постпілінговий період
після проведення пілінгу роговий бар'єр шкіри пошкоджується, відповідно підвищується втрата вологи. Протягом чотирьох днів відновлюється стан бар'єру. У цей період потрібно провести протекцію бар'єрної функції спеціальними постпілінгового засобами для забезпечення зволоження і пом'якшення епідермісу, знижуючи втрату вологи. Спеціально призначені крему призначають 2 рази на день. Клієнт самостійно регулює кратність нанесення крему в міру відчуття стягнутості шкіри. Для тих, хто володіє жирною шкірою, досить застосовувати сироватки або легкі емульсії.
Як правило, протягом всього періоду постпілінговой реабілітації, кошти з гліколевої кислотою не використовуються. І тільки починаючи з 5-го дня, знову починається предпілінговой підготовка.
пілінг тіла
Використання гліколевої кислоти для пілінгу тіла ще не так поширене, як пілінг для області декольте, шиї та обличчя. А це зовсім марно. Така процедура дуже комфортна для будь-якого клієнта, тим більше що вона більш безпечна, ніж для особи.
Показання для такої процедури:
• в'ялість шкірного покриву
• Стрий
• гіперкератоз
• терапія целюліту.
Особливість процедури в тому, що відразу після очищення шкіри, ми починаємо застосовувати пілінг, використовуючи максимально сильний розчин. Даний розчин наноситься на пілінгуемость ділянку тіла - на 20-30 хвилин. Після закінчення того часу, розчин змивається водою, а після просушування тіла, наноситься постпілінговий крем.
Така процедура проводиться 1 раз в тиждень. Для пілінгу тіла не потрібно предпілінговой підготовки, а постпілінгового реабілітація і зовсім не потрібна.
У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!