1 . Правила застосування парових процедур.
При жирній шкірі обличчя процедура з паровими ваннами проводитися не більше одного разу протягом семи днів.
для нормальної шкіри парові ванночки використовуються в разі виникнення необхідності глибокого очищення пір, особливо якщо на шкіри часто з'являються комедони.
Для в цілому здорової шкіри такого роду процедури можна проводити і два рази в тиждень, навіть якщо особливих проблем не виникає. Парова ванночка прекрасно підходить як спосіб запобігання закупорювання пір і сприяє підвищенню ефективності впливу косметичних засобів по догляду за шкірою обличчя.
2. Проведення процедури прийняття парової ванночки.
Такий спосіб відкриття та очищення пір, напевно, найбільш простий в підготовці і застосування. Необхідно всього лише довести певну кількість очищеної води до стану кипіння, перелити її в зручну широку і глибоку посуд . Потім, нахиливши обличчя, на безпечній відстані від води, накрийте голову махровим рушником, щоб забезпечити рух пара суто вгору. посидьте в такому положенні від п'яти до п'ятнадцяти хвилин. Врахуйте що п'ятнадцять хвилин - максимальний час, така тривалість процедури рекомендуетcя для випадків сильного забруднення або при дуже грубій шкірі. після закінчення процедури, витріть обличчя, ледь торкаючись до нього тим же рушником. Не потрібно терти його. почекайте час поки шкіра охолоне, потім застосуєте крем для харчування шкірних покривів або відповідну косметичну маску.
У разі якщо ви вважаєте, що пори очищені мало - проведіть додаткову чистку іншими методами. Однак врахуйте, що шкіра в цьому випадку не повинна бути остигнула - проводите додаткові процедури відразу після розпарювання.
Парова ванночка полегшує видалення таких неприємних проявів як вугрів з білими верхівками, очищення сальних пробок. Що б позбутися від добре помітних проявів досить впливу на них тиску на них без використання будь-яких інструментів, безумовно, руки повинні бути чистими.
Якщо, на вашу думку, чистка все ще не повноцінна - застосуєте вплив м'якого скрабу методом масажу легкими круговими рухами. Не рекомендується використання грубозернистих скрабів, найбільш підходящим буде засіб на основі крему з дрібними саморасстворяющіміся частинками, особливо при наявність вівсяних пластівців в складі пілінг препарату. Обов'язковою є втирання в шкіру обличчя по закінченню чистки відновлює живильного крему, для захисту і підтримки нормальної життєдіяльності шкірних покривів.
Для парових ванночок рекомендується використовувати також трав'яні відстої і відвари, переважно ромашки і м'яти. ці трави мають антисептичну і загоює дією на шкіру.
Паротерапія може прекрасно використовуватися з додаванням елементів ароматерапії. Для цього в воду необхідно додати кілька крапель ароматичного масла. в таких випадках найбільш поширеними є масла розмарину, пачулі, більшості цитрусових і бергамота. вони не тільки мають приємний запах а й впливають на поліпшення самопочуття, дозволяючи розслабити тіло і зняти моральне навантаження.
У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!