ru ua
0 0
Бонуси: 0 грн.
Для використання накопичених бонусів, будь ласка авторизуйтесь
Каталог
0 грн.
Для використання накопичених бонусів, будь ласка авторизуйтесь

Мікрострумову методи догляду за обличчям

Микротоковые методы ухода за лицом Ось і закінчився ще один літній сезон. Хтось відпочивав на морі в компанії друзів, а хтось провів літо в офісі, Коротя робочі будні. Саме тому, осінь - це ідеальний період, щоб подбати про здоров'я і відновити шкірний покрив. Якщо ви регулярно доглядаєте за собою в салоні краси, то ви, напевно, чули про апаратні методики по догляду за обличчям. Сьогодні популярні процедури мікрострумової терапії і міостімуляциі. Якщо вам складно розібратися у відмінностях цих процедур, і ви не до кінця розумієте ефект, який дають ці процедури, то вам піде на користь ця стаття.

Користь від мікрострумової процедури підтверджують клінічні дослідження.
Протягом довгого періоду часу в нашій країні ігнорували цю процедуру, яку нині вважає малоефективною. мікрострумова терапія впливає імпульсним струмом невеликого напруги на шкірний покрив, а також лімфатичні вузли. мікроструми позитивним чином впливають на шкірний покрив. Процедура дозволяє ефективно боротися зі зморшками, а також ознаками старіння шкіри.

Суть процедури полягає в тому, що фахівець впливає струмами на шкіру пацієнта. Під час терапії використовують низькі частоти, що забезпечує процедурі безболісність. Пацієнт може відчути тільки легке поколювання під час обробки шкіри приладом.

Повний сеанс лікування шкірного покриву мікрострумами триває годину. Повноцінний курс терапії становить до 20 процедур з частотою три рази в тиждень. Після закінчення трьох місяців після процедури, слід повторити курс лікування мікрострумами. Фахівці відносять терапію мікрострумами до доглядають методам.

міостимуляція
Що стосується даної методики, то тут вплив на м'язи здійснюється електричними струмами з різною частотою повтору. Різні варіації тривалості імпульсу і частоти повторення дають різний ефект. Під час процедури відбувається імітація природного скорочення м'язів, при цьому сигнал йде не від нервових клітин, а від спеціального електронного приладу.

На м'язи фахівець встановлює електроди, а на них відбувається подача імпульсів, які стимулюють м'язи працювати, як ніби пацієнт прийшов в тренажерний зал. Таким чином, підвищується м'язовий тонус, спалюються жирові відкладення, підвищується кровообіг в оброблюваної зоні.

Міостимуляція дозволяє зміцнити будь-яку м'яз або групу м'язів. До речі, дана процедура вважається більш ефективною, ніж фізичні навантаження. Справа в тому, що при фізичній активності задіюються не всі м'язові волокна, в той час, як при миостимуляции працюють всі поперечно-смугасті і гладкі м'язові клітини.

Міостимуляція дозволяє досягти м'язів, які при природному навантаженню дуже складно опрацювати. Наприклад, неміміческіе м'язи обличчя просто неможливо опрацювати.

При миостимуляции організм позбавляється від продуктів окислення і токсинів, а в м'язах не відкладається молочна кислота, яка провокує біль після фізичних вправ. Також зміцнюється серцево-судинна система, підвищується тонус шкірного покриву, шкірний покрив набуває еластичність.

Дійсно, міостимуляція здатна творити чудеса. Якщо процедуру проводить досвідчений фахівець, то ефект не змусить себе довго чекати. Спроби самолікування можуть не принести результатів, а в гіршому випадку ви можете нашкодити організму і порушити роботу певних органів.

Миостимуляцию доцільно проводити при:
- в'ялості шкіри верхньої повіки;
- атонії верхньої повіки;
- набряклості;
- при опущенні верхньої повіки, як наслідок недорозвинення м'язи;
- дрібних зморшках;
- жирових відкладеннях.

Протипоказання до процедури:
- системні захворювання крові;
- порушення кровообігу більше 2-й стадії;
- ниркова і печінкова недостатність;
- новоутворення;
- вагітність;
- активний туберкульоз легенів і нирок;
- тромбофлебіт;
- камені в нирках, сечовому або жовчному міхурі (при обробці області живота і попереку);
- гострі внутрішньосуставні пошкодження;
- гострі гнійні запальні процеси;
- шкірні захворювання в гострій фазі в зоні обробки приладом;
- імплантований кардіостимулятор;
- гіперчутливість до імпульсного струму.

Сеанс міостімуляциі порівняємо з фізичним навантаженням протягом 4 годин.

Базовим ефектом миостимуляции є зміцнення м'язової тканини, а як наслідок цього:
- корекція і поліпшення овалу обличчя;
- розгладження дрібних зморшок;
- зміцнення м'язів верхньої повіки;
- відновлення тургору шкіри;
- зникнення набряклості;
- зникнення від «мішків» під очима.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!

Передзамовлення
Передзамовлення успішно відправлен!
Ім'я *
Телефон *
Зворотний дзвінок
Запит успішно відправлений!
Ім'я *
Телефон *
Спитати у Instagram Спитати у Telegram Спитати у Viber