Головним завданням манікюру є поліпшення зовнішнього вигляду нігтів і рук. Манікюр є не тільки приємною процедурою, але також допомагає запобігти пошкодженню нігтів, поява тріщин на шкірі. Масаж який іноді застосовують під час процедури манікюру допомагає поліпшити стан рук, повертає рукам еластичність і м'якість.
Абсолютно новою тенденцією в традиційній обробці нігті стала мацерація, яку ще називають мокрим манікюром.
суть мацерації
Мацерація (з лат. «Розм'якшення», «розшарування під впливом рідини»). Мацерація є складовою класичного манікюру, і передбачає виконання гарячого манікюру, а також є складовою елітного spa-манікюру.
Під час проведення такого виду манікюру застосовуються традиційні манікюрні інструменти: апельсинова паличка, якою відсувають кутикулу, манікюрні ножиці, пилочки. Оскільки під час проведення такого манікюру застосовується вода, то необхідно мати в наявності керамічні ванночки.
У ванночку наповненню водою додаються спеціальні засоби , Які допомагають розм'якшити кутикулу - цитрусові і мигдальні аромати, при бажанні можна додати морську сіль, зелений чай, пелюстки троянд і свіжі фрукти.
Методика виконання мокрого манікюру
Насамперед, перед проведенням процедури слід видалити лак з нігтів за допомогою спеціальної рідини, яка дбайливо очищає ніготь, не пошкоджуючи його. Тому виникає необхідність навчиться правильно вибирати засіб для очищення. До складу такого засобу повинен входить ацетат, але не як не його дешевий аналог ацетон, який робить згубний вплив на нігті. Після проведення очищення на нігті можна нанести живильний масло.
Для делікатного видалення кутикули на ямочки нігтів слід нанести спеціальні розм'якшуючі препарати. До них відносяться масла, креми, гелі і молочко. Такі препарати відмінно розчиняють ороговілі клітини, а також надають позитивний вплив на пріногтевую зону, завдяки вмісту вітамінів і поживних речовин у своєму складі.
У ванночку з водою підходящої вам температури додається засіб для мокрого манікюру. Руки занурюють у ванночку на дві хвилини, а потім за допомогою вологої серветки видаляються забруднення і споліскують руки.
Після того, як ви помили руки можна зробити обгортання , Яке дозволить максимально розм'якшити кутикулу.
Для цього тонким шаром на руки наноситься розмічають засіб, потім руки закутують в рушник на п'ять-сім хвилин, а після закінчення часу споліскують руки.
Розм'якшену кутикулу відсувають апельсинової паличкою або олівцем з пемзи. Якщо кутикулу неможливо відсунути, то її обрізають ножицями для манікюру. Таку процедуру варто проводити дуже акуратно, щоб не пошкодити ніжну шкіру навколо нігтьової пластини. Пошкодження шкіри може загрожувати занесенням інфекції. Дуже важливо, щоб майстер обробляв всі інструменти дезинфікуючим розчином або термічним способом.
Важливим етапом проведення процедури є правильно виконаний пілінг. У шкіру рук протягом двох-трьох хвилин масажними круговими рухами втирається скраб, а потім змивається водою. Якщо ви не будете витирати шкіру рук рушником, а злегка промокнете їх серветкою, це дозволить зберегти чистий блиск шкіри.
Завершальним етапом мацерації є масаж шкіри рук з освіжаючим лосьйоном. Лосьйон необхідно втирати в шкіру рук, поки він повністю не вбереться.
Мацерація є дуже ефективною процедурою. Вона дуже добре живить шкіру рук, так що руки стають набагато м'якше і молодше. Проводити таку процедуру слід хоча б раз в два тижні, але не рідше. При бажанні, її можна проводити частіше.
У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!