отшелушивающие процедури необхідно проводити по кілька разів на тиждень. Для цього можна використовувати пілінги, які, в свою чергу, поділяються на хімічні та механічні, тобто скраби. хімічний пілінг видаляє омертвілі клітини за допомогою кислот , Які присутні в його складі. Обидва види пілінгу корисні для проблемної шкіри, тому як вони, видаляючи відмерлі частинки шкіри, допомагають розкритися порам, завдяки чому з організму виходить назовні шкірне сало.
В роки моєї юності, на полицях магазинів, важко було знайти широкий асортимент очищувальних засобів для проблемної шкіри. З усього асортименту, я перепробувала багато засобів , І не можу сказати, що вони були ефективними. Єдиний порятунок - скраби домашнього приготування.
Перший скраб. Потрібно взяти 2 столові ложки вівсяних пластівців і подрібнити їх у кавомолці. У борошно потрібно додати молока або вершків, до утворення кашки. Суміш добре перемішати і нанести на вологе обличчя. Після цього масажувати шкіру м'якими рухами пальців і змити теплою водою. Результат - чудовий! Все роздратування і почервоніння відразу зникають, а шкіра залишається зволоженою.
Другий скраб. Скраб з білокачанної капусти . Взяти лист капусти і подрібнити його в кашку. Додати насіння льону. Почекати хвилин п'ять, щоб суміш могла напухнуть і дати нам сік. Все нанести на обличчя і масажувати шкіру 2-3 хвилини. Змити теплою водою. Хочеться відзначити, що капустяний літ прекрасно витягує нариви.
Третій скраб. Скраб з полуниці. Буде потрібно 3-4 ягідки свіжої полуниці, розім'яти їх виделкою в кашку і додати 1 ст.л. рисової муки. Все перемішати нанести на шкіру обличчя. Масажувати протягом 1-2 хвилин і змити теплою водою. Ягода полуниці є чудовим антисептиком природного походження і добре загоює дрібні ранки пір особи.
розширення пір відбувається і від впливу пари , Тому балувати шкіру розпарюванням слід 1 раз в 4 місяці. Якщо ваша шкіра дуже жирна, то тривалість процедури розпарювання має триває не менше ніж 20 хвилин. Для ванночки, вам необхідно додасть мед в окріп, який надасть додатковий лікувальну дію. Після процедури обличчя потрібно вимити звичайним йому засобом для вмивання і протерти льодом. Чи не потрібно сильно натискати на шкіру льодом . Найпроблемніші місця, після парової ванночки рекомендую протерти сумішшю солі з водою. Щоб ваша шкіра після процедури не почервоніла, накладіть маску з кисломолочних продуктів, таких як кисле молоко або кефір.
У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!