Справжню леді завжди видно по руках. Поглянувши на них, вдасться дізнатися вік жінки, її характер, звички, догляд і соціальний статус.
Красиві і доглянуті руки мають ніжну м'яку шкіру рожевого відтінку. Нігті акуратно обрізані, мають однакову форму. Щоб руки так виглядали за ними потрібно регулярно доглядати.
стан шкіри
Шкіра рук набагато швидше видає вік, адже ця ділянка швидше старіє. Причина полягає у виконанні прибирання, готування і миття посуду без рукавичок. Тому для збереження шкіри рук знадобитися:
- рукавички. Ці аксесуари справжні помічники жінки, адже вони захищають шкіру рук. Всю домашню роботу слід виконувати в рукавичках. Ідеально надіти два шари рукавичок - спочатку бавовняні, а потім гумові. Тим, хто не любить рукавички потрібно наносити кілька шарів крему до виконання роботи і після. У холодну пору року потрібно надягати теплі рукавички;
- креми. Зволожуючі креми потрібно наносити мінімум двічі в день вранці і ввечері, а якщо є така необхідність, то частіше. Живильні креми прийнято наносити перед виходом на вулицю на ніч. Варто відзначити, що крему для рук ніколи не буває занадто багато, після кожного контакту з водою потрібно наносити його на шкіру;
- скраби. Це дуже важливий засіб для догляду за шкірою рук, адже з його допомогою вдається позбутися від ороговілих частинок шкіри. Приготувати такий засіб можна самостійно з цукру, кави, меду і оливкового масла. Можна придбати готові, але набагато вигідніше приготувати скраб самому. Процедура вимагає регулярності точно також як і нанесення крему;
- маски і обгортання. Маски забезпечують більш глибоке живлення шкіри рук. Після нанесення маски обов'язково потрібно надіти на руки бавовняні, вовняні або трикотажні рукавички, щоб створити паровий ефект. Найпростішим рецептом маски є нанесення теплого рослинного масла;
- нігті. Не варто економити на засобах для догляду за нігтьовими пластинами. Ножиці, пилочки, щипчики - це необхідні інструменти, які забезпечують якісне виконання манікюру. Щоб не з'являлися задирки потрібно регулярно зволожувати кутикулу і відсувати її до основи нігтя. Це позбавить від необхідності обрізати її в подальшому.
Нігті потребують не тільки в красивому лаку, але і відпочинку. Нігті стають ламкими, слабкими, пересушеними через лаку і використання рідини для його зняття. Вони пересушують нігтьову пластину в разі постійного використання і позбавляють природних жирів. Щоб відновити нігті від впливу побутової хімії, води потрібно протягом двох тижнів виконувати компреси з риб'ячого жиру або масляного розчину вітаміну А. Протягом цього часу варто відмовитися від використання лаків.
Купуючи лак для нігтів, слід уважно читати, що написано на бульбашці. Лаки від відомих виробників мають повний список інгредієнтів на упаковці. Зазвичай в них намагаються не класти шкідливі добавки, тому краще віддавати перевіреним фірмам, ніж малознайомим.
Альтернативою звичайним лаком є захисні добавки - це спеціальні безбарвні лаки в тому ж вигляді. Вони містять вітаміни, мінерали та корисні речовини, які живлять, зміцнюють нігтьову пластину.
- вітаміни. Корисно пити вітаміни, особливо цинк, адже це головний будівельний матеріал для нігтів. Також потрібно стежити за своїм раціоном харчування, щоб в ньому було досить корисної їжі, включаючи овочі, фрукти, горіхи, натуральні масла, нежирні сорти м'яса і молочних продуктів.
Основні рекомендації по догляду за руками від косметологів:
- для миття рук варто використовувати крем-мило без добавок;
- мити руки потрібно тільки теплою водою;
- не допускати переохолодження шкіри рук;
- насухо витирати шкіру рук;
- час від часу виконувати ванночки для рук.
- виконувати легкий масаж при нанесенні крему. Слід масажувати кожен палець і забуваючи про зап'ясті. Так крем краще вбереться і стимулюється кровообіг;
- виконувати гімнастику для рук. Якщо більшу частину часу ви проводите за комп'ютером, в такому випадку потрібно дати пальцях можливість відпочити, так як вони весь день були напружені. Потрібно виконувати поштовхи, стискання пальців після роботи.
Домашні рецепти ванночок для рук
Чайну ложку крохмалю слід розвести в склянці холодної води, додати 1 л теплої води. Руки слід потримати в ванночці протягом 10-15 хвилин.
Чайну ложку питної соди слід розвести в літрі мильної води. Руки слід занурити в ванночку на 15-20 хвилин.
Якщо руки сильно пітніють, то для попередження пітливості слід використовувати ванночки з кухонною сіллю. Потрібно взяти чайну ложку коштів на літр води. Також допомагає впоратися з цим ванночка з оцтом. Засіб береться в тій же пропорції.
Салонні процедури для догляду за руками
У домашніх умовах доглядати за шкірою не так вже й складно. Але далеко не у всіх є на це час, тому можна звернутися до салонним процедурам, які пропонують досить широкий список різних послуг для догляду за руками.
парафінотерапія
Це найпростіша і базова салонна процедура по догляду за руками. Після очищення шкіри рук і відлущування на шкіру наноситься крем і рідкий парафін, який застигає при кімнатній температурі. Поверх надівається целлофановая рукавичка і махрова рукавичка.
В результаті покращується кровообіг і лімфодренаж, в результаті чого усувається набряклість, біль в суглобах, руки стають зволоженими і наситити.
СПА-догляд
Це альтернатива домашньому догляду. Починається вона з очищає ванночки, після якої наноситься скраб, зволожуюча маска, виконується масаж рук. Перед процедурою майстер повинен визначити тип шкіри, адже від цього залежить від засобу для її проведення.
хімічний пілінг
Виконується для відновлення старіючої шкіри рук і освітлення пігментних плям.
У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!