Коли звичайні засоби і методи виявляються безсилими в боротьбі з целюлітом, на допомогу приходить мезотерапія. Методика використовується з 1950 року. Спочатку вона застосовувалася для лікування захворювань. Тоді дози необхідного препарату вводилися невеликими дозами в потрібні ділянки шкіри.
Через деякий час мезотерапія стала використовуватися в косметології для усунення багатьох проблем і недоліків, включаючи целюліт. Варто відзначити, що це найефективніша процедура, яка дозволяє домогтися видимого результату, не вдаючись до хірургічного втручання.
Що являє собою процедура?
Під час мезотерапії під шкіру вводяться спеціальні препарати для усунення естетичних проблем зі шкірою. Препарати вводяться в мікроскопічних дозах в дерму. Крем не здатний проникнути так глибоко, тому діють лише на поверхні. Для виконання процедури використовуються тонкі голочки, якими вводять препарат на 4-6 мм.
Препарат, який вводиться в підшкірну клітковину діє лише в місці виконання ін'єкції і безпосередньо на проблемну ділянку.
Для процедури може застосовуватися шприц або мезотерапевтіческій пістолет, який дозволяє регулювати глибину проникнення голки.
Ефективність процедури безпосередньо пов'язана з професіоналізмом майстра, який визначає потрібну кількість ін'єкцій для конкретної ділянки і глибину проникнення.
Для боротьби з целюлітом велику роль грає проникнення активних речовин в підшкірно-жирову клітковину. Голка дозволяє досягти потрібного рівня.
Видимого результату вдається добитися вже після першого сеансу:
- Поверхня шкіри ставати рівною;
- Шкіра набуває гладкість, пружність;
- Апельсинова шкірка ставати менш вираженою.
застосовувані препарати
У складі виконуваних проти целюліту ін'єкцій входять такі препарати:
- вітаміни;
- амінокислоти;
- Нуклеїнові кислоти.
Коктейлі діляться на аллопатические і гомеопатичні.
Перші складаються з жиророзщеплювальних і судинорозширювальних компонентів і вітамінів. З їх допомогою вдається усунути лімфатичний застій, розщепити жири, поліпшити мікроциркуляцію, усунути набряки.
Другі виконані на основі витяжок і екстрактів рослин. Вони застосовуються для омолодження тканин і підвищення тонусу шкіри. Вибір компонентів визначається стадією целюліту, ступенем його вираженості і локалізацією.
виконання процедури
Під час перших відвідин клієнта майстер повинен визначити проблемні ділянки, встановити кількість сеансів і графік відвідувань. Після цього розробляється склад. Перед процедурою косметолог зобов'язаний виконати пробний укол, який дозволить переконатися у відсутності алергії на компоненти засобу.
В середньому тривалість процедури становить півгодини, але в деяких випадках вона може тривати до години. Все визначається ступенем вираженості целюліту, розміром уражених ділянок і їх розміщенням.
Щоб повністю усунути целюліт потрібно до 10 сеансів з тижневою перервою.
Варто звернути увагу, що процедура може виконуватися тільки лікарем в умовах стерильності, після вивчення медичної історії пацієнта. Не потрібно намагатися економити на процедурі, оскільки це може мати негативні наслідки. Варто вибрати хорошу клініку або салон. Слід проаналізувати пропозиції кількох клінік і вивчити відгуки пацієнтів.
Процедура не викликає болю і добре переноситься пацієнтами. Проведені уколи практично не відчуваються, а препарат, який вводиться під шкіру, може відгукуватися неприємним поколюванням. Для проведення процедури не використовується анестезія, але косметолог на прохання пацієнта може обробити шкіру спеціальним кремом-анестетиком.
Обов'язково варто обговорити з косметологом можливість суміщення уколів краси з іншими косметичними процедурами.
результат процедури
Не потрібно розраховувати на повне усунення апельсинової кірки після одного сеансу, особливо, якщо це останні стадії целюліту. Щоб повністю позбавитися від проблеми потрібно пройти курс, тривалість якого визначається лікарем.
Ця методика вважається однією з найбільш ефективних, з її допомогою вдається домогтися гарних результатів, які перевершують інші. По впливу її порівнюють з пластичною хірургією.
Переваги методики:
- Швидкість дії;
- Можливість досягнення глибоких шарів шкіри;
- Простота у виконанні процедури;
- Відсутність вікових обмежень;
- Тривале збереження досягнутого результату;
- Розсмоктування рубців і шрамів;
- Зменшення набряків;
- Підвищення тонусу;
- Омолодження шкіри;
- бадьорість;
- Поліпшення роботи травної системи;
- Очищення організму.
Якщо змінити спосіб життя і правильно харчуватися, займатися фізичною активністю, то вдасться назавжди вирішити проблему целюліту.
Протипоказання і ускладнення процедури
Після виконання процедури на шкірі залишаються сліди від уколів, свербіж, почервоніння, підшкірні ущільнення. Через пару днів можуть виникати поодинокі синці в місцях виконання уколів, що вважається нормальним явищем.
Обмеження після виконання процедури:
- Забороняється засмагати;
- Чесати і розтирати шкіру;
- Приймати аспірин і препарати, які знижують згортання крові;
- Застосовувати косметику.
Протипоказання до застосування мезотерапії:
- Захворювання шкіри;
- Жовчокам'яна хвороба;
- Онкологія;
- Проблеми зі згортанням крові;
- Період вагітності;
- Ниркова недостатність;
- Підвищений тиск;
- алергія;
- Підвищена температура;
- СНІД;
- Прийом деяких антибіотиків.
У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!