ru ua
0 0
Бонуси: 0 грн.
Для використання накопичених бонусів, будь ласка авторизуйтесь
Каталог
0 грн.
Для використання накопичених бонусів, будь ласка авторизуйтесь

Хвороба червоного носа або розацеа

«Розацеа» - це досить гарна назва, але, не дивлячись на корінь слова, на жаль, воно зовсім не говорить про прекрасних кольорах . Зате воно може сказати про наявність такого захворювання, при якому шкіра на носі і щоках людини набуває насичений червоний, навіть пурпурний відтінок. Однак ця хвороба не має нічого спільного зі здоровим рум'янцем, адже вона викликана неправильною роботою кровоносних судин .

Симптоми і стадії розвитку хвороби
Розацеа - це захворювання, яке властиво людям старше тридцяти років. Найчастіше воно зустрічається у жінок зі світлою шкірою і блакитними очима, але також зустрічається і серед чоловіків.
хвороба вражає абсолютно несподівано. Поступово шкірні судини починають дуже чуйно реагувати на найменші подразники, наприклад, для почервоніння шкіри, досить випити чашку гарячої кави, відвідати баню або просто з'їсти щось гостре. Чим стрімкіше розвивається захворювання, тим далі почервоніння залишається на шкірі. На початковому етапі розвитку розацеи, її наявність може визначити виключно фахівець в області дерматології, так як самі пацієнти часто вважають шкірне почервоніння тимчасовим явищем.

З подальшої прогресією цієї хвороби , Почервоніння обличчя тримається на щоках і носі весь час, а ділянки її поразки починають покриватися блакитними прожилками і вуграми рожевого відтінку. Зняти почервоніння і прибрати вугри не зможуть ніякі косметичні засоби: ні спеціальні креми від прищів, ні маски для вирівнювання кольору обличчя. Тому, пацієнтам часто доводиться приховувати цей дефект за допомогою тонального крему. Ця стадія розвитку хвороби змушує людей звернутися за допомогою до фахівців в області косметології або до лікарів-дерматологів.

Однак якщо і на даному етапі, людина не вдається до допомоги фахівця, то шкіра на його носі і щоках починає грубеть, шкірні пори збільшуються, а вугри, викликані попередньою стадією хвороби, запалюються і гниють. В наш час, ризик появи цих дефектів мінімальний, тому що хвороба розпізнається на більш ранніх тапах.

Розацеа дуже легко діагностується, адже якщо у пацієнта немає інших скарг крім великого почервоніння на щоках і носі, то це, швидше за все і є розацеа. Найголовніше - не сплутати це захворювання зі звичайними шкірними висипаннями, а також з більш складними хворобами, наприклад, з червоний вовчак або карциноїдної синдромом.

Відновлення краси особи
Ділянка ураження розацеи - це особа, при цьому захворюванні не страждають інші частини тіла і внутрішні органи. Однак, не дивлячись на такий маленький ділянку шкірного ураження, у пацієнтів може розвинутися депресія і комплекси. Адже всім зрозуміло, що особа - це найголовніша частина тіла. Щоб уникнути всіх негативних наслідків, краще діагностувати розацею на її ранніх стадіях. Тому якщо ви помітили у себе подібні симптоми, то краще зверніться до лікаря, хоча - би в якості профілактики.
Перед початком боротьби з розацеа, також необхідно пройти консультацію у таких лікарів: ендокринолог, гастроентеролог, невролог. Іноді інші захворювання, які є в організмі пацієнта можуть уповільнити, а то і посилити процес лікування розацеи.

Методика лікування розацеи:
1. Не вживайте тих продуктів, які сприяють розширенню судин: гостре, копчене, гаряче. Також на період лікування, утримайтеся від вживання напоїв, які містять кофеїн.
2. Ні в якому разі не користуйтеся косметикою, до складу якої входять масло, алкоголь, гормональні добавки і ацетон. Також не робіть ніякі медові маски, краще замінити їх фруктовими. Умиватися потрібно водою кімнатної температури, а пінки для вмивання повинні бути з позначкою «для чутливої шкіри». Строго не рекомендується розпарювати і розтирати шкіру обличчя рушником, а також проводити косметичні масажі . Чоловікам, які хворіють розацеа, на період лікування, краще користуватися електробритвою.
3. Перед виходом на вулицю в сонячну погоду, обов'язково наносите сонцезахисний крем з фактором не нижче 15. Якщо ж за вікном мороз, потрібно скористатися кремом для захисту шкіри від холоду.
4. Потрібно пропити курс вітамінів. Для того щоб трохи поліпшити зовнішній вигляд, а також прибрати вугри і сальність шкіри, приймайте вітаміни К, РР, В2, В6, вітаміни групи А і аскорутин.
5. Застосовуйте спеціальні засоби по догляду за ураженими ділянками шкіри. У початковій стадії захворювання, рекомендується регулярно протирати шкіру обличчя 1-2% розчином борної кислоти, 1-2% розчином резорцину, а також відваром з череди, ромашки, шавлії. Якщо на вашій шкірі вже утворилися вугри, то потрібно використовувати крему на основі азелаїнової кислоти. Для того щоб повернути своїй шкірі колишній вигляд, вам допоможуть такі процедури :
• Криомассаж. Це дуже глибока чистка шкіри на основі застосування рідкого азоту. В курсі лікування - від 15 до 20 процедур, процедури проводяться через день.
• Дермабразія. Очищення шкіри за допомогою спеціальних насадок, воно проводиться під місцевою анестезією.
• Електрокоагуляція. Процедура, під час якої розширені судини припікаються струмом. В курсі приблизно 20 процедур.
• Лазерна коагуляція судин. Процедура на основі використання довгохвильового лазера.
6.Прінімайте антибактеріальні засоби, найкраще метронідазол і антибіотики тетрациклінового ряду. Ліки потрібно пити від 5 до 8 тижнів.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" наданий величезний вибір косметологічних апаратів за доступними цінами, які допоможуть Вам виглядати завжди красиво і молодо!

Передзамовлення
Передзамовлення успішно відправлен!
Ім'я *
Телефон *
Зворотний дзвінок
Запит успішно відправлений!
Ім'я *
Телефон *
Спитати у Instagram Спитати у Telegram Спитати у Viber