Багато дівчат погоджуються в необхідності доглядати за особою, але чомусь забувають про те, що в догляді також потребує шия і зона декольте. Деякі і зовсім вважають, що приділяти увагу цій галузі потрібно тільки після 40 років. Але до такого віку, заходи по догляду повинні стати більш радикальними. Це різні процедури з ліфтінговим ефектом, медичні методи корекції та сироватки проти зморшок.
Головною м'язом шиї є платізма. Вона складається з тонких волокон, які не виходить розвивати, тренувати і качати. Тому багато жінок стикаються з проблемою появи негарних зморшок в цій області, які видають справжній вік. При правильному підході можна підтримувати шкіру на цій ділянці в тонусі.
Доглядати за шкірою шиї і декольте варто починати якомога раніше, щоб своєчасно усунути ознаки старіння, які починають з'являтися після 25-30 років. Багато дівчат не приймають до уваги даний факт, оскільки якщо зморшки не помітні, то не варто турбуватися. Але з часом вони стають більш вираженими. За умови правильного і своєчасного догляду зморшки будуть залишатися тривалий час непомітними.
Вибір крему для догляду за шкірою в області декольте
В даний час виробники косметики пропонують достатньо коштів для догляду за шиєю і областю декольте, але далеко не всі вони дозволяють добитися бажаного результату. Особливу увагу варто приділити складу того чи іншого засобу. В хорошому кремі повинні бути присутніми наступні компоненти:
• Вітаміни А і Е, адже вони є джерелом краси і молодості. Ці вітаміни-антиоксиданти захищає шкіру від шкідливих факторів, і уповільнюють процес старіння;
• Натуральні екстракти лікувальних трав і рослин. Найбільш корисними для догляду за шкірою шиї і декольте є такі трави: звіробій, алое вера, хміль, хвощ, женьшень;
• Екстракти і витяжки з морських рослин. У складі досить йоду, який забезпечує молодість і пружність шкіри.
Після застосування крему, лосьйону або сироватки з цими речовинами можна буквально відразу ж помітити позитивний результат. Але пролонгованої дії можна досягти тільки в разі регулярного використання.
Правильний догляд за шкірою шиї і декольте
очищення
Це найважливіший етап в догляді за шкірою шиї і декольте. Кожен раз при видаленні косметики з обличчя варто пам'ятати про те, що шкіра шиї і декольте також потребує такого ритуалі. Категорично забороняється використовувати звичайне просте мило, гелі, пінки для цих цілей не підходять, адже вони сушать шкіру. Тут потрібно використовувати м'які засоби.
Для очищення можна використовувати звичайну піну для гоління. Вона має м'який очищує і зволожуючу дію, тому чудово підходить для догляду за ніжною шкірою шиї і декольте. Після завершення очищення потрібно скористатися лосьйоном з екстрактом ромашки або огірка.
Час від часу потрібно використовувати скраб для тіла для видалення ороговілих клітин. Але для цих цілей потрібно вибирати засоби призначені для відлущування шкіри на зоні шиї і декольте.
Можна використовувати махрову рукавичку або щітку з м'якою щетиною. Після застосування скрабу на цю ділянку потрібно нанести живильну маску.
зволоження
Суха і тонка шкіра декольте і шиї потребує регулярного зволоження. Для цього використовуються сироватки, крему з колагеном. Якщо відсутня можливість використовувати такі креми, тоді можна скористатися простим лосьйоном, розрахованим на суху і нормальну шкіру. Для дівчат з жирною і комбінованою шкірою даний спосіб не підходить.
Влітку обов'язково слід використовувати спеціальні засоби з високим рівнем захисту. Вони знижують негативний вплив ультрафіолету. Щоб попередити сухість шкіри і передчасне старіння слід вибирати засоби, які мають максимально високий рівень захисту.
Контрастний душ для тіла
Корисні регулярні контрастні процедури. Якщо з'явилися глибокі складочки на шиї необхідно виконати контрастний компрес. Для цього потрібно приготувати настій розмарину, ромашки або м'яти. В одну ємність потрібно налити звичайну холодну, ледь солону воду, а в другу - гарячу.
Потрібно взяти дві м'які бавовняні серветки або марлю. Одну потрібно змочити в гарячому трав'яному настої і прикласти в шиї. Через 3 хвилини потрібно дочекатися поки серветка охолоне і зняти її. Після цього на шию накладається інша серветка, змочена в холодній воді. Компрес такий міняти потрібно тричі.
Регулярне застосування контрастних процедур істотно зміцнює епідерміс і попереджає провисання ослаблених м'язів.
масаж
Гарного результату можна досягти при використанні спеціальної щітки. Його слід виконувати не менше трьох разів на тиждень. Тривалість сеансу - 5 хвилин. Виконуються м'які кругові рухи від грудей до підборіддя.
Для виконання масажу можна використовувати м'яку щітку, махрову рукавицю, масажну рукавицю або жорстке махровий рушник. Бажано проводити процедуру перед сном. По завершенні масажу на шкіру слід нанести живильний жирний крем.
Для зони шиї дуже важливий водний масаж. Щодня при прийомі душа слід направляти струмінь прохолодної води на область шиї і підборіддя, помасажувати її протягом двох хвилин.
Що шкідливо для області шиї і декольте?
Косметологи сходяться на думці, що засмага і ультрафіолет шкодить шкірі. Перебуваючи на сонці, обов'язково слід наносити захисний крем до і після прийняття сонячних ванн.
Багато жінок як і раніше вірять у те, що пружність грудей можна зберегти, тільки відмовившись від бюстгальтера. Аргументуючи це тим, що груди піддається інтенсивним тренуванням, а так вдається зберегти дівочу форму. Але це не так. В дію вступають елементарні закони гравітації, в результаті яких шкіра на грудях постійно розтягується, і з часом буде опускатися. Особливо це актуально для дівчат з великими грудьми, які займаються танцями і активними видами спорту.
У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!