ru ua
0 0
Бонуси: 0 грн.
Для використання накопичених бонусів, будь ласка авторизуйтесь
Каталог
0 грн.
Для використання накопичених бонусів, будь ласка авторизуйтесь
Рослинна косметика: краса в чистому вигляді

Рослинна косметика: краса в чистому вигляді

рослинна косметика : Краса в чистому вигляді

Вже давно всім відомо про користь лікарських рослин, які використовують не тільки для профілактики і лікування багатьох захворювань, але і для підтримки здоров'я волосся, шкіри та нігтів. «Рослинна косметика» має на увазі рослинні настої і відвари, соки фруктів і овочів. Ще в давні часи такі хитрі рецепти допомагали жінкам підтримувати красу і молодість . Сьогодні багато виробників косметики починають перетворювати таке поняття в затребуваний споживчий тренд .
Наприклад, візьмемо Російський концерн «Калина», який вже кілька років випускає свою продукцію під брудом «Чиста лінія». Першопрохідцем в освоєнні рослинної косметики серед європейських виробників, часто називають Іва Роше . Через деякий час почали випускати косметичні лінії на підставі рослинних екстрактів і такі компанії як Guinot і LPG Systems (Франція), Health and Beauty (Ізраїль), «Техкон косметик», Teana. Маски, скраби, гелі з екзотичними інгредієнтами почали з'являтися і у новозеландської компанії Living Nature . Інгредієнтами служили екстракти рослин кумерау, тотара, мануки, лимонний світ, масла грейпфрута і макадамії. Почали експериментувати виробництво косметики і з іншими незвичайними рослинами, які отримали гарне ім'я «кришталева трава» або «ледянік». Сік такого рослини знімає свербіж, почервоніння і надає заспокійливу дію.

У чому користь рослин

Корисні властивості рослинних препаратів пояснюється одержимістю великої кількості ефірних масел, амінокислот, вітамінів, мікроелементів і ферментів. Косметологи високо оцінили такі трави як м'ята, шавлія, подорожник, липовий цвіт, молоді лиття берези , Хвою сосни і ялини. Щоденне умивання настоями таки рослин, які нескладно приготувати самостійно приносять користь шкірі будь-якого типу і віку. Наприклад, білорусько-італійська компанія «білить» ввела правило, додавати рослинні екстракти в уже готові маски, лосьйони і креми, завдяки чому світло побачив таку продукцію як «Обліпиха і липовий цвіт», «Зелений чай», «Ромашковая». Такі технології підтримують і інші бренди.
Для того щоб ефективно боротися з такими проявами на шкірі як вогнища запалення, рекомендують спробувати препарат, який приготовлений з використанням тисячелетнік або подорожника. Тисячелетнік, взагалі добре заспокоює шкіру, тому як в його складі велику кількість вітаміну К і С, мурашина кислота і ефірні масла. Сік з подорожника, в свою чергу, забезпечить шкірі миттєвий тонізуючий догляд . Не випадково на ринку з'явився ліфтинговий еліксир-желе з подорожником.
Воістину чудове вплив надає на шкіру сік алое. Деякі косметологи навіть рекомендують накладати на змащене кремом обличчя марлеві серветки, змочені в соку алое.
І, мабуть, найбільша ефективність рослинної косметики пов'язана з фруктовими масками. У хід можуть йти майже всі фрукти, ягоди та овочі, бо, як всі вони містять вітаміни А, С, Р, В і інші, які служать для підтримки тонусу шкіри.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!

Передзамовлення
Передзамовлення успішно відправлен!
Ім'я *
Телефон *
Зворотний дзвінок
Запит успішно відправлений!
Ім'я *
Телефон *
Спитати у Instagram Спитати у Telegram Спитати у Viber