Всім відомо, що жіночі руки видають вік. Але тим з нас, хто в силу юності не прагнути приховувати власний вік необхідно задуматися про правильний догляд за руками вже сьогодні.
Доглянуті нігті та шкіра рук є зовнішнім проявом того, що жінка піклуватися про себе. Багато прекрасні дами зіштовхуються з такою неприємністю як сухість шкіри, почервоніння шкіри, ламкість нігтів.
Косметологічна індустрія пропонує досить широкий вибір рішень цієї проблеми: салонні процедури, спеціальні засоби для зміцнення нігтів. На жаль, деякі жінки не відчувають ефекту від їх застосування. Це обумовлено тим, що перш ніж вдаватися до тієї чи іншої процедури, варто розібратися щодо причин неприємностей.
Однією з причин небажаної сухості шкіри і ламкості нігтів є банальний брак вітамінів і поживних речовин в шкірі. В такому випадку рада буде гранично простий - необхідно живити і зволожувати шкіру рук, а також виконувати сольові ванночки. Можна використовувати живильні і зволожуючі креми, які розраховані на догляд за шкірою рук і нігтями. Крем слід наносити, щонайменше, один раз в день, а краще - після кожного контакту з водою, масажуючи кожен нігтик. У холодну пору року крем слід наносити за 30 хвилин до того, як будете виходити на вулицю, щоб він встиг вбратися і захистив шкіру рук.
Ванночку для нігтів приготувати гранично просто. Потрібно взяти ємність, теплу воду і розчинити в ній три чайних ложки морської солі або звичайної кухонної солі. Тривалість процедури 10-15 хвилин, після чого можна виконати манікюр і невеликий масаж з кремом.
Варто позначити найнебезпечніше місце в жіночому будинку. Це кухня. Так, тут збирається вся родина за смачним обідом, вечерею, але саме тут жіночі руки і нігті піддаються найбільшому стресу під час миття посуду.
Засоби для миття посуду та інша побутова хімія, яка використовується в процесі є головною причиною, яка призводить до погіршення стану рук і нігтів. Досить часто на рідини для миття посуду можна побачити напис «Не пошкоджує шкіру рук», «Присутній бальзам для рук і вітаміни», але це не більше, ніж маркетинговий хід. Засоби, здатні розчинити жир в холодній воді, точно також чудово справляються з захисним ліпідним шаром шкіри, роблячи нігті м'якими і слабкими.
Тому потрібно взяти за правило під час миття посуду, виконання прибирання в будинку використовувати спеціальні щільні рукавички. Спочатку це може бути незвично, але зате через якийсь час можна буде відзначити, що проблем зі шкірою рук стало набагато менше.
Правила догляду за руками
1. Після контакту з водою потрібно ретельно витирати руки, щоб вони були сухими. Справа в тому, що вода, що залишилася призводить до висушування шкіри.
2. Потрібно ввести звичку носити з собою в сумці крем для рук. Також їх повинно бути досить багато, в кожній кімнаті, щоб не забувати їх наносити. Один тюбик у ванній, інший - біля комп'ютера, третій - на тумбочці.
3. У холодну пору року потрібно обов'язково носити рукавички і не допускати переохолодження рук.
4. Влітку шкіру рук слід захищати від дії сонячних променів за допомогою засобів містять SPF фільтри.
5. розтріскаються шкірі рук допоможуть ванночки з підігрітого рослинного масла і теплі масляні компреси. Можна також виконувати ванночки з гарячого настою шавлії, липового цвіту, ромашки, після чого слід нанести жирний крем для рук.
6. Якщо після дачного сезону потрібно терміново привести в порядок руки, то підійдуть також ванночки з підігрітої олії. Після такої процедури не слід мити руки. Їх досить протерти сухою ганчіркою.
7. Щоб руки не чорніли після чищення овочів, їх варто намочити в оцті і дати висохнути не витираючи. Тим, хто забув про профілактичні заходи не варто впадати у відчай. Потемнілі в результаті чистки овочів руки можна очистити, потерши їх шматочком лимона або ревеню, ватним тампоном змоченим в столовому оцті або лимонної кислоти.
8. Щоб вирішити проблему задирок потрібно використовувати жирний крем, втираючи його в шкіру навколо нігтів. Якщо задирки досить глибокі, то можна прикласти пов'язку з сінтомінціновой емульсією або стептоцідовой маззю.
9. Якщо руки втомилися або почервоніли потрібно підняти їх на деякий час вгору. Подібне вправу потрібно повторити кілька разів в день.
10. На вечір на пальці варто наносити олію, виконуючи такі рухи, ніби на руки натягаєте тісний рукавичку на кожен палець. Після цього слід помасажувати кожен палець руки, поки масло повністю не вбереться в шкіру.
11. Якщо пальці розпухли і не виходить зняти кільце, знову потрібно підняти руки вгору, щоб прискорити кровообіг або потерти палець милом.
12. Для відбілювання рук потрібно виконати теплі ванночки з оцтом або бурою. Також в воду можна додавати свіже молоко або сік лімонаю
13. Якщо руки червоні або синюшні, то швидше за все є проблеми з серцем і судинною системою, причому хронічні. Також причиною можуть бути часті обмороження, які уповільнюють циркуляцію крові в кінцівках. У таких випадках слід звернутися за допомогою до лікаря.
14. Якщо під час прання шкіра рук і нігті виявилися пошкоджені пральними порошками необхідно протерти їх лимонним соком.
15. При підвищеній пітливості рук слід додавати в воду нашатирний спирт.
16. Тим, хто працює за комп'ютером, характерна проблема затвердіння кінчиків пальців. Щоб пом'якшити шкіру потрібно розтирати пальці намиленої пемзою і змащувати жирним кремом.
17. При обвітренні рук слід розтерти дві зварені картоплини, додати дві краплі гліцерину, дві краплі огіркового або лимонного соку. Цю масу накладають на руки на 10-12 хвилин.
Можна змішати столову ложку ланоліну і столову ложку вазеліну, всю цю суміш потрібно наносити на руки тонким шаром і ретельно втерти в шкіру. Через 20 хвилин руки потрібно вимити теплою водою з рідким милом. Доведеться намилити руки 2-3 рази для остаточного видалення такий густий мазі. На шкірі залишиться тонкий захисний шар, який буде бруднитися. У холодні зимові місяці варто проводити процедуру щодня.
18. Червону потріскану шкіру можна відновити за допомогою вазеліну і гумових рукавичок. Гумові рукавички дозволять жирам, присутнім в вазеліні вбратися в шкіру і швидко відновити її привабливий вигляд.
19. Дуже забруднені руки можна очистити кукурудзяним борошном. Спочатку ретельно їх вимивають рідким або гліцериновим милом. Руки вкриті мильною піною потрібно потерти кукурудзяним борошном. Якщо вони не повністю очистилися, варто втерти невелику кількість мила в забруднені ділянки і дати вбратися в шкіру протягом декількох хвилин. Після цього щіточкою потрібно видалити мило.
У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!