Багато людей дізнаються про появу грибка на ногах вже після того як пройшли медичне обстеження або помітили зміни в зовнішньому вигляді ніг. Таку легковажність не можна виправдати, адже грибок ніг, як і будь-який запущене захворювання загрожує серйозними неприємностями. Наприклад, багато видів грибків ніг синтезують отруйні речовини, тому в організмі будуть накопичуватися токсини. Потрібно не тільки знати це, але і вживати заходів профілактики проти захворювання грибком.
Народна медицина також в змозі допомогти боротися з цією недугою. Не варто розраховувати на те, що це пройде само по собі. Не потрібно відкладати лікування на потім, краще своєчасно звернутися до лікаря і скористатися порадами народної медицини.
Рецепти для лікування грибка ніг
1. Натріть на тертці часник і змішайте його з вершковим маслом в пропорції 1: 1. Отриману суміш накладають на хвору ділянку і змінюють кожні добу до повного одужання.
2. Ноги, уражені грибком можна парити у відварі або настої молочаю.
3. Також добре себе зарекомендував наступний склад: дві столові ложки квітів бузку, три столові ложки кори дуба, дві столові ложки квіток календули і столова ложка чистотілу заливається 0,5 л води. Всі кип'ятити на водяній бані і настоюється протягом години. Марлю або нещільний тканину просочують в відварі і обмотують нею ноги. Через кілька хвилин їх витирають насухо і надягають чисті шкарпетки.
4. Чайну ложку морської солі потрібно розчинити в склянці теплої води і отриманим розчином потрібно обмивати нігті вранці і ввечері. Змочену в розчині вату приладнують до ділянок, уражених грибковою інфекцією і залишають до повного висихання. Після цього миють ноги в розчині соди і насухо витирають. Курс лікування таким способом складає близько 10 днів.
5. Досить ефективний часниково-сольовий настій. Для цього готують сольовий розчин. На літр води береться чайна ложка кухонної солі. Після цього потрібно розтовкти свіжий зубчик часнику, додавши в нього столову ложку приготованого розчину. . Все проціджують і віджимають. В отриману суміш додають ще чотири ложки розчину і цією сумішшю двічі в день змочують ділянки уражені грибком. У готовому вигляді розчин може зберігатися не більше доби.
6. При мікозах, які особливо розвиваються в місцях великого скупчення людей, прекрасно використовувати глину в порошку. Їм потрібно посипати ноги для профілактики. Також можна виконувати глиняні примочки, накладаючи на грибкові ділянки глину в кілька сантиметрів. Зверху її забинтовують лляною або вовняною тканиною. Зняти пов'язку потрібно ще до того як висохне глина. Після цього промивають водою з лимонним соком або відваром чистотілу.
7. Корисно змащувати уражені ділянки свіжовичавленим соком чистотілу. Це може викликати деякий свербіж, але в міру того як ви будете його втирати він буде проходити. Через 2-3 хвилин потрібно змастити цю ділянку ще 3-4 рази і не торкатися цього місця до повного висихання соку.
8. Гарний також яблучний оцет. Його кожен день потрібно наносити на уражені ділянки.
У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!