Всі знають, що в Стародавній Греції проводились спортивні змагання. Вони славилися своєю силою, яка забезпечувалася, в тому числі і за рахунок масажу. Після спортивних змагань учасники потрапляли в руки масажистів, які обмивали їх тіла, масажували. Такі маніпуляції дозволяли позбутися від втоми і розслаблювали м'язи.
У Стародавній Греції широку популярність отримав не тільки спортивний, але також оздоровчий гігієнічний масаж. Ефірні масла застосовувалися для косметичних цілей, адже з їх допомогою жінки виконували масляний масаж. Причому для різних ділянок тіла використовувалися різні масла.
Найвідоміший лікар Стародавньої Греції Гіппократ не раз згадував у своїх працях про вплив масажу на людський організм, про практичне застосування масажу.
Учень Гіппократа написав величезну роботу в чотирьох томах по косметиці. У ній він пропонував досить рецептів з ароматичних масел, які рекомендував використовувати разом з масажем і гігієнічними ваннами.
Масажні руху:
- Почати масаж потрібно з легких погладжувань. Тонким шаром наноситься масло, щоб руки рівномірно і легко ковзали. Від голови до п'ят потрібно погладити все тіло по масажних лініях. Поступово варто збільшувати тиск.
- Далі слід розтирання. Цей прийом допомагає розслабити м'язи, усуває напругу. Пальці потрібно розсунути віялом і м'яко втиснути їх в тіло, втираючи масло.
- Потрібно провести розминку, яке допоможе промасажувати глубокорасположенних м'язи, усунути напругу. Необхідно розгорнути пальці віялом і м'яко втиснути їх в тіло.
- Проводиться розминка, яке здатне промасажувати глубокорасположенних м'язи. Виконуючи розминку, варто пам'ятати про лімфоток.
- Після розминки шкіру потрібно злегка пощипати, повикручував.
- Перед завершенням погладжування варто виконати поплескування.
- Завершується масаж погладжуваннями.
Після сеансу масажу потрібно накрити тіло пацієнта рушником і дати йому відпочити.
Переваги масляного масажу:
- можливість проведення в домашніх умовах;
- нескладна техніка виконання;
- безболісність;
- ефективність;
- позитивна дія на організм.
Корисні властивості масажу:
- підвищення еластичності шкіри, поліпшення її зовнішнього вигляду;
- виведення шлаків;
- нормалізація роботи сальних залоз;
- усунення больових відчуттів;
- усунення набряків і слідів втоми;
- запуск процесів природного омолодження.
Показання та протипоказання для масляного масажу
Масляний масаж показаний в таких випадках:
- порушення менструального циклу;
- безпліддя, дисменорея та інші гінекологічні захворювання;
- безсоння, втрата апетиту;
- неврологічні захворювання;
- вікові зміни (зморшки, в'яла шкіра).
Не варто проводити масляний масаж при ГРВІ, сильному кашлі, загостренні хронічних захворювань, алергії, після рясної трапези, нетравленні шлунка, прийомі проносних.
Масляний масаж позбавить від больових відчуттів і чудово підтягує шкіру. Під час процедури стає спокійно - таке позитивний вплив від легких ковзань по маслу.
Масляний масаж досить ефективний для профілактики вікових змін, адже він усуває вже наявні зморшки і підтягує обвислі шкіру. Він може виконуватися щодня, якщо відсутні протипоказання.
У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати масажний стіл на будь-який смак за доступною ціною!