ru ua
0 0
Бонуси: 0 грн.
Для використання накопичених бонусів, будь ласка авторизуйтесь
Каталог
0 грн.
Для використання накопичених бонусів, будь ласка авторизуйтесь
Лаки ... Лаки ... Лаки ...

Лаки ... Лаки ... Лаки ...

Лаки... Лаки... Лаки.. Крім різноманітної кольорової гами, лаки для нігтів відрізняються за складом, властивостями і звичайно ж по виробникам.

До складу лаку для нігтів входять:

1. Нітрат целюлози (нитроцеллюлоза) - це утворення рівномірної плівки і відмінна сцепляемость з поверхнею нігтя.

2. Толуол-сульфонамід-фольмальдегідная смола - забезпечує відмінну сцепляемость з нігтьової пластиною і чудовий глянець.

3. Пластичні компоненти (бутилстеарат, камфора і касторове масло) - відповідають за хорошу еластичність самої лакової плівки.

4. Смола - покликана для того, щоб поліпшити блиск і клейкість самого лаку і застосовується в якості наповнювача.

5. Різні розчинники (петролейний ефір, ацетон, етілацелат і бутил целат) - ці компонанти розбавляють лак і відповідають за час його висихання на нігтях.

6. Барвники - оксиди титану та заліза, а також різні органічні кислоти.

7. Слюда - іноді міститься саме в перламутрових лаках.

8. Поглинач ультрафіолету - захищає лак від вигорання.

9. Різноманітні живильні речовини - протеїни, кераміди, кальцій. Ці компоненти покращують і зволожують нігті.

Хороший дорогий лак для нігтів не сохне довго, не засихає в тюбику через 6 місяців (а саме цей термін лаки тримаються в рідкому стані і в тюбику), однак і він має свій власний термін придатності. Зробити лак найбільш рідким можна за допомогою різних розчинників, проте це можна робити тоді, коли лак трохи загус, а не зовсім висох. Не можна чекати від розчинників чудес - через 2-3 застосування після розведення лаку розчинником лак для нігтів все одно прийде в непридатність, в ньому з'являться грудочки і бульбашки, а також він вже не буде наноситися рівномірно на поверхню нігтя.

Відрізнити хороший лак від поганого можна тільки лише тоді, коли ви його випробували на своїх нігтях. Але кілька принципів у виборі лаків для нігтів потрібно все таки дотримуватися при покупці:

1. Колір - дивлячись на вітрину з лаками для нігтів, спробуйте самі собі уявити, що сподобався вам на своїх нігтях, може ви відразу зможете зрозуміти, що даний колір вам зовсім не підійде.

2. Пам'ятайте, що пробнічкі на білому папері ніяк не відображають того, як же реально буде той чи лак виглядати на ваших нігтях. На пробники можна реально оцінити саме прозорість, тобто, у скільки шарів вам надалі необхідно буде накладати лак на свої нігті. Якщо лак для нігтів досить прозорий, то його краще наносити на будь-який більш густий лак, який служить основою для вашого манікюру. А адекватно колір можна оцінити по вже готовим зразкам пофарбованого в магазині штучного або свого нігтя.

3. Обов'язково візьміть в руки пляшку з лаком і оціните його консистенцію - крапля з пензлика повинна протягом п'яти секунд впасти, в іншому випадку, лак буде дуже сильно густий. Він буде погано на ваші нігті наноситися і незабаром висохне.

4. Подивіться на пензлик - ворсинки на ній повинні лежати рівно. А сама пензлик повинна бути довжиною, м'якою, з пружним і тонким ворсом.

5. Подивіться на сам флакон з лаком - якщо етикетка на ньому не акуратно приклеєна, пляшечка подряпана і крива, то такий лак для нігтів краще не купувати, так як зовнішній стан вкрай часто відображає його внутрішній стан.

6. Найкраще купувати лак для нігтів з кульками - мікс (це металеві маленькі кульки, призначені для ретельного перемішування лаку). Струснувши лак, ви дуже швидко зможете перемішати весь його вміст до однорідної маси.

Основні властивості лаків для нігтів.

- Звичайний лак. Цей лак є найбільш популярним і поширеним. Ніготь таким лаком покривається в 2 шари, виключаючи при цьому білий в три (вкрай світлі) і чорний в один (надзвичайно темні).

- Перламутровий лак. У ньому є перламутровий красивий відлив і відмінна стійкість. Він має видиму структуру, внаслідок чого при нанесенні потрібно кисть проводити дуже рівно від самого заснування нігтя до краю.

- Прозорий лак. Застосовується, як правило, в якості основи і як лак для фінішного покриття. Він захищає нігті і додає їм надзвичайно красивий блиск. Колір робить найбільш яскравим. До його складу входять анілінові барвники. Захищає від фарбування самої поверхні нігтя через лаку надмірно яскравого кольору.

- Лак основа. Служить спеціально для вирівнювання самої поверхні нігтя. Буває прозорого і рожевого кольору.

- Швидко сохнуть лаки. Це так звані експрес-лаки. Вони висихають протягом однієї хвилини.

- Лаки з наявністю блискіток. Це кольоровий (прозорий) лак з додаванням маленької блискучої мішури різної форми, розмірів і кольорів.

- Матові лаки. Це так званий «Матовий іній». Він не має ніякого звичного лакового відблиску. Його поверхня бархатиста і гладка. Він миттєво висихає і чомусь пахне саме касторовою олією. Це досить щільний лак для нігтів.

- Одношарові лаки. Покривають поверхню нігтя при одно слойном його покритті.

- Тканини і лаки. Наносяться після виконання манікюру. Містять в собі шовкові рідкі волокна і кератин. Захищають лакове покриття від шкідливої навколишнього середовища. А нігті при цьому стають найбільш твердими.

- Гіркі лаки. Мають гіркуватий присмак і служать скасуванням захистом від звички гризти свої нігті. Зазвичай - це лаки зелено-прозорого кольору.

- Гіпоалергенні лаки. Не викликають контактну алергію, так кА в зміст таких лаків не входить толуол-сульфонамід-фольмадегідная смола, а самі мікс-кульки не містять нікелю. Такий лак можна купити в будь-якій аптеці.

- Лаки хамелеон. Цей лак змінює свій відтінок (цвет0 в повній залежності від кута нахилу. - Температурні лаки. Такі лаки здатні поступово змінювати свій колір в повній залежності від температури поверхні нігтя. На вулиці або в приміщенні.

- Лак з ефектом «Старого порцеляни». Поверхня нігтя при нанесенні такого лаку як ніби від часу потріскалася, на ній видно тріщини. Після нанесення його на нігті, через три секунди верхній шар починає зіщулюються.

- Лак акварель. Це прозорий лак з різноманітними відтінками. Має дуже блискучу поверхню, ніж звичайний лак, він виглядає, як ніби ще не до кінця висох. Дає в кінцевому підсумку приємні і ніжні кольори. Його добре використовувати при манікюрі френч - він здатний чудово згладити різку межу між нігтьових ложем і вільним краях нігтя (смайл). Дуже цікаво можна обіграти прозорість в нейл-арте, при цьому створивши глибину в самій композиції.

- Лаки Dance Legend. Цей лак змінює свій колір в нічному клубі, казино, боулінг, на дискотеці. Він проявляється при УФ-освітленні у вигляді дуже яскравого світіння: синій, рожевий, зелений, бірюзовий, червоний.

- Крем лаки. Мають густі нерозчинні пігменти. При його нанесенні можуть утворюватися смужки, що в свою чергу можна чудово обіграти при створенні нейл-арту.

- Слюдяної лак. Містить в собі особливо великі пігменти. І має шорстку поверхню.

- Піль-офф-лаки. Знімаються з нігтя єдиної спеціальною плівкою. Містить в собі спеціальні полімери. Він складається на водній основі. Такий лак категорично не підходить для педикюру.

Лаки для нігтів, призначені спеціально для малювання. Це більш рідкі і щільні лаки. Існують і професійні спеціальні набори для нейл-арту. Вони складаються з шести флакончиків різного кольору (наприклад: синій, червоний, білий, чорний, зелений і жовтий). Ці лаки чисті і щільні за кольором. Малювати ними можна як гуашшю. Усередині флакончика знаходиться спеціальна кисть для малювання смужок різної товщини. Його можна чудово комбінувати, коли найголовнішим фоном служить будь-який незвичайний лак) перламутровий або хамелеон). Такий набір лаків можна знайти в магазинах, які торгую косметикою, в інтернеті і в салонах краси. Також іноді можна придбати такі лаки і по одному флакону. Для малювання на нігтях дуже зручно користуватися пензликом. У своєму розпорядженні краще мати 3 головних пензлика: №1 - тонка, довжина якої становить 1,5 міліметра для того, щоб малювати прямі і кілька криві лінії; №00 - тонка кисть, її довжина становить 3 міліметри, вона призначена для малювання закорючек і точок; №3 - пухнаста кисть з гострим кінцем для того, щоб покривати поверхні нігтя, а також для струшування різноманітної пилку.

- Мініатюрні лаки. Їх обсяг приблизно 3,5 мілілітрів. Пензлик до дна дістає, лак протягом довгого часу не загусає, і витрачається майже повністю. Вміщаються такі лаки навіть в саму мініатюрну косметичку.

- Лаки на основі спеціальних колекцій. Різноманітні компанії - виробники випускають такі лаки для нігтів до сезону (літо, зима, весна і осінь), до особливої події (наприклад, кокой-то свято), до місця (денс-клуб, дискотека), специфічні (акварель), серії з Гіппо алергенів лаків, сери для дуже м'яких нігтів і так далі. Всі вони мають специфічну особливість зникати з продажів власне тоді, коли їх вже все випробували і наситилися. Сезонні колекції лаків для нігтів намагаються відобразити настрій саме того часу року, до якого вони і випускаються. Вони всі йдуть в крок з великої модою і самі її створюють.

Всім удачі і будьте прекрасні і чарівні!

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!

Передзамовлення
Передзамовлення успішно відправлен!
Ім'я *
Телефон *
Зворотний дзвінок
Запит успішно відправлений!
Ім'я *
Телефон *
Спитати у Instagram Спитати у Telegram Спитати у Viber