ru ua
0 0
Бонуси: 0 грн.
Для використання накопичених бонусів, будь ласка авторизуйтесь
Каталог
0 грн.
Для використання накопичених бонусів, будь ласка авторизуйтесь
Підготовка до роботи, використання і зберігання кистей для нарощування нігтів

Підготовка до роботи, використання і зберігання кистей для нарощування нігтів

Подготовка к работе, использование и хранение кистей для наращивания ногтей Науковий прогрес не стоїть на місці і вже давно минув той час коли глянувши на кисть можна було сказати в який саме технології вона призначена. Раніше якщо кисть виготовлена з синтетики то її використовували для гелю, з соболя то для акрилу. На сьогоднішній день якщо майстер не має досвіду роботи в даній сфері то його дуже легко збити з пантелику. На сьогоднішній день кисті з соболя і далі виготовляють для акрилу. А ось для гелю можуть бути як синтетичними. Так і соболиний або навіть натуральними.

Виготовлення будь-кисті закінчується тим, що закріплюється спеціальним клеєм. Це робиться для того, щоб надати їй товарний вигляд. Перед тим як почати роботу з кисті слід це клей видалити ретельно з ворсу. Можливо ви іноді чули вислів, розбити кисть. Ось це те саме. Для цього слід взяти серветку з звичайну зубочистку. Спочатку слід віджати серветкою кисть. Щоб видалити основний клей. Після цього кисть слід покласти на серветку таким чином, щоб кінчики кисті дивився в напрямку від вас. Однією рукою притримуєте металевий кінчик пензля і зубочисткою починайте очищати її від клею в сторону від себе. Не переживайте, якщо кисть розпушиться, це все нормально. Після цього переконайтеся, що всі клей знятий. Після такої процедури кисть потрібно промити:

1. Акрилові нігті промийте в мономере і акуратно відіжміть кисть об край склянки. Після цього візьміть без ворсову серветку і покрутіть на ній кисть формуючи гострий кінчик.

2. Гелієві кисті слід промити в рідини для зняття липкого дисперсійного шару і всі залишки вологи варто витерти об без ворсову серветку.

Як доглядати за акриловими нігтями після роботи?
1. Кисть слід ретельно кожен раз промивати в мономере. Таким чином ви видалите залишки кольорових пігментів і акрилу і він не буде полимеризоваться на ворсі.

2. Препарат Brush Cleaner для миття кисті використовуйте тільки в тому випадку якщо на ворсі є затверділий акрил. Якщо дуже часто застосовувати засіб Brush Cleaner то термін кисті скорочується.

3. Після кожного промивання пензля ретельно віджимають воду до стаканчику, а на безворсовой серветці формуйте гострий кінчик.

Як доглядати за гелієвої пензлем?
Рідина для зняття дисперсійної шару слід знімати за допомогою Cleanser, яку попередньо нанесіть на спонж без волокна і ретельно протріть кисть, таким чином ви видалити всі залишки гелю з кисті.

Як зберігати акрилі кисті?

Кисть слід закріпити на настільній лампі гумкою таким чином, щоб ворсинки вдивилися вниз. Також можна використовувати ковпачки для захисту ворсу. Але на таких ковпачках має бути отвір для доступу свіжого повітря. У жодному разі не варто використовувати пластикові ковпачки для захисту. Адже ворсинки кисті можуть прилипати до пластику.

Як зберігати гелієві кисті?

Кисті такого вигляді слід зберігати в темному місці і в горизонтальному положенні. Головне виключити потрапляння ультрафіолетових променів. Також варто використовувати ковпачки, щоб захищати ворс. Якщо дотримуватися всіх правил то акрилові кисті будуть вам служити до 1,5 років, а гелієві до двох.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!

Передзамовлення
Передзамовлення успішно відправлен!
Ім'я *
Телефон *
Зворотний дзвінок
Запит успішно відправлений!
Ім'я *
Телефон *
Спитати у Instagram Спитати у Telegram Спитати у Viber