ru ua
Каталог

Макіяж і візаж

Как правильно подобрать кольцевую лампу?
Новый тренд в сфере бьюти индустрии кольцевая лампа завоевала массы симпатий у специалистов и клиентов. Этот атрибут позволяет создать непревзойденные качественные кадры с идеально ровным тоном лица. Видео с использованием кольцевой лампы выглядят крайне профессионально.Лампы для фото и съемок активно используют в своей работе визажисты, бровисты, лишь-мастера для создания качественного...
26.08.2021
Як підібрати макіяж для нареченої
До свого образу в найважливіший день свого життя дівчини підходять вкрай відповідально.
15.07.2021
Варіанти вибору дзеркала для візажу?
Без якого аксесуара для повсякденної косметики ви НЕ МОЖЕТЕ жити? Кісточка для рум'ян? Ваш очищуючий засіб? Може, пінцет? Як щодо твого дзеркала?
08.03.2021
Причини, за якими потрібно купувати круглу кільцеву лампу
Для отримання бездоганного результату потрібні умови, в першу чергу у вигляді високоякісного освітлення, переважно з білим світлом, що нагадує денне.
03.02.2021
Макіяж в осінній сезон: від мінімалізму до експериментів.
Всі ми знаємо що в літній період часу коли яскраве сонечко, спека, але також період підвищеного потовиділення рекомендують на обличчі носити мінімум косметики, для того щоб шкіра могла спокійно дихати, то в осінній період погодні умови, в тому числі і яскраві фарби природи підштовхують прекрасний пол до експериментів.
25.05.2015
Передзамовлення
Передзамовлення успішно відправлен!
Ім'я *
Телефон *
Зворотний дзвінок
Запит успішно відправлений!
Ім'я *
Телефон *