Це зручно з кількох причин: по-перше не потрібно витрачатися на покупку майданчики, яка коштує дорого, а по-друге без істотних витрат можна перемістити бізнес в інший район.
Але тут також є певні підводні камені. Справа в тому, що орендар і орендодавець далеко не завжди укладають офіційний договір. Найчастіше має місця практика так званої «тихої оренди». Це вигідно з кількох причин обом сторонам, але в такій схемі є свої ризики. Один з них це перевірка відповідних органів. Буває і таке, що хитрі адміністратори без відома власника здають в оренду робоче місце. У разі відсутності документації, яка б підтверджувала законність дій і перебування в приміщенні, орендодавець може бути притягнутий до відповідальності за порушення трудового законодавства і приховування доходів. До того ж орендаря можуть в будь-який момент взяти і виставити із закладу. Що стосується працівників орендують робоче місце, то за відсутності договору і заподіянні матеріальних збитків, він просто відмовиться його відшкодовувати, причому є для цього всі підстави.
Щоб уникнути таких неприємних ситуацій для обох сторін, краще оформити договір оренди приміщення або робочого місця.
На що слід звертати увагу при складанні договору оренди?
1. Договір повинен укладатися на певний термін, який вказується в документі, в ньому повинні бути чітко прописані права та обов'язки обох сторін і дії в разі їх порушення.
2. Якщо майстер орендує робоче місце в салоні, то його варто зареєструвати як індивідуального підприємця. У такому випадку його вдасться притягнути до відповідальності за порушення умов договору або псування майна. У разі відсутності реєстрації власник закладу буде нести всю відповідальність за якість послуг.
3. Салон краси, точно також як і майстер, який орендує приміщення повинні мати ліцензію.
У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати за доступною ціною все необхідне перукарське обладнання , За допомогою якого Ви будете завжди виглядати чудово!