Вік жінки може видати шия. Справа в тому, що зона шиї і декольте є найбільш вразливою, адже тут розташовується найменше сальних залоз. Тому вона більш суха і зморшки з'являються на ній набагато раніше, ніж на обличчі.
Багато хто помилково вважає, ніби починати доглядати за цією зоною найкраще після 40 років. Але в такому віці вже буде пізно, адже допоможуть тільки радикальні методи. Йдеться про різноманітні процедурах, які мають підтягуючим ефектом, медичні способи корекції, а також сироватки проти зморшок.
За рахунок стрімкого розвитку пластичної хірургії, а також досягненням косметичної індустрії вдасться на тривалий час зберегти молодість шкіри шиї. Але проблема в тому, що цю ділянку тіла найскладніше зберегти в ідеальному стані без зморшок, які видають вік. У разі правильного догляду вдасться підтримувати епідерміс в тонусі.
За шиєю варто починати доглядати якомога раніше, щоб вчасно усунути ознаки старіння, які починають з'являтися на рубежі 25-30 років. Багато дівчат вважають за краще ігнорувати ці вікові зміни і як наслідок догляд.
Через особливості шиї на ній можуть утворюватися жирові відкладення, в результаті чого починає деформуватися овал обличчя.
До появи складок і зморшок на шкірі може призвести неправильна постава, надто висока подушка, опущена під час читання голова і т.п.
В області підборіддя вона ніжна, тонка, суха. Тут, перш за все, утворюються жирові відкладення, тут з віком починає деформуватися овал обличчя.
Правильний догляд за шиєю складається з декількох етапів
1. Очищення. Це перший і найбільш важливий пункт. Щовечора, коли ви здійснюєте демакияж необхідно також ретельно очищати шию, незважаючи на те, що ви не наносили туди косметику. Категорично заборонено використовувати для цих цілей мило, гелі, пінки, адже всі вони призводять до пересушування епідермісу. Тут підійдуть м'які засоби.
Як не дивно, для очищення добре підходить звичайна піна для гоління. Вона має м'який очищує і зволожуючу дію. Після завершення очищення варто використовувати лосьйон з екстрактом огірка або ромашки.
2. Зволоження. Суха і тонка шкіра шиї потребує регулярного застосування спеціальних зволожуючих засобів, кремів і сироваток, в складі яких присутній колаген. Якщо немає можливості використовувати крему, тоді необхідні лосьйони, призначені для нормальної і сухої шкіри.
Влітку не варто забувати про необхідність використання спеціальних засобів з високим рівнем захисту, які знижують негативний вплив ультрафіолету. Більшість жінок, приходячи на пляж, піклуються про своє обличчя, забуваючи про шиї. Щоб попередити сухість і передчасне старіння необхідно вибирати засоби з найвищим рівнем захисту.
масаж шиї
Приголомшливого ефект вдасться домогтися виконуючи масаж спеціальною щіткою. Виконувати його слід не менше трьох разів на тиждень. Тривалість процедури - 5 хвилин. Здійснюються м'які кругові рухи від грудей до підборіддя.
Виконується масаж м'якою щіткою, махрової рукавичкою, масажною рукавицею або жорстким махровим рушником. Бажано проводити процедуру ввечері перед сном. По завершенню сеансу наноситься живильний жирний крем. Ефект можна спостерігати після першого сеансу.
Незамінним є водний масаж шиї. Щодня приймаючи душ, струмінь холодної води направляють на шию і масажують протягом двох хвилин.
Салонні процедури для догляду за шиєю
У салоні краси для догляду за цією частиною тіла запропонують кислотний пілінг або мезотерапію. Під час останньої процедури в шкіру вводяться Біококтейль і вітаміни. В результаті стимулюються обмінні процеси, і шкіра стає красивою.
Перед мезотерапией варто спробувати хімічний пілінг. В результаті глибокого очищення шкіри і відлущування, підвищиться тонус шкіри, і вона буквально помолодшає на очах.
Домашні способи догляду за шиєю
Досить ефективні домашні лосьйони для догляду за шкірою шиї.
1. Для приготування складу необхідно взяти жовток і 100 г сметани, додати до них чверть столової ложки горілки і сік половини лимона.
2. Яєчний жовток змішують з соком одного лимона, додають ложку горілку і півсклянки вершків.
3. На тертці необхідно натерти свіжий огірок. В склад, додає 25-30 г горілки. Суміш настоюється протягом 10 днів і проціджують. Лосьйон необхідно зберігати в холодильнику і застосовувати щодня.
У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!