Техніка проведення бірманського масажу з'явилася приблизно в чотирнадцятому столітті в Бірмі. В даний історичний період характерна цілком агресивна зовнішня політика, населення Бірми велося проти самого Таїланду. Саме тому бірманські війни безперечно повинні були мати відмінну можливість для більш швидкого відновлення свої сили для продовження бою.
Для того щоб якомога швидше прискорити реабілітацію і почала використовуватися методика проведення такого масажу , Який проводили кваліфіковані бійці іншим війнам. Процедура була нетривалою , Але саме під час неї воїн входив в досить глибоке стан цілковитої релаксації, при цьому він найбільш швидко відновлював свої фізичні і емоційні сили.
Через це бірманський масаж застосовувався і проводився в першу чергу саме як анти стресовий засіб , В тому числі і як засіб, що бореться з втомою і сильним перенапруженням.
Такий вид масажу як бірманський проводиться на голові людини є просто чудовим анти стресовим засіб, також ще його друге назва "Експрес-анти стрес" .
Масаж бірманських воїнів, що проводиться на шийно-комірцеву зону і голові - швидко відновлював сили, знімав головний біль, поліпшував кровообіг.
У наш час дуже багато людей живуть в досить шаленому ритмі, отримуючи при цьому щодня величезну кількість інформації, несуть відповідальність, саме це призводить до стресів. В результаті сам стрес позначається на самопочутті, здоров'я і настрій людини.
Справлятися з наслідками стресу ще й ефективно можуть не всі, тому даний масаж допомагає досягти цього кожній людині.
релаксуючий ефект від проведеного бірманського масажу на голові і комірцевої зоні прекрасно допомагає підприємцям, автомобілістам, в тому числі керівникам середньої, але також і вищої ланки, і тим людям, чия робота безпосередньо пов'язана з підвищеним ризиком, в тому числі і напругою.
Масаж варто проводити в положенні сидячи , В одязі дозволяючи розслабити необхідні групи м'язів шиї, знімаючи сильна напруга з плечей. При його проведенні немає ніякої необхідності застосовувати додаткові засоби. Протягом масажу, майстер притримує голову пацієнта, проводячи плавні рухи, починаючи їх направлення від особи, переходячи на волосяну частини голови, і після закінчує хребтом до самого куприка.
Починають даний масаж з м'яких погладжувань спини за допомогою двох рук , Далі відбувається розминка хребта, після масажист проходить уздовж спини використовуючи пощипування, але також і розтирання ліктьовим краєм своєї кисті. І завершальним етапом даного масажу є різні погладжування спини з використанням двох рук.
В результаті сеансу такого виду масажу пацієнт входить у стан релаксації, тому рекомендується проводити масаж перед сном .
Масажист протягом сеансу постійно здійснює плавні, і більш хаотичні рухи, застосовуючи тільки м'які розминання, але також і впливаючи на всі наявні в цій частині тіла біоактивні точки. Пацієнт при цьому повністю перестає тримати голову і розслабляє всі м'язи своєї шиї, так як це в повсякденному житті буває досить рідко, через те що навіть уві сні м'язи нашої шиї напружені.
показання:
• стреси;
• безсоння;
• хронічна втома;
• облисіння початковій стадії.
Протипоказання:
• підвищений тиск;
• сильні головні болі;
• проблеми з опорно-руховою системою і суглобами;
• розширення вен;
• підвищена температура тіла;
• онкологічні захворювання;
У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати масажний стіл на будь-який смак за доступною ціною!