Здорова нігтьова пластина - це рожева, гладка і тверда поверхня. Але ж в наш час далеко не всі можуть цим похвалитися. Причиною хворих нігтів, які вимагають лікування, та й їх ламкість є прямим порушення обміну речовин, та й гормональні збої, авітаміноз, або ж регулярне вживання нікотину і алкоголю, частий контакт з різноманітними миючими засобами,
Що знадобиться зробити, щоб повернути здоров'я і красу своїх нігтів?
В першу чергу, займатися роботою по будинку і мити посуд необхідно надягаючи гумові рукавички. Також вам знадобиться перед виходом на вулицю наносити сонцезахисні креми на відкриття ділянки шкіри, засоби такого типу наноситься не тільки на ручки, а й на нігтики.
Не забувайте про вологу, без якої нігтям зовсім не обійтися. Саме тому під рукою завжди необхідно тримайте зволожуючий крем, ви можете поставити тюбик поруч з раковиною на кухні, або кинути в сумочку, тоді ви точно не забудете про нього.
Щоб нігті залишалися здоровими , Правильно харчуйтеся постійно, а не від випадку до випадку. Дієтологи обов'язково порадять вам вживати в щоденний раціон нежирне м'ясо, рибу, свіжі фрукти і овочі, але і велика кількість води. Заповнити явний дефіцит кремнію допоможуть вам смородина, банани, стручкова квасоля, і петрушка. Брак кальцію (основного будівельного матеріалу нашої нігтьової пластини), можна відновити, просто вживаючи капусту і горіхи. Залізо міститься в печінці, сухофруктах, зелені, жовтках. Раз на півроку буде просто чудово, якщо проп'єте комплекс вітамінів і мінералів для зміцнення і зростання нігтів.
Винничук
Прекрасно якщо ви будете проводити ванночки з морської солі і йоду. Ви просто по кілька разів протягом тижня опускаєте кінчики пальців на двадцять хвилин в такий розчин.
Відмінно зміцнить тендітні нігтики ванночка з рослинної олії з соком лимона і йодом.
Правила манікюру
Проводячи манікюр, обов'язково дотримуйтесь ось такі правила:
• Обов'язково застосовуйте для підпилювання нагідок пилку зі спеціальним покриттям, через те що металева пілотка розшаровує нігті, сприяючи утворенню тріщин.
• Підпилювати необхідно тільки в одному напрямку, від краю у напрямку до центральної частини. Проводячи цю процедуру навпаки, нігті ослабнуть, і на них можуть в процесі з'явитися тріщини і злами. Краї поліруються, щоб уникнути загострень.
• Овальний, але також полуквадратная форма допоможе уникнути ламкості.
• При знятті старого шару використовуйте рідину дл зняття лаку до складу, якого не входить ацетон. Ацетон пересушує нігтьову пластину.
• При розшаруванні вибирайте лаки з волокнами шовку, та й нейлону. У продажу є ще й спеціальні лаки для сильно расслоившихся нігтів, і містять вони в своєму складі мінерали, вітаміни, протеїни та зволожувачі.
• Раз на п'ять днів влаштовуйте відпочинок нігтиками від лаку.
У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!