ru ua
0 0
Бонуси: 0 грн.
Для використання накопичених бонусів, будь ласка авторизуйтесь
Каталог
0 грн.
Для використання накопичених бонусів, будь ласка авторизуйтесь

Історія ароматів

Ще з давніх часів, пахощі вважалося привілеєм сильних . В їх честь, представники древніх релігій спалювали ароматичні речовини, сподіваючись на те, що таким чином вони стануть ближчими до богів. Підносячи до неба молитви пахощів, вони вихваляли всіх всесильних богів.

Перед тим, як пахощі стало використовувати людство, їх використовували тільки в лікувальних цілях або ритуальних . Трохи згодом, ароматичні речовини стали талісманів, яке захищало людство від різного роду інфекцій, чуми і т.д. Але вже скоро, люди зрозуміли, що завдяки аромату, тіло може стати привабливим, бажаним і неповторним. Більш ніж 5 000 років тому, царством ароматів був Єгипет. Жителі Єгипту спалювали пахощі на честь бога Ра: есенції і смоли - коли сонце сходить, мірру - коли сонечко в зеніті, а більш вишукані суміші - коли воно заходить. Найпоширеніші духи в Єгипті складалися з запашних масел. Благородні особи любили користуватися кремами і мазями, духами, але в складі яких обов'язково були перцева м'ята, аніс, розмарин, кора касії, кипарис, лимон, розмарин, смоли, такі як рідкий стіракс , Рослий ладан або гальбан, бальзам з Мекки. Вони перетворювали аромати в більш стійкі. Прості люди користувалися сумішшю з касторової олії з материнкою, чебрецем або м'ятою. Саме тоді, винайшли першу туалетну воду kyphi. До її складу входили виноград, вино, мед, ялівець, мирра, шафран. Цьому мистецтву навчали рабів і стародавніх євреїв, які покидаючи Єгипет, прихопили з собою рецепти приготування таких ароматів, ніж та відкрили всьому світу єгипетські парфуми.

Солодкість східних ароматів

Точно так як і в Єгипті, в Індії, аромати почали були використовувати тільки для релігійної мети. Але з часом, таке створення перетворилося на ціле мистецтво ароматів. Найбільша книга «Камасутра» описує, що навіть статуї індійських богів обливали ароматичною сумішшю ...
Індійські жінки годинами ніжилися у ванній з приємними пахощами, при цьому натирали тіло ароматичними маслами туберози або рожевого дерева. Якщо жінка позбулася духів, то це був справжнісінький траур.

китайські жінки віддавали перевагу духам з екстрактів таких кольорів як фіалка, жасмин, настойки гліцинії.
Ароматичні кошти на тіло не наносили тільки японські жінки, тому що це суперечило їх канонам. Зате кожен жест жінки супроводжувався ароматами, завдяки пакетиках, які кріпилися до одягу і були заповненими запашними речовинами. Вони обкурювали свої кімоно, а ароматичні пасти носили в лакованих коробочках на поясі.

аромати Греції
У Греції мода на духи прийшла з древнього Єгипту. Вони постаралися удосконалити технологію виробництва. Саме завдяки їм, почали додавати до всього вищепереліченого бальзами запашних квіткових олій . Найчастіше застосовували лілії, троянди, фіалки. Ароматичні речовини вони спалювали на честь полеглих в боях героїв, і на бенкетах.
Необхідно відзначити, що спочатку парфумерія була тільки частиною медицини. Гіппократ радив застосовувати ароматизовані ванни і масажі як лікування, що і дало поштовх до виникнення такої науки як «ароматерапія».

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!

Передзамовлення
Передзамовлення успішно відправлен!
Ім'я *
Телефон *
Зворотний дзвінок
Запит успішно відправлений!
Ім'я *
Телефон *
Спитати у Instagram Спитати у Telegram Спитати у Viber