Якими зручними і красивими були штучні нігті, все одно рано чи пізно їх доведеться зняти. Існує безліч методик нарощування нігтів, в залежності від методики нарощування вибирається догляд і підхід до зняття штучних нігтів.
Якщо ви виконували нарощування нігтів в салоні краси, то вам нема про що переживати - досвідчений майстер самостійно вибере метод зняття штучних нігтів в залежності від обраного способу нарощування.
Для тих, хто збирається знімати штучні нігті в домашніх умовах, стануть в нагоді поради, викладені нижче.
Насправді штучні нігті цілком реально зняти самостійно. Це не вимагає особливих зусиль. Головне, не віддирати їх силою, і не застосовувати для зняття додаткове приладдя по типу ножиць, спиць, голок і т.п. Використання цих інструментів не допоможе вам у видаленні штучних нігтів, але на додачу до всього призведе до серйозних пошкоджень натуральних нігтів. Як уже згадувалося вище, кожен тип нарощування має свій спосіб зняття. Ознайомимося більш детально з кожним із способів.
1. Накладні нігті. Це найпростіший метод нарощування нігтів. Він не вимагає ніяких хитрощів. Щоб зняти такі нігті необхідно капнути невелику кількість рідини для зняття лаку з ацетоном під штучний ніготь. Через кілька секунд підійміть край нігтя за допомогою спеціальної манікюрною пилочки. Ацетон розчиняє клей і в результаті цього відбувається відділення штучного нігтя від натурального. Тому процес зняття накладних нігтів не викликає ніяких складнощів.
2. Акрилові нігті. Щоб зняти штучні нігті, виконані з акрилу, вам знадобитися набагато більше інструментів, ніж в попередньому випадку. Вам знадобитися ацетон, вата, фольга, щипці. Насамперед вам слід відщипнути ніготь за допомогою манікюрних щипців, за який виступає край пальця. Дії повинні бути точними, так як це буває під час хірургічних операцій. Налийте рясне кількість рідини для зняття лаку з ацетоном на ватний диск. Прикладіть диск до нігтя і оберніть палець фольгою. Залиште фольгу з диском на 10 хвилин. Після закінчення часу можете знімати. Ацетон практично повністю видалить акрил, а залишки ви з легкістю зможете видалити за допомогою звичайної пилки для нігтів.
3. Гелієві нігті. Процедура зняття гелієвих штучних нігтів більш трудомістка, в порівнянні з іншими методами нарощування. Починається процедура зняття нігтів точно також як і в випадку з акриловими нігтями. Край нігтя, який виступає за палець, обрізається за допомогою манікюрних ножиць. Гелієві нігті не видаляються ацетоном. Чому? Тому що гель стійкий до дії ацетону. Тому гель доведеться спилювати вручну. Щоб успішно видалити гелиевое покриття необхідно використовувати найжорсткішу пилку. Але в цій справі головне не перестаратися. Не забувайте, що під штучними нігтями знаходяться ваші натуральні нігті.
Тому підпилюючи нігті, вам слід орієнтуватися на свої відчуття. Якщо у вас виникли больові відчуття, значить потрібно зупинитися, адже ви так можете пошкодити свої натуральні нігті.
У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!