ru ua
0 0
Бонуси: 0 грн.
Для використання накопичених бонусів, будь ласка авторизуйтесь
Каталог
0 грн.
Для використання накопичених бонусів, будь ласка авторизуйтесь

Як користуватися машинкою для манікюру

Зовнішній вигляд і здоров'я нігтів - особливо важлива частина особистої гігієни людини. Якщо у Вас немає можливості або часу відвідати кабінет майстра манікюру, можна зробити процедуру і в домашніх умовах. Звичайно ж, для цього необхідний фрезер для манікюру і вміння роботи з ним. У даній статті ми розповімо як навчитися працювати фрезером для нігтів будинку.

Як працює апарат для манікюру

Перед тим, як поспішати привести свої нігті в порядок, слід ретельно вивчити як використовувати манікюрний апарат і як працювати апаратом для манікюру. На перший погляд фрезер нагадує прилад, який використовується в стоматології і викликає негативні асоціації. Однак, попрацювавши з ним і отримавши достатній досвід, ви тут же зрозумієте, що це зовсім не складно і вкрай зручно.

Фрезер ручка для манікюру інструкція. Пристрій для манікюру виглядає як пластиковий блок з електричним мотором всередині, до якого приєднується довга ручка на дроті. У ручці передбачено отвір для різних насадок і дисків. Насадки дозволяють здійснювати безліч процедур: шліфування, точіння, спилювання нігтя, видалення ороговілого шкірного покриву, мозолів і натоптишів і багатьох інших.

Щоб видалити кутикулу, потрібен фрезер. У порівнянні з обріза манікюром, прилад не схильний наносити травму, а манікюр виходить більш акуратним. Для здійснення процедури знадобляться кілька фрез. Важливо пам'ятати, що виділяють два варіанти манікюрних машинок: на батарейках і від мережі. Майстри частіше віддають перевагу другому.

На манікюрною машинці передбачені кнопки. Розібратися за яку функцію вони відповідають буде не важко. Підписи, малюнки або символи допоможуть легко зрозуміти. Наприклад, велика кнопка відповідає за включення і виключення. Коліщатко регулює швидкість фрези. Перемикачі відповідальні за напрямок обертання. Можна зустріти фрезер з кнопкою перемикання для ручного і ножного режиму. 

Як використовувати манікюрний апарат: насадки 

Насадки вкрай важливі при процесі манікюру. Їх призначення та використання розглянемо нижче.

  1. Насадка-лопатка відповідає за відсунення кутикули перед видаленням.
  2. Насадка-диск знімає верхній шар шкіри, часто ороговілий. Тому має великий діаметром і абразивністю.
  3. Насадка-конус найбільшого розміру також видаляє твердий шкірний покрив і полірує нерівності, такі як мозолі і огрубів шматочки.
  4. Насадка-конус середнього розміру використовується при роботі з вросшими нігтями і зняттям покриття.
  5. Насадка-циліндр підпилює край пластини.
  6. Тонка насадка у вигляді циліндра формує край нігтя.
  7.  Абразивний шар проводить очистку.
  8. М'яка насадка полірує нігтьову пластину до блиску.

Манікюрні насадки також різняться між собою матеріалом виготовлення

  1. Керамічні. Використовують для полірування нігтьової пластини. Абразивні властивості можуть відрізнятися.
  2. Алмазні. Доводять найбільшу міцність, відмінно підходять при роботі з затверділої шкірою.
  3. Силіконові. За допомогою таких насадок усувають шорсткий і жовтий шар на нігтьової пластини.
  4. Замшеві. Шліфують з різним рівнем інтенсивності.
  5. Бавовняні. Після їх застосування нігті більш гладенькі.
  6. Фетрові. Головна їхня функція - прибирання. Після процедури можна виявити масу різноманітного сміття, що підлягає утилізації.

Пам'ятайте, що для уникнення травм, використовувати фрези потрібно виключно за їх призначенням. Тоді ризик отримати рану значно знижується.

Як користуватися фрезою. Які необхідні фрези

Для початківців майстрів підійдуть силіконові фрези. Вони безпечні, зручні у використанні, м'які, що дає можливість точно відчути інтенсивність. Такі насадки найлегше зафіксувати і вибрати кут нахилу, вони ідеальні для тренувань. Після силіконових можете сміливо братися за більш тверді варіанти.

У домашніх умовах досить мінімального набору, плюсом буде алмазний матеріал виготовлення. Алмазні насадки найкраще обробляють кутикулу. Незважаючи на їх високу вартість, вони досить популярні сьогодні, адже ефект просто приголомшливий. Для початку можете купити кілька фрез і випробувати їх на ділі, щоб не купувати весь набір.

Керамічні фрези також відрізняються безпекою, адже насадки не нагріваються, зручністю і простотою використання. До того ж, їх вартість порівняно невисока. Рекомендуємо обзавестися хоча б 4 видами фрез, для можливості обробки грубої і тонкої нігтьової пластини.

Не забудьте вивчити маркування фрези. Вона вказує на рівень її абразивності. Червоний колір означає мінімальні властивості, синій - середні і т.д.

Як користуватися машинкою для нігтів. підготовка 

Після покупки залишилася справа за малим - правильно підготуватися до роботи. Нижче дамо кілька важливих порад як користуватися фрезером.

  • Нігтям слід бути сухими. У разі, якщо нігтьова пластина сира, обробка буде неякісна, а нагрів при стиканні апарату з нігтем призведе до неприємних відчуттів.
  • Налаштуйте показник частоти оборотів до 10000. Якщо він буде вище, ймовірність завдати шкоди клієнту також підвищується. Якщо ви поки не набралися достатньо досвіду, і тільки вивчили до ак користуватися манікюрною машинкою працюйте на низьких оборотах.
  • Перед процедурою обробіть кутикулу за допомогою спеціального розчину.
  • Обробка фрез повинна проводиться безпосередньо перед процедурою.
  • Перед манікюром слід зняти гель-лак і обробити ніготь, видалити жир і т.д.
  • Запасіться дезинфікуючим засобом.
  • На перших порах використовуйте силіконові насадки. 
  • Не тисніть сильно на машинку.
  • Розкладіть все насадки в зручній для вас позиції.
  • Чистка фрезера для манікюру і прибирання робочого місця обов'язково проводяться по закінченню процедури манікюру.

Як користуватися апаратом для манікюру: покрокова інструкція

Як користуватися фрезером для манікюру поетапно уточнюємо нижче.

  1. Відсуваємо кутикулу до лунки. Робити це потрібно апельсинової дерев'яною паличкою. Будьте обережні, кутикула дуже ніжна, можна легко поранити клієнта.
  2. У бічних валиків використовуємо барабан середньої жорсткості. При необхідності, замініть на більш грубу
  3. Далі видаляємо омертвілі шар шкірного покриву за допомогою насадки у вигляді кулі, з м'якою ступенем абразивності.
  4. Потрібно надати форму нігтьової пластини. Для цього буде потрібно насадка-циліндр або насадка-трапеція. 
  5. Після форміровкі поверхні, приступаємо до полірування. Вважається, що цей етап найважчий, потрібно бути вкрай уважним і досить досвідченим. Апарат не можна заводити до поверхні нігтя, а також тримати його на одному місці довше секунди. Постійно переміщайте фрезу уздовж нігтя.
  6. І нарешті, очищення від пилу і різних залишків нігтя і шкіри.
  7. Змастіть оброблені ділянки маслом. Можна помасажувати долоні і пальці, так масло вбереться краще.

Важливо! Перед нанесенням покриття, нігті потрібно знежирити спеціальним засобом. 

Поради початківцям майстрам як користуватися фрезером для манікюру

Звичайно ж, для високої репутації в очах клієнтів і власної впевненості в собі як у професіоналові, краще пройти курси і обзавестися досвідченим наставником. Однак можна і самостійно навчиться майстерності манікюру.

  1. Відвідуйте майстер-класи та різні курси.
  2. Дивіться відеоуроки. Такий варіант має масу плюсів: можна вивчати ази манікюру прямо не виходячи з дому, переглянути або поставити відео на паузу, якщо щось не до кінця зрозуміли і, звичайно ж, можливість вчитися в зручний для вас час.
  3. Приділяйте увагу при виборі фрез для відповідних процедур.
  4. Не допускайте перегріву апарату для манікюру, давайте йому перерву.
  5. Проводьте зняття гель лаку обережно.
  6. Не економте на манікюрному пристрої. Бюджетні варіанти, як показує практика, значно поступаються як з технічних, так і за показниками довгостроковості.
  7. Не робіть різких рухів. Водите ручкою фрезера плавно, не натискаючи на ніготь.
  8. Не користуйтеся довго на високих оборотах. Навіть досвідчені майстри знають, що краще довше провести процедуру на маленькій швидкості, ніж поспішити і нанести шкоду нігтиками клієнта.
  9. Будьте терплячі. Будь-яке ремесло вимагає часу для освоєння. Не бійтеся робити помилки.

Прилад для манікюру як користуватися: підсумок

Мистецтво манікюру не таке просте, як здається на перший погляд. Перш ніж стати досвідченим фахівцем, потрібно вивчати структуру нігтя, склади коштів і матеріалів, правила як користуватися манікюрним апаратом і багато інших нюансів, як і на початковому етапі в будь-якій роботі. Однак результат дійсно варто того. Гарний манікюр - один з обов'язкових пунктів догляду кожної жінки. Ваша робота буде цінуватися і популяризується з кожним днем.

Товари згадані в статті
Немає в наявності
Передзамовлення
арт.
Виробництво: Gerlach Technik, Німеччина. швидкість обертання мотора до 30 000...
15 220 грн.
Детальніше Вибрати
Передзамовлення
Передзамовлення успішно відправлен!
Ім'я *
Телефон *
Зворотний дзвінок
Запит успішно відправлений!
Ім'я *
Телефон *
Спитати у Instagram Спитати у Telegram Спитати у Viber