренінгах, семінарах і курсах. Там можна отримати відповіді на питання: «Скільки коштує відкриття салону краси?», «Що необхідно для відкриття салону краси?» і багато інших.
Професійні консультанти допоможуть у виборі стратегії для розвитку підприємства і звернуть на важливі моменти, які потрібно буде прописати в бізнес-плані.
Варто розуміти, що відкриття салону краси є лише першим етапом, а далі має бути ще безліч важливих кроків і постійної роботи. На якомусь з етапів рано чи пізно постане питання про те, як поліпшити хід справ салону і збільшити прибуток? Питання досить складне і в двох словах на нього відповісти просто неможливо. Для цього варто розглянути вісім важливих тонкощів роботи салону краси.
1. Термін реалізації. Коли ви плануєте, відкриття салону краси варто розуміти, що це займе 1-1,5 року. Можна купити приміщення, яке не потрібно буде переробляти. Тоді буде потрібно близько трьох місяців. Окупність при цьому буде близько двох років виходячи з рівня інвестицій в співвідношенні з кількістю згаданих послуг.
2. Купівля приміщення. Як показала криза, в конкурентній боротьбі виживають підприємства, власники яких не орендую приміщення, а мають своє. Купівля приміщення є вдалим капіталовкладенням. При його покупці варто враховувати вимоги законодавства. Відкриття салону може відбутися в житловому будинку - на першому поверсі або цоколі. Варто оцінити приміщення з точки зору відповідності нормам СЕС.
3. Маркетингове дослідження. Для його проведення потрібно зібрати інформацію про соціальний склад населення, що проживає в районі відкриття салону і потенційних конкурентів. Після аналізу отриманих даних можна прийти до висновку салон, якого рівня буде доречно відкрити в цьому районі.
4. Бізнес-план. У ньому враховується дохідна і витратна частина, а також прораховується окупність підприємства.
5. Будівельні роботи. На цьому етапі відбувається ремонт приміщення, планування кабінетів і робочих місць.
6. Оформлення документації. Заклад отримує всі необхідні дозволи для роботи.
7. Набір персоналу. Дуже важливо найняти на роботу кваліфікованих майстрів, які забезпечать потік клієнтів в салон краси.
8. Закупівля обладнання та витратних матеріалів.
9. Проведення рекламної кампанії.
У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати за доступною ціною салонне обладнання для організації будь-якого виду бізнесу в індустрії краси!