Як доглядати за шкірою рук в холодну пору року, а також впоратися з проблемами шкіри можна дізнатися з цієї статті.
Холодний зимове повітря і весняний авітаміноз негативно впливають на шкіру - вона стає грубою, починає лущитися, тріскатися і червоніти. Хочемо запропонувати деякі рекомендації щодо догляду за проблемою шкірою.
Суха натягнута шкіра рук є результатом неправильного та недбалого догляду. Якщо руки не витирати насухо після миття, що залишилася волога під час випаровування призводить до висушування шкіри. Шкодить шкірі також часта сушка феном і вплив різних приладів, які пересушують повітря. Додатково до всього шкіра може бути проблемною від народження. Для цього необхідно використовувати лосьйони і креми з високим вмістом зволожуючих компонентів, таких як сорбіт, гліцерин, молочна кислота.
Руки стають шорсткими через нестачу жиру і вологи. Якщо жирний крем не допомагає, то можна спробувати зробити маски з оливкової олії з краплею лимонного соку. Корисний також молочний відвар з лляним насінням.
В результаті дії сухих вітрів, холодної води руйнується природний жирової бар'єр. Шкіра стає грубою і обвітреною. Від лущення можна позбутися за допомогою скрабів для тіла і рук. Процедура повинна виконуватися двічі на тиждень. Необхідно використовувати отшелушивающие маски і пілінги. Для щоденного догляду можна використовувати креми з зволожуючими компонентами.
Тріщини на руках з'являються, якщо вчасно не лікувати обвітрену шкіру. Також це професійна проблема тих, кому по роботі доводиться часто мити руки - лікарі, майстри салонів краси, прибиральниці, мийниці. Також поява тріщин може бути симптомом деяких захворювань, таких як екзема, псоріаз і алергія. Тому спочатку варто проконсультуватися з дерматологом, а після підібрати крем з добавками на кшталт аллантоина, алое і пантенола. Його наносять на всю ніч і надягають бавовняні рукавички. Кортізоновая мазь має лікувальну дію.
почервоніння рук
Найчастіше такий симптом є результатом поганого кровообігу, але також це може бути ознака внутрішнього захворювання. При такому симптомі рекомендується приймати щоденні контрастні ванночки - гарячі і холодні. Руки на півхвилини занурюють в гарячу воду, а потім - в холодну. Процедуру слід повторювати кілька разів. Після цього руки витирають і змащують камфорний маззю.
рецепт ванночки
Гарячу ванну (35-38 градусів) слід приготувати з настою кореня аїру болотного і кропиви. Кожного кошти беруть по дві столові ложки на 1 л води. Для холодної ванночки також буде потрібно кора дуба з розрахунку однієї столової ложки на 1 л води. Руки варто опустити в гарячу ванночку на 30 секунд, а потім в холодну на 16-20 хвилин. Увечері обов'язково варто нанести на руки живильний крем і злегка помасажувати їх.
Почервоніла шкіра швидко стануть виглядати як раніше, якщо використовувати на ніч суміш з соку лимона, гліцерину, нашатирного спирту, одеколана, взятих у рівній кількості.
синюшні руки
Проблема може виникнути як результат обмороження. У молодих дівчат це може означати гормональні порушення. Тому варто звернутися до лікаря з такою проблемою, а не займатися самостійними пошуками причини проблеми. Якщо ж руки посиніли в результаті обмороження, тоді корисними виявляться ті ж процедури, що і при червоних руках.
плямиста шкіра
Нерівна пігментація частіше виникає через надмірне впливу ультрафіолету. Але поява плям також може бути викликано курінням і старінням. Під впливом цих факторів руйнуються компоненти, які забезпечують опір шкіри - колаген та еластин. Шкіра стає тонкою, як пергамент, на ній з'являються зморшки, зростає ризик захворювання на рак шкіри. Тому влітку варто використовувати сонцезахисні креми. Освітлити плями і розгладити дрібні зморшки зможуть креми з нуклеїновими кислотами. З їх допомогою шкіра стане більш щільною.
пітливість рук
Якщо є проблема надмірної пітливості рук, варто порадитися з лікарем. Також варто врахувати, що ця проблема може посилитися в результаті використання крему з жирною текстурою. Для зменшення пітливості випускають спеціальні тверді дезодоранти і спеціальні аерозолі. Серед домашніх засобів ефективними є п'ятихвилинні ванночки з оцтової води. Для приготування беруть три чайних ложки оцту на склянку води або лимонного соку. Корисно протирати долоні настоєм з дубової кори, листя берези, шавлії, міцного чаю.
веснянки
Найчастіше вони з'являються навесні. І якщо на обличчі вони виглядають досить мило, то на руках їх поява захоплення не викликає. Вивести їх можна простим і досить дієвим способом. Необхідно взяти суницю, агрус, чорницю, журавлину, червону і чорну смородину. Ягоди слід подрібнити в мисці, нанести на шкіру крем і залишити на 5 хвилин.
Якщо сезон ягід не скоро, а веснянки заважають, то можна спробувати вмитися березовим соком або відваром з коріння кульбаби. Дві столові ложки коренів кульбаби варто залити 300 мл окропу. Склад повинен настоятися протягом півгодини. Їм слід протирати шкіру 2-3 рази на день або робити примочки на 15-20 хвилин. Для компресів можна використовувати настої і відвари з листя і бруньок берези.
Гусяча шкіра на руках і шорсткі лікті
Якщо на ліктях відзначається невелика шорсткість, то досить втерти в шкіру живильний крем або гліцерин. Особливо корисно це виконувати перед ванною.
Ліктів також допоможе легкий масаж шкіри з дрібної кухонною сіллю. Після цього сіль змивається, плечі і лікті витираються рушником, а в них втирають жирний крем або рослинне масло.
Рекомендується втирати сіль з вершками. Якщо масаж з використанням солі надмірно радикальний, то можна спробувати помасажувати проблемні ділянки махрової рукавичкою. Після цього наноситься крем. Бажано це робити щодня.
Якщо шкіра на ліктях знаходиться в занедбаному стані, варто нанести цибульну кашку з огрубілі ділянки. Все фіксується лейкопластирем. Через 20 хвилин їх видалять, размягченную шкіру соскабливают пемзою, змивають теплою водою і наносять соняшникову олію.
У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви можетепріобресті за доступними цінами все необхідне обладнання для манікюру , А також і для педикюру!