Дія пневматичного масажу можна порівняти з дією вакуумних масажних банок, які застосовуються для вакуумного масажу.
Принцип дії
Пневматичний масаж діє за принципом насоса, який засмоктує шкіру, надаючи лікувальну дію. В апарата кілька насадок, які можуть відрізнятися за формою і розміром.
Їх прикладають до поверхні шкіри і пересувають. Насадки з'єднуються між собою за допомогою шланга, який відкачує повітря і створює вакуум. Масаж допомагає поліпшити кровообіг, підвищує пружність, підвищує еластичність м'язової тканини.
Ефект від застосування пневматичного масажу:
- Розслаблення м'язів;
- Посилення насичення тканин киснем;
- Активізація вібробласти;
- Прискорення процесів розщеплення жирів;
- Поліпшення роботи потових і сальних залоз;
- Посилення лимфодренажа;
- Стимуляція обмінних процесів;
- Виведення шлаків і токсинів.
Крім очевидного позитивно ефекту можна відзначити також боротьбу з набряком, поліпшення стану при порушеннях периферійного кровообігу і захворюваннях периферійної нервової системи.
Можна помітити хороші результати при лікуванні радикуліту, міозиту, невралгії. Процедура популярна в косметологи, адже з її допомогою вдається впоратися з першими ознаками вікових змін.
В яких випадках звертаються до пневматичної масажу?
Головним показанням до використання пневматичного масажу є усунення наслідків целюліту. Техніка надає багатогранне дію, тому може застосовуватися при інших захворюваннях і станах.
показання:
- Набряклість і нерівний колір особи;
- Необхідність скорегувати форму тіла і позбутися від в'ялості шкіри;
- Друге підборіддя;
- Знижений м'язовий тонус;
- Вугровий висип;
- Суха шкіра;
- лущення;
- Зайва вага;
- Розтяжки після вагітності.
Пневматичний масаж може використовуватися при стресі і порушеннях сну. Масаж часто практикується при синдромі хронічної втоми і для полегшення стану при інтенсивних фізичних навантаженнях.
Масаж корисний для людей, які тривалий час перебувають в положенні стоячи і в кінці дня відчувають біль і важкість у ногах. Це чудова альтернатива ручного масажу.
Протипоказання
Незважаючи на очевидне позитивну дію, масаж володіє серйозними протипоказаннями. Щоб не було ускладнень варто знати протипоказання і дотримуватися їх. До них відносяться:
- Захворювання серця і судин;
- Запалення лімфатичних вузлів, тромби;
- Запальні процеси у внутрішніх органах;
- Жовчнокам'яна і сечокам'яна хвороба;
- Гострі інфекційні захворювання.
Заборонено виконувати масаж при варикозному розширенні вен, ранах і запаленнях в місці виконання процедури. Незважаючи на те, що ця техніка допомагає позбутися від деяких проблем зі шкірою, обов'язково перед її виконанням слід проконсультуватися з дерматологом. Лікар визначить наявність протипоказань і можливість проведення даної процедури. Якщо під час масажу відзначаються неприємні відчуття і погіршення самопочуття, то масаж варто припинити.
естетична складова
Процедура позитивно позначається на стані шкіри. Після цього вона стає гладкою, пружною і підтягнутою. Ефект досягається завдяки поліпшенню кровообігу в клітинах. Досить кількох сеансів для усунення ознак целюліту. Особливо хорошого ефекту вдається домогтися на стегнах і животі.
Етапи виконання процедури
Пневматичний масаж складається з таких етапів:
- Підготовка. Шкіра обробляється масажним маслом, яке забезпечує легке і безболісне рух масажного обладнання по тілу.
- Далі до тіла кріпиться масажна чаша, яка з'єднує апарат зі шлангом. Саме через нього подається повітря.
- Масаж. Спеціаліст без натиску переміщує масажні чаші по тілу. При цьому можуть здійснюватися кругові і прямолінійні руху. Під час рухів шкіра насичується киснем, і виводяться токсини.
- Шкіра заспокоюється за рахунок плавного ковзання рук. Усуваються больові відчуття в області попереку, комірцевої зони, що позитивно позначається на стані внутрішніх органів.
Різновиди пневматичного масажу
Процедура виконується двома способами: лабільним і стабільним.
При стабільному способі масажер встановлюється в одному положенні і не переміщається, діючи локально. Насадка встановлюється на кілька хвилин, після чого її знімають і встановлюють на іншу ділянку. Насадка прикладається до больових точок. Час впливу становить 30-40 секунд.
Лабільний спосіб впливу передбачає повільне переміщення насадки по тілу. Масаж тривати 20 хвилин. Процедуру необхідно виконувати систематично з проміжком 1-2 дня. Потрібно здійснювати повільні і акуратні руху, які виконуються по ходу струму лімфи.
Процедура виконується в області шиї, для чого застосовується насадка великого розміру. У цій ділянці можуть застосовуватися дві насадки одночасно. Після масажу спини приступають до задньої поверхні ніг. Масажується передня поверхня стегна. Масаж живота виконується за годинниковою стрілкою. Для масажу верхніх кінцівок використовуються насадки меншого розміру.
У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати масажний стіл на будь-який смак за доступною ціною!