Секрет гарного і акуратного манікюру полягає в першу чергу в правильному догляді за кутикулою. Експерти поділилися порадами, про те, як слід правильно доглядати за нігтями і запобігти виникненню задирок.
Не дивлячись на постійно мінливі тенденції в манікюрі, красивий і акуратний манікюр завжди буде актуальним. Для того щоб манікюр зберігав свій привабливий зовнішній вигляд, слід здійснювати регулярний догляд за кутикулою. Це дозволить уникнути виникнення задирок і потрапляння інфекції.
Причини виникнення задирок
Наш ніготь складається з нігтьової пластини, лунки і кутикули. Кутикула - це шар шкіри, який формує край нігтя і лунку. Під час росту нігтя, в разі відсутності необхідного догляду, кутикула стає сухою поруч з лункою і в деяких випадках може навіть рватися в декількох місцях. На цьому місці і з'являються задирки. Розглянемо основні причини появи задирок:
- нестача вітамінів в організмі;
- недостатній догляд за руками;
- надмірне пересушування шкіри, яке настає в результаті взаємодії з миючими засобами;
- неправильно виконаний обрізний манікюр.
Правила видалення задирок
Варто відзначити, що задирки слід видаляти не тільки через певну дискомфорту і неестетичного вигляду, а також для того щоб уникнути запалення і зараження. Ні в якому разі не слід відкушувати або зривати задирки. Для того щоб усунути задирки існує кілька нескладних правил:
1. Перед видаленням задирок слід попередньо розпарити шкіру за допомогою теплої ванни для рук. У ванні тримайте рук максимум п'ятнадцять хвилин.
2. Після ванночки слід акуратно обрізати задирки за допомогою спеціальних щипців. Обрізання слід виконувати плавно, але ні в якому разі не тягніть і не рвіть задирки, так ви можете травмувати шкіру.
3. Потім необхідно пом'якшити місце, де знаходилися задирки за допомогою масла або крему, які мають зволожуючі і регенеруючі властивості.
Особливості догляду за кутикулою в домашніх умовах
Для того щоб запобігти виникненню задирок слід здійснювати регулярний догляд за кутикулою в домашніх умовах. Для цього вам знадобляться кошти, що володіють поживними і зволожуючими властивостями, а також кошти, які здатні зміцнити і поліпшити структуру нігтьової пластини. Крім цього слід час від часу робити правильний манікюр.
У догляді за кутикулою вам прийдуть на допомогу:
- олія для кутикули. Найчастіше це одне і теж масло - абрикосове або ж поєднання кількох масел. Масло для кутикули дозволяє глибоко зволожити і наситити шкіру навколо нігтя;
- Ремувер і скраби для нігтів. У них містяться кислоти і абразиви. Вони з легкістю дозволяють позбутися від омертвілої шкіри, яка знаходитися навколо нігтя, а також вони здатні сповільнювати швидкість росту кутикули;
- доглядають олівці. Вони є дуже зручним засобом під час експрес-догляду. Вміст олівця не потрібно втирати, від нього не залишаються жирні сліди, він надає шкірі глянсовий блиск і робить кутикулу візуально гладкою. З боку може скластися враження, ніби ви тільки зробили обрізний манікюр;
- живильні креми для кутикули. Рослинні компоненти, які входять до складу крему дозволяють уволо шкіру, запобігають її пересушування, зміцнюють нігті. Крем слід наносити на нігті в невеликій кількості, краплі крему буде досить. Найкраще наносити крем на ніч, після чого бажано надіти на руки бавовняні рукавички;
- маски для нігтів і кутикули. Застосування масок з алантоїном, каоліном, які містять діатомові водорості і рожу є приголомшливим СПА для ваших нігтів і кутикули. Всі ці компоненти дозволяють запобігти загрубение шкіри, сприяють зростанню нігтів, зміцнюють нігті, розм'якшують кутикулу. Такі маски слід проводити два рази на тиждень. Перед застосуванням маски слід обробити руки скрабом і тільки після цього наносити маску. Після того як завдали маску слід надіти бавовняні рукавички. Тримати руки в рукавичках слід протягом тридцяти хвилин. Після закінчення часу зніміть рукавички, але не змивайте маску.
У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!