У наш час вже стало досить модно бути глазурного за мірками Європи. Багато хто не знаючи упину і розуміючи по-своєму різко виділяються. Наприклад, дуже часто можна зустріти персон слабкої статі з немитим волоссям рожевого відтінку і з величезними нігтями. Замість лазні вони щодня відвідують студії з нігтьових дизайном. Так як, якщо хлопчики з певної соціальної ніші люблять видавати картинки на різних поверхнях і стінах, проте їх подруги вважають за краще малювати на своїх штучних нігтях. Однак над поліпшенням свого іміджу можна попрацювати виходячи з інших критеріїв прекрасного. Саме для цього в нашій країні і існують різні салони краси.
В даному бізнесі можна непогано заробити до сорока відсотків від уже вкладеного вами капіталу.
Виручка при цьому складе від двадцяти до п'ятдесяти тисяч гривень на місяць. При цьому чистий дохід коливається від п'яти до двадцяти тисяч гривень.
Згідно з нормами СЕС в салоні повинні бути обов'язково допоміжні площі. Дані площі, як ми всі розуміємо, грошей зовсім не приносять.
Розмір статистичного салону - від 130 до 190 м.
Чим менше буде розмір салону, тим менше він отримає прибутку.
Економічний розрахунок салону з площею в 130 кв.м.
Присутні такі приміщення:
1. «Зал для гостей» зі стендами косметики, яка йде на продаж - займає 13 кв. м
2. Зал, який має два перукарень крісла - 15 кв. м
3. Кабінет для проведення манікюру і педикюру - 8 кв. м
4. Два-три кабінети спеціально для косметологів, де є обладнання для проведення:
1) корекції фігури;
2) проведення процедури пілінгу ультразвуком;
3) киснева мезотерапія;
5. Кабінет для проведення масажу, а ще й обгортань - 9 кв. м
6. Солярій, який займає приблизно 6 кв. метрів
7. Допоміжні приміщення (склад, стерилізаційна, кімната відпочинку) - 30 кв. м
Норми СЕС з 2005 року вимагають вже таких площ.
Чистий місячна прибуток салону , Без урахування всіх витрат і податків складе тоді 6 тис. У.о. Річний прибуток - 60 тис. У.о.
Будь-салон починається спочатку з вибору процедур, які насправді збираєтеся запропонувати власним клієнтам в процесі роботи. Вони умовно поділяються на три групи.
для Іміджу
Досить традиційні послуги: перукарські, в тому числі манікюр і педикюр. Сюди ви можете включити новинки, як татуаж, загар, пірсинг ...
Медицина
Корекція певних недоліків, програми для боротьби з целюлітом і т.д.
для Релаксації
До них відносяться масаж, СПА, светотерапия і ароматерапія.
Мода нашого часу вже вимагає більш розширеного спектру процедур:
1) моделювання обличчя і тіла;
2) ліфтинг проводиться на бюсті;
3) процедур щодо зниження жирових відкладень - неінвазивний, а ще й голчастий електроліполіз.
Ефектні в якості новинки різні безопераційні способи для проведення корекції фігури, а також особи на певних апаратах, наприклад: підйом молочної залози на кілька сантиметрів, формування попки, але також часткова або повна ліквідація подвійного підборіддя.
Однак вибирати набір послуг для власного салону варто з урахуванням що приносять прибутку від їх використання.
Через те що, при середньому завантаженні перукаря вдень становить всього в тридцять відсотків, дохід з одного крісла буде становити не більше 3 тисяч в місяць.
Але ось лише один сеанс мезотерапії приносить вашому салону виручку в три тисячі гривень за один сеанс.
Також після повного вирахування зарплати і витратних матеріалів дохід самого салону складе приблизно півтори тисячі гривень.
За умови того що мезотерапевт буде завантажений в три рази менше, ніж ваші перукарі, салон отримає за місяць не 2, а 6 тисяч.
Для того щоб найбільш чітко розрахувати прибутковість послуги, вам знадобиться взяти всю брудну прибутковість від кожної послуги і просто розділити їх на метраж кабінету з усіма обліками норм СЕС.
Вартість зачіски буде безпосередньо залежати від складності.
У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати за доступною ціною салонне обладнання для організації будь-якого виду бізнесу в індустрії краси!