ru ua
0 0
Бонуси: 0 грн.
Для використання накопичених бонусів, будь ласка авторизуйтесь
Каталог
0 грн.
Для використання накопичених бонусів, будь ласка авторизуйтесь
Косметика - чи можна вибрати безпечний засіб?

Косметика - чи можна вибрати безпечний засіб?

Косметика - чи можна вибрати безпечний засіб?

Чи небезпечні для нашого здоров'я косметичні продукти? Завищений або занижений потенційну шкоду деяких складових косметики? Це питання вже багато років є актуальним, і суперечки щодо цього тривають безперервно. Але мало хто може дати точну відповідь на питання - що це - емоційний сплеск занепокоєння або це твердження має наукову основу?

Дезодоранти призводять до розвитку раку грудей, захисні креми канцерогенні, від парфумерних виробів розвивається алергія ... . Все це ми часто бачимо в заголовках на перших сторінках деяких видань. Саме вони викликають у людей занепокоєння за своє здоров'я за безпеку навколишнього середовища. Прочитавши це, кожен з нас починає старанно вдивлятися в етикетки, намагаючись знайти там інгредієнти, які вважають підозрілими . Якщо лавандова олія - це безпечний компонент крему, то про бутілпарабене цього сказати не можна. Індустрія краси такий настрій добре відчула, і почалося виробництво продукції «натурального» походження, до складу якого не входять шкідливі компоненти, зокрема парабени.

Але, що ж означає слово «натуральний», щодо косметики? Дійсно вони безпечні і краще? Це зрозуміти складно, тим більше, що сьогодні в друкованих виданнях, інтернеті і нових книгах можна знайти багато інформації і думок з цього приводу . Питання залишається відкритим, і як же правильно підібрати для себе безпечну косметику?

Якою мірою косметика проникає в організм?

Наша шкіра протягом одного року вбирає в себе приблизно 2 кілограми хімічних продуктів. Здається це досить таки значна цифра, і її досить для того, щоб кожен з нас задумався про небезпеку . Але бити на сполох зарано. Наш шкірний покрив - це досить складний орган, який так просто не пропустить через себе все що завгодно і не жадав. Бар'єр шкірного покриву дозволяє проникнути всередину тільки кільком відсоткам того речовини, яке на нього потрапляє, бо як чергування його шарів не так просто подолати. Виняток хіба що ліпофільні і гідрофільні субстанції. Наприклад, коли ви приймаєте ванну, ви не можете помітити, як ваш епідерміс втягує воду. І тільки через деякий час, ви можете помітити сморщивание шкіри - це вказує на те, що в епідермісі почалися зміни. У той час, коли ви наносите на шкіру косметику, то вона здатна проникнути лише в верхній шар епідермісу, який найбільш податливий і тонкий.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!

Передзамовлення
Передзамовлення успішно відправлен!
Ім'я *
Телефон *
Зворотний дзвінок
Запит успішно відправлений!
Ім'я *
Телефон *
Спитати у Instagram Спитати у Telegram Спитати у Viber