ru ua
0 0
Бонуси: 0 грн.
Для використання накопичених бонусів, будь ласка авторизуйтесь
Каталог
0 грн.
Для використання накопичених бонусів, будь ласка авторизуйтесь
Чи правда, що манікюру викликає рак шкіри?

Чи правда, що манікюру викликає рак шкіри?

Американські вчені в один голос стверджують, що саме манікюр на кшталт канцерогенів: то, що може зробити нігтики більш доглянутими і красивими, веде безпосередньо до онкології .

Ультрафіолетові лампи небезпечні, також само, як і солярій? Або це рекламна компанія нового засобу для проведення догляду за нігтиками?

ЗМІ в Америці видали в багатьох публікаціях інформацію про 40-річну американку, яка протягом року нарощувала нігті більш восьми разів. Після чого у неї розвинувся рак шкіри на руках . Після цього дану персону потрібно проведення кілька операцій, щоб повністю видалити пухлини, які з'явилися. Історія схожого типу сталася ще з однією американкою. Саме тому вчені застерігають: хоча даний вид раку лікується хірургічним шляхом, у деяких пацієнтів він може поширитися і на інші частини тіла.
Небезпека проведеного ультрафіолету в лампах, що застосовують для сушіння гелевого покриття, полягає в опроміненні. Також використання лампи веде до витончення нігтів, лущення і ламкості. Але також є варіантність того що під гелем можуть розвиватися інфекції при неправильно соблюденной техніці.

Після висунутих застережень такого типу чекаєш заяв із серії: "Але ж спеціально вчені розробили новинку! Сучасний манікюр не принесе ніякої шкоди, але також і не доставляє дискомфорту! Саме сьогодні спеціальна ціна!".

Всі знають, що інфекція під покриттям може бути. Особливо майстри, які тим чи іншим способом заощадили не тільки якісних засобах для манікюру, так і на дезінфекції інструментів якими працює.

Сумлінні фахівці не стануть вас обдаровувати інфекціями. Так як саме у них дуже багато роботи, щоб витрачати свій час на непрофесіоналізм.

За умови того що вас стривожили дослідження вчених з закордону, а від манікюру ніяк не виходить відмовитися, ви можете вибрати догляд за нігтями в стилі красунь давніх часів. Наприклад, Клеопатра використовувала для догляду, але також фарбування нігтьової пластини в теракотовий колір - хну. А ще й зовсім не гребували кольорових нігтів і ассірійські і римські воїни - вони завжди фарбували свої нігті перед найбільш відповідальними битвами.

Сучасні дами, які люблять світлі відтінити лаку і більш короткі нігті в стародавньому Єгипті приймалися б за рабинь. Так як був певний спектр відтінків фарб для нігтів служив "кодом": яскраві і довгі нігті вказували на пряму приналежність до царської родини. Раби мали короткі, пофарбовані у світлі тони нігтики.

У Стародавньому Китаї фарби для нігтів готували, використовуючи віск, яйця, гуміарабік і желатин.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!

Передзамовлення
Передзамовлення успішно відправлен!
Ім'я *
Телефон *
Зворотний дзвінок
Запит успішно відправлений!
Ім'я *
Телефон *
Спитати у Instagram Спитати у Telegram Спитати у Viber