ru ua
0 0
Бонуси: 0 грн.
Для використання накопичених бонусів, будь ласка авторизуйтесь
Каталог
0 грн.
Для використання накопичених бонусів, будь ласка авторизуйтесь

Причини появи веснянок і заходи боротьби

Причины появления веснушек и меры борьбы Веснянки являють собою невеликі пігментні плями на шкірі. Вони можуть бути світло-темно коричневого кольору. Перевага вони розташовуються на ділянках, які схильні до сонячних променів - обличчі, руках, плечах. Їх поява обумовлена відкладенням в шкірі барвника - меланіну.

Як правило, веснянки з'являються у дітей в 4-6 років, а до 30 років їх кількість зменшується. Взимку шкіра блідне, а разом з нею і веснянки. З підвищенням активності сонця веснянки стають більш помітними. Сонячне світло не тільки робить веснянки темнішими, але стимулює вироблення меланіну, через що з'являються нові пігментні плями, навіть якщо вони перш віддалялися за допомогою лазера.

Люди зі світлим і рудим волоссям найчастіше мають на своєму тілі достатню кількість веснянок. Їх поява є захисною реакцією шкіри на вплив ультрафіолету. Так шкіра рятується від сонячних опіків і злоякісного переродження клітин шкіри.

Веснянки - це не шкірне захворювання або генетичне порушення, але люди з веснянками більш уразливі до негативного впливу ультрафіолету через низьку концентрації светопрінімающего меланіну. Тому людям з ластовинням варто використовувати сонцезахисні креми і уникати тривалого перебування на сонці.

Колір шкіри залежить від ступеня вмісту меланіну. Чим більше цієї речовини, тим темніше у людини шкіра. Часом на окремих ділянках шкіри вироблення меланіну відбувається нерівномірно, тому утворюються острівці гіперпігментації. Поява ластовиння є різновидом даного явища.

Причина гіперігментаціі може полягати в спадкової схильності, захопленням сонцем, захворюваннями внутрішніх органів і систем. Тому тим, хто не збирається видаляти пігментні плями варто проконсультуватися з лікарем.

причини

У деяких випадках плями виникають з народження, тому вони звуться рідних, але більшість нових утворюється з віком або під дією сонячного випромінювання. Ультрафіолет проникає в клітини, який відповідає за виробництво меланіну. Згодом ці травмовані клітини утворюють на шкірі темні ділянки.

Гіперпігментація, яка виникає в результаті надмірного сонячного випромінювання, може проявитися не відразу, а через роки. Хоча як правило, неприємний побічний ефект прийняття сонячних ванн проявляє себе досить швидко. І навіть застосування сонцезахисних засобів не забезпечує рівну засмагу.

Привести до гіперпігментації можуть гігієнічні та парфумерні засоби, які використовуються під час відпочинку на пляжі, а також при порушенні правил обережності в період реабілітації після косметичних процедур. Шкіра, яка оброблялася за допомогою кислот або лазера, ставати надзвичайно вразливою перед дією ультрафіолету.

Веснянки можуть з'являтися під дією стресу, агресивних чинників зовнішнього середовища, через індивідуальних особливостей обміну речовин. Пігментні плями досить часто виникають при вагітності, жіночих захворюваннях, нестачі вітаміну С.

Особливості

Пігментні плями розрізняються за кольором і розміром. Зазвичай вони розташовуються на видимих ділянках: на лобі біля кордону з волоссям, над бровами, на верхній губі, носі і щоках. У віці відзначається поява пігментації на нижній частині обличчя, руках.

Як відомо, будь-яку проблему набагато простіше попередити, ніж вирішити. Захиститися від появи пігментації допоможе правильний догляд за шкірою. Протягом декількох днів навесні, коли організм відчуває нестачу вітаміну С, варто включити в раціон цитрусові, смородину, солодкий перець, зелена цибуля, ківі та інші продукти, що містять вітамін С. Якщо додатково приймати аскорбінову кислоту у вигляді драже, тобто вірогідність не обзавестися новими веснянками.

Для збереження білизни шкіри корисно вмиватися кислим молоком, молочною сироваткою, кислим молоком або кефіром. Перед тим, як нанести на шкіру живильний крем варто протерти обличчя соком петрушки з половиною соку лимона. Тим, у кого суха шкіра рекомендується протирати веснянки і темні плями, не зачіпаючи всю решту поверхні шкіри, адже це може призвести до сухості. Корисні також фруктові і овочеві відбілюючі маски з огірка або чорної смородини. З підвищенням активності сонця необхідно регулярно використовувати косметику з високим рівнем захисту від ультрафіолету. Такі засоби наноситься на шкіру за 20-30 хвилин до виходу на вулицю. Увечері рекомендується використовувати креми і відбілюючі маски.

відбілювання

Якщо неприємність вже траплялася і шкіра покрилася ластовинням, доведеться вдатися до більш серйозних способам боротьби. Але тут варто врахувати, що вони можуть використовуватися для відбілювання шкіри тільки під контролем лікаря. Якщо відразу почати використання сильнодіючих препаратів, то можна домогтися зворотного ефекту - плями будуть більш стійкими і темними. Не можна використовувати відбілюючі препарати, якщо веснянки з'явилися в результаті порушення обміну речовин.

Відбілюючі креми мають в своєму складі речовини, які можуть викликати алергію, тому їх ризиковано використовувати, не визначивши причину. Для цього варто нанести крем на невелику ділянку і через добу оглянути його. Якщо відсутні будь-які реакції, значить можна сміливо застосовувати препарат.

Не рекомендується постійно використовувати відбілюючі креми, особливо ті, що містять ртуть, оскільки вони досить токсичні. Такі крему можуть використовуватися не довше семи днів і категорично заборонено наносити їх на вологу і розпалену шкіру. Також їх можна використовувати жінкам в період вагітності, лактації, людям із захворюваннями нирок, ясен і печінки.

пілінг

В даний час в косметичних салонах і центрах медицини виконується хімічний пілінг за допомогою якого вдається усунути багато дефекти шкіри, включаючи темні плями на обличчі і тілі. Слабкі розчини кислот (гліколевої, фруктової і трихлороцтової) видаляють поверхневі шари шкіри.

Хімічний пілінг являє собою поверхневий опік шкіри. Глибина залежить від концентрації і виду кислоти. Щоб усунути пігментацію досить виконати поверхневий або серединний пілінг. Процедура може виконуватися тільки дерматологом.

Поверхневий пілінг вимагає декількох сеансів. Методика практично безболісна, все, що можуть випробувати пацієнти - це печіння. Почервоніння і набряки шкіри усуваються на наступний день. Після процедури потрібно забезпечити ретельний догляд за шкірою, берегти її від сонця, адже знову з'являться веснянки. Ще одним способом повернення шкірі однорідного кольору є лазерне шліфування. Процедура може бути поверхневої і глибокої. В результаті дії лазера зникають пігментні плями, шкіра оновлюється, омолоджується і приходить в тонус.

Останнім часом в боротьбі з веснянками і пігментацією популярності набуває фототерапія. Прилад випромінює світлову хвилю певної довжини, до якої сприйнятливий пігмент шкіри. В результаті веснянки стають світлішими або зовсім зникають. Якщо пацієнт буде дотримуватись рекомендацій лікаря - берегти обличчя від впливу сонця, наносити сонцезахисний крем на область впливу, то вдасться попередити повторне поява пігментації.

Щоб замаскувати веснянки варто підібрати тональний крем на тон темніше натурального кольору шкіри. Втішний факт: після 30 років веснянки бліднуть, а після сорока зникають зовсім.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!

Передзамовлення
Передзамовлення успішно відправлен!
Ім'я *
Телефон *
Зворотний дзвінок
Запит успішно відправлений!
Ім'я *
Телефон *
Спитати у Instagram Спитати у Telegram Спитати у Viber