Незважаючи на достатню кількість доглядають коштів для догляду за шкірою рук, проблема сухості і обвітрювання турбує багатьох жінок незалежно від віку. Проблема супроводжує лущенням, наявністю тріщин, ранок, роздратуванням, свербінням і непривабливим зовнішнім виглядом. Щоб впоратися з сухістю слід виключити причини, які її викликають.
Причини, які можуть спровокувати сухість і пересихання рук:
- Негативний вплив факторів навколишнього середовища: холодна і вітряна погода. В результаті шкіра грубіє, товщає, з'являються тріщинки і почервоніння, сонце витягує зі шкіри воду і прискорюється старіння. Різкі температурні коливання можуть спровокувати появу сухих плям;
- Вплив миючих засобів. Постійний контакт з побутовою хімією призводить до поступового руйнування шару епідермісу, позбавляючи його природного захисту. Можуть з'являтися алергічні реакції, тріщини, дерматити, роздратування;
- Брак вітамінів, авітаміноз, який виникає навесні і восени;
- Недолік догляду за руками. Брак зволоження і живлення - це джерело безлічі проблем з руками;
- Сухість може носити вроджений характер. В такому випадку слід забезпечити інтенсивний і регулярний догляд.
Рекомендації по догляду
Шкіра рук містить менше вологи, ніж шкіра обличчя. Додатково до всього на ній практично немає сальних залоз, через що вона стає більш вразливою, і схильна до сухості. Саме тому необхідно забезпечити їй регулярний і ретельний догляд.
Доглядаючи за руками, слід дотримуватися одного важливого правила - містити руки в чистоті. Після відвідування вулиці, туалету варто мити руки теплою водою з м'яким милом, яке містить зволожуючі і доглядають компоненти.
Після миття руки потрібно насухо витерти рушником, включаючи міжпальцевих простір. Якщо руки витерті нашвидкуруч, недбало, то вона поверхні залишається волога, яка при старінні викликає сухість шкіри.
Для щоденного догляду за шкірою слід використовувати креми і лосьйони, які містять велику кількість зволожуючих компонентів, таких як гліцерин, молочна кислота і сорбіт.
До 30 років в догляді за руками можна обмежитися використанням лише зволожуючого крему, а після 40 років у складі крему повинні бути присутніми сонцезахисні фільтри, які будуть запобігати появі пігментних плям.
Косметологи рекомендують наносити крем після кожного миття. Буде добре, якщо в кремі міститимуться рослинні екстракти. Додатково до всього, слід оберігати руки від негоди, особливо в холодну пору року. Не варто нехтувати використанням рукавичок.
При виконанні прибирання, яка пропонує контакт з водою і хімічними засобами слід надягати гумові рукавички. Перед тим, як надіти рукавички слід нанести на руки зволожуючий або живильний крем.
Якщо під час фарбування предметів меблів або забору, руки забруднилися в фарбі, не слід використовувати для її видалення бензин, гас або ацетон. Ці розчинники справляються з видаленням забруднень, але висушують шкіру. Краще використовувати спеціальні засоби для видалення фарби або рослинне масло.
Влітку шкіру рук також слід захищати. Негативний вплив ультрафіолету призводить до різних уражень шкіри, призводить до сухості і появи тріщин. Кожен раз, відправляючись на вулицю, слід використовувати сонцезахисний крем з SPF не менше 15.
Рецепти ванночок проти сухості
Ванна з овочів
Запропоновані рецепти ванночок використовуються для пом'якшення сухої шкіри рук.
- Одним з найбільш корисних овочів для догляду за шкірою рук є картопля, адже в ньому міститься залізо, луги, вітаміни групи В і С. Щоб приготувати ванночку потрібно відварити бульби картоплі. Вода, в якій він варився повинна охолонути, після чого вона може застосовуватися для ванночки;
- Потрібен селера середнього розміру, 1 л води, в якій варилася картопля, столова ложка рослинної олії. Потрібно проварити селера і злити воду. До відвару слід додати відвар картоплі і рослинне масло. Руки занурюються в ванночку на 10-15 хвилин. Рекомендується виконувати такі ванночки раз в тиждень. Курс включає 10 сеансів.
Гірчична ванночка
Така ванна рекомендована для виконання людям, які мають порушення периферичного кровообігу. Її можуть виконувати люди, які страждають підвищеною пітливістю рук. Потрібно взяти чайну ложку гірчиці і 1 л гарячої води. Гірчиця заливається гарячою водою. Руки слід занурити ванночку, щоб вода була досить гарячою. У ній витримують руки 5-10 хвилин. Після ванночки слід нанести живильний крем. Процедура виконується щодня протягом двох тижнів. Курс включає 15-20 сеансів. Краще її використовувати восени і взимку.
Ванночки з рослинними настоями
Тим, у кого млява і зморшкувата шкіра рук корисно виконувати теплі ванночки з рослинними настоями.
Ванна з лікарської валеріани
Потрібно взяти одну частину квітів валеріани і 15 частин води. Трава заливається окропом і настоюється протягом 15 хвилин. Відвар зливається, руки занурюються в теплий відвар на 15-20 хвилин, після чого наноситься жирний живильний крем.
Липова ванночка
Потрібно взяти частину квіток липи і 15 частин води.
Квіти заливаються окропом і настоюють протягом 15 хвилин. Відвар зливається, руки занурюються в нього на 15 хвилин.
Ванна з аптечної ромашки
Буде потрібно одна частина квіток ромашки і 20 частин води. Квіти заливаються окропом і настоюють протягом 15 хвилин. Після цього вода зливається і занурюються руки у відвар на 15-20 хвилин.
У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!