Є такий засіб, як гідролат. Це засіб не менш успішно, так як воно може замінити будь-який тонік для нашого обличчя . А ще гідролат допомагає значно при боротьбі з різними проблемами на нашій шкірі такі як: сухість і жирність , лущення, почервоніння . Він ще добре допомагає поліпшити колір обличчя, пристойно звузити пори.
Гідролат називають найчастіше, як квіткова вода, через те що часто їх роблять просто з квітів. Ще корисні гідролати, які виготовлені з різних лікарських трав , А також ще й з деяких ягід. отримують їх методом гідродістілляціі і парової дистиляції. І при великому бажанні і всього при наявності часу, а також крапельці зусиль ви можете і самостійно зробити гідролат у себе вдома.
Існує помилкова думка, що гідролат є розчиненим у воді ефірному маслі. Зауважте що це зовсім не так. Це засіб містять в собі не тільки ефірні масла. Через те, що в процесі його виготовлення вбирає в нього великої кількості водорозчинних елементів з використовуваної рослини, тому у них дуже багатий склад.
Застосування гідролатов:
1. Перше застосування замість тоніка для нашого обличчя. Вам потрібно змочити в гідролатом вологий ватний диск і просто протерти обличчя, він допоможе зволожити шкіру і звузить пори.
2. Далі це спрей з гідролата для особи: можливо розпорошення гідролата на обличчя безліч разів в день, вам це допоможе освіжити колір обличчя, а ще просто додатково зволожить його.
3. Засіб для очищення обличчя двофазне, воно допоможе зняти косметику і будь-які забруднення з шкіри. Такий засіб потрібно з'єднати в флаконі-спреї в пропорції сімдесят відсотків гідролата і тридцять відсотків базового масла. Перед тим як будете застосовувати, як слід потрясти флакончик, і розпорошите на обличчя, злегка помасажуйте, після чого зніміть вологим ватним диском.
4. спрей для вашого волосся. Рослини, які використовуються в таких відварах містять фітогормони, які допоможуть зробити ваше волосся міцними і більш блискучими, і значно прискорять їх зростання
5. Протирання особи крижаними кубиками, вам варто просто заморозити гідролат, і протирайте кубиками обличчя в кінці кожного вмивання.
Як же все-таки вибрати потрібний гідролат ?
Властивості гідролатов:
1 Коли шкіра суха і чутлива в його склад повинні входити: троянда, іланг-іланг, безсмертник, чистотіл, верес, гібіскус, лаванда, огірок, ромашка, липа, смородина, ялівець, хміль, шипшина, горобина, фенхель, акація деревій, виноград, календула.
2 Коли шкіра нормальна в складі потрібно використовувати: мелісу, чистотіл, березовий сік, виноград, кропиву, лаванду, календулу, лопух, м'яту, ромашку, деревій, чебрець, липу, іланг-іланг, жасмин, троянду, шавлію, огірок, смородину.
3 Коли шкіра жирна використовуйте: імбир, сосну, ялицю, чайне дерево, березу, гібіскус, грейпфрут, мандарин, калину, дуб, лимон, м'ята перцева або лимонна, петрушку, подорожник, ромашку, кропива, чистотіл, шавлія, хвощ, лавр, мелісу, розмарин.
4 Коли шкіра комбінована підійдуть такі складові: меліса, лимон, мандарин, вербена, імбир, лавр, липа, калина, м'ята, огірок, також петрушка розмарин, горобина, аїр, деревій, полин, чебрець, череда.
Гідролат які призначені для сухої, а ще й для чутливої шкіри досить глибоко зволожують її, значно усувають сухість, добре вирівнюючи колір обличчя, і роблять при цьому шкіру оксамитовою. А ось ті, що призначені для жирної шкіри, значно допомагаю звузити пори, ще має протизапальну дію, і добре допомагаючи позбутися від прищиків і багатьох запалень.
У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати за доступною ціною косметологічний апарат , Який допоможе Вам підтримувати Вашу шкіру в ідеальному стані!