Догляд за нігтями - поширені процедури, потрібні відвідувачами косметологічних салонів також кабінетів. З розвитком косметичної промисловості, підвищенням попиту на обслуговування виникла гостра потреба застосування апаратних засобів з обробки поверхні нігтів. Один з основних засобів роботи косметолога вважається особливий пилосос для манікюру також педикюру. Оскільки процедура покривання нігтьової платини особливим гелем не може бути зроблена бездоганно чітко, необхідне здійснення спилювання зайвих елементів, шліфування поверхні.
Спецобладнання представляє собою вентиляційно-втягує прилад, яка розташовується в робочій області косметолога. Призначення пристрою полягає в захисті фахівця також відвідувача від мікрочастинок акрилу, гелю, попередженні ймовірності появи хвороб очей, органів дихання, алергічних реакцій на використаний матеріал.
Вибрати кращу витяжку для манікюру і педикюру - вельми серйозне завдання, до якою потрібно підійти вкрай серйозно, бо від цього буде залежати комфорт і якість вашої роботи. Якщо пристрій буде мати невисокою міць, некомфортну вібруючу ручку також кілька інших мінусів, то ювелірного оброблення нігтів у вас не вийде. Не соромтеся також не бійтеся перевіряти пристрій, в магазинах впевнено задавайте питання, що цікавлять консультантам. У разі якщо оформляєте замовлення в інтернет-магазині, то ознайомтеся з доступною документацією також ретельно вивчіть властивості.
Як правильно вибрати витяжку для манікюру
В основну чергу, слід зосередити увагу на такі критерії: найбільша область, яку може захоплювати прилад, для того щоб не заважати ні Вам, ні клієнту, можливий фоновий шум, найкраще безперервне час діяльності також можливість зміни фільтрів.
- Настільна. За зовнішнім виглядом витяжка виглядає, як підставка для рук з великою сіткою в центрі. Має маленьким вага до 1,5 кг, невеликим розміром, не займає багато зони на столі. За металевою сіткою прихований електровентилятор, що протягом усього сеансу манікюру вбирає нігтьові крупиці з повітря також знімає їх з поверхні столу.
- Вбудована. Цей вид можна зустріти в манікюрних салонах або вдома у досвідчених нігтьових фахівців. Малогабаритна конструкція з витяжкою монтується безпосередньо в стільницю - сітка, за якою приховано вентилятор, знаходиться врівень з поверхнею. Пилосос зручний тим, що відвідувач може покласти руки на столик рівно. Однак потрібно купувати особливі меблі або проробляти отвір в наявній стільниці, в даному полягає основний недолік варіаціі.меется ряд різновидів манікюрних витяжок.
- Міні-витяжка. Чудове рішення для апаратного манікюру, таким чином як вбудовується в пристрій для даного типу манікюру.
- Витяжка-пилосос. Застосовується для ліквідації різних ароматів також дрібних крупинок, які з'являються в період роботи фахівця. Займає велику кількість площі, часто обладнана додатковими лампами. Має чималу міць також високу популярність серед фахівців манікюрного справи.
На що потрібно концентрувати інтерес при підборі витяжки для манікюру?
Яку витяжку для манікюру вибрати? Потрібно всеволішь спиратися на 2 ключових умови: зовнішні також внутрішні властивості.
Крім потужності пристрою також кількості оборотів, при підборі манікюрною витяжки необхідно подивитися також на інші характеристики. А безпосередньо:
- кількість проганяє повітря, що не менше 300 кубометрів на годину;
- довжину кабелю живлення, він повинен дотягуватися до розетки, краще з невеликим запасом;
- ступінь шуму, в разі якщо прилад буде шуміти дуже голосно, клієнту і фахівця буде складно говорити, до того ж від гучного звуку може захворіти голова;
- тип сітки, краще, якщо вона буде невеликою, в подібному випадку зменшиться небезпека потрапляння випадкових речей в робочі частини пилососа;
- допоміжні функції, деякі модифікації приладів підтримують також дезінфекцію повітря в ході роботи, а також мають підсвічування або вбудований ліхтарик для більш ефективної роботи майстра.
Расматрівая внутрішні властивості, потрібно зосередити увагу на відповідне дані:
- Потужність. Така сила вимірюється в кількостях Ватт. Чим більше число, тим більше також успішніше буде функціонувати вентиляція. Також, така характеристика залежить від числа моторів в приладі.
- Мотори. Як принцип, в малогабаритних витяжках вбудований один двигун з потужністю 36 Ватт. Чим більше обсяг приладу, тим більше моторів воно містить в собі. Є модифікації, де вбудовано по 2-3 двигуна.
- Оберти за хвилину. Оптимальний прилад обумовлюється числом оборотів мотора в хвилину. Прийнятним показником є 3000 об / хв.
- Рівень шуму. Шум нервує відвідувачів, а фахівцю важко працювати в такій обстановці цілий день.
- Період експлуатації. Якщо Ви бажаєте, щоб Ваше пристосування працювало як можливо довше, враховуйте дану характеристику. Хороший коефіцієнт - 50 тис. Годин безперервної діяльності.