Надмірний ріст волосся - це досить серйозна проблема для сучасної жінки. Різного роду косметичні проблеми по боротьбі із зайвою рослинністю просто вражають свої достатком, але використання народних коштів, в боротьбі з небажаними волоссям, свою популярність не втратили. У давні часи з такою рослинністю боролися методами сбривания , Вистригання, випалювання, терли її пемзою. Найсміливіші таке волосся висмикували щипчиками, або за допомогою смоли або воску. Чимось подібним, багато жінок користуються і сьогодні, оскільки багато рецепти обіцяють чудовий результат - видалення назавжди.
Старовинні рецепти з видалення волосся
У далекі античні часи жінка теж хотіла виглядати красиво і доглянуто, але підвищена рослинність ніяк не могла цьому сприяти. Тому красуні за допомогою зверталися до лікаря. До наших днів дійшли стародавні рецепти з видалення волосся
доктора Авіценни, які датуються 980-1037 рр. н.е. Кілька прикладів, які підкреслені в його нотатках:
• Для першого рецепта потрібно в рівних кількостях взяти миш'як і вапно, додати туди випарений сік алое. Перемішати до однорідної маси, і нанести отриману суміш на проблемну ділянку шкіри. Чим більше вапна - тим поміркований буде діяти. Для перевірки якості засобу, ви можете взяти пір'їнка і занурити його в отриману пасту. Поставте посуд на вогонь і варіть. Поки з пір'їнки зійдуть волосинки. У проварену суміш покладіть невеликий шматок масла і тільки потім використовуйте цей склад для видалення волосся.
• Схоже, впливають також і прожарені черепашки , Подрібнені і приготовлені таким же способом. Такий засіб має більш м'який ефект.
• Для того, щоб нові волосинки були тонше попередніх, то в суміш з вапном додають золу з випалених стебел винограду. З такою ж метою додають терті насіння дині, бобову або ячмінну муку.
• Після використання вапняної пасти шкіра неприємно пахне. Для його усунення потрібно змастити шкіру сумішшю рожевої води, оцту і глини, після чого змити теплою водою. Добре з таким запахом справляються листя винограду, персика, хна, і пелюстки троянд.
• Іноді вапно викликає опік. В цьому випадку, хворе місце потрібно змастити великим кількістю рожевого масла , Після чого змити теплою водою. Обпечене місце після цього потрібно змастити тертою сочевицею з сандалом і рожевою водою. Ефективно також використовують пластир з яєчним білком і камфорою.
Неперевершеною красою завжди славилася дівчина з Персії. Саме завдяки їх винаходу з'явилося таке засіб з видалення небажаного волосся, як видалення ниткою. В ті часи, та дівчина, яка перший раз видаляла волосся ниткою, ставала жінкою. Зараз такий метод дуже популярний у багатьох європейських країнах. Його використовують на обличчі, в області бікіні і на ногах. Сама процедура трошки болюча, але якщо трохи потренуватися, то ви е зможете проводити без болю не гірше косметолога.
Для початку вам знадобиться знеболити ділянку льодом, а для зручності епіляції потім припудрити його тальком. Далі вам потрібно міцна шовкова нитка. Вам потрібно зав'язати її кінчики, після чого зробити петлю хрест на хрест. Далі в вузликах такої нитки потрібно затиснути кілька волосків і висмикнути їх. Оброблену ділянку змастити зволожуючим кремом.
У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!