ru ua
0 0
Бонуси: 0 грн.
Для використання накопичених бонусів, будь ласка авторизуйтесь
Каталог
0 грн.
Для використання накопичених бонусів, будь ласка авторизуйтесь

Як правильно провести процедуру масажу обличчя в домашніх умовах?

Как правильно провести процедуру массажа лица в домашних условиях Масаж особи, що проводиться відповідно до класичною технікою, робить позитивний вплив на мімічні зморшки, які розташовуються в зоні очей, вух, рота і носа. При проведенні масажу обличчя, спрямованого на масування щік і носо-губної складки, чола, носа і очниць, необхідно брати до уваги кровообіг від гілок сонної артерії і артерій очей.

Виробляючи масаж обличчя і шиї, фахівця необхідно пам'ятати про розташування глибоких вен особи і їх зв'язку з венозної мережею, а також про лімфососудах, які транспортують лімфу від центральної лінії до лімфатичних вузлів.

У зоні чола судини розташовані уздовж краю волосся, в скроневій частині - спускаються до вуха і кута нижньої щелепи. Від очей, носа і верхньої половини щік судини пролягають у напрямку до вуха. Від губ і нижньої області щік - до кута нижньої щелепи. Судини, що знаходяться на підборідді, рухаються попереду по шиї до грудини.

Масажні лінії обличчя і шиї розташовані відповідно до напряму судин, відвідних лімфу, і кровоносних судин. Правильний масаж здійснюється на основі і при повному дотриманні схеми масажних ліній.

Іннервація особи проводиться завдяки трійчастому і лицьовим нервами, рухові волокна яких відповідають за функції жувальних і мімічних м'язів.

Завдяки правильному масажу обличчя, можна запобігти рання поява ознак старіння шкіри, зморшок, повернути шкірі пружність і здоровий колір, знизити тиск і частоту пульсу. Необхідно поєднувати масаж обличчя і шиї при травмах і хворобах особи, головного болю, мігрені, гіпертонії, наявності надлишкових відкладень жиру, в'ялою шкірі, зморшках і т.п.

Удома можна самостійно провести вечірній масаж обличчя, розгладжує зморшки, масаж голови, що стимулює ріст волосся і здатний позбавити від головного болю. Для цього знадобиться тільки схематичне зображення масажних ліній особи і голови, а також інформація рекомендаційного характеру, представлена в даній статті. Навіть найлегший і обережний масаж, виконаний будинку самостійно, принесе значну користь, якщо брати до уваги протипоказання до проведення подібного масажу.

Протипоказаннями є наявність:
• екземи, бородавок, вугрової висипки;
• гипертрихоза - зайвої волосатості;
• Rosacea - різко вираженою почервоніння обличчя.

Будинки власними зусиллями можна здійснювати масаж для схуднення особи і повернення овалу колишньої чіткості, застосовуючи класичні прийоми масажу з елементами лімфодренажу, який також дуже корисний. Лімфодренаж усуває набряки і сприяє виведенню зайвої рідини з тканин, запобігає появі зморшок.

Перед проведенням масажу обличчя і області декольте від зморшок на дому, необхідно очистити шкіру за допомогою скрабірующего кошти. Можна провести пілінг за допомогою пивної дробини, меленої кави, вівсяних пластівців. Це посилить ефективність масажу.

Як правильно виконати масаж обличчя?
Масажна техніка в даному випадку включає обробку наступних областей:
• лобова і скронева;
• області очей і очниць;
• зони щік і носа;
• області рота і підборіддя.

Масаж здійснюється протягом 10-15 хвилин, курс, як правило, включає 10-15 сеансів. Масаж проводиться після зігрівання шкіри обличчя пацієнта. Крім того, фахівець повинен проводити масаж нехолодну руками.

Техніка здійснення масажу зон чола і скронь:
Виконання масажу здійснюється:
• за допомогою поверхневих площинних прямолінійних погладжувань, що йдуть від середини лоба до скронь, направляючи вправо праву руку, вліво - ліву;
• в поглибленнях скронь проводиться кругове або спиралевидное погладжування;
• за допомогою долонних фаланг пальців або долоні знизу вгору погладжують від надбрівних дуг до волосся, змінюючи при цьому руки;
• за допомогою хвилеподібних або зигзагоподібних погладжувань чола, далі через віскі до мочок вух і вниз до грудини. Якщо є зморшки, то цей прийом виконувати не варто;
• напівкружними і спіралевіднимі розтираннями від середини лоба в сторону скронь;
• розминання в вигляді легкого пощипування, стиснень шкіри пальцями, переривчастих натискань;
• вібрацією, здійснюваної у вигляді швидкого пунктирування за допомогою двох-трьох пальців.

Особливості самостійного проведення масажу обличчя в області повік і навколо очниць в домашніх умовах:
• Повіки слід масажувати подушечками пальців, здійснюючи спрямованість руху по верхній повіці до скронь від перенісся, а по нижньому століттю - в бік внутрішнього куточка ока. Кругові і спіралеподібні рухи пальцями не виробляють, щоб уникнути розтягування шкіри і нанесення шкоди тонким судинах.
• При закритих очах необхідно розгладжувати кругову очну м'яз і м'яз, яка відповідає за рухи брови: за допомогою лінійного і кільцеподібного прийому, користуючись кінцевими фалангами пальців обох рук. Їх рухають від ямочки на скроні по нижньому краю очі, потім по м'язі, що здійснює рух брови.
• Погладжування поєднується з розтиранням: круговим і прямолінійним, штріхованіем, розминання: Щіпцеобразное натискають верхню частину очної орбіти і проводять до скронь. Натискають на нижню частину очниці, направляючи пальці до перенісся.
• Використовують техніку вібрації: пунктирование, лупцювання пальцями, комбінують з технікою точкового масажу.

Не варто нехтувати турботою про важливому органі особи - носі і шкірі навколо нього. Масаж носа корисний при гаймориті, нежиті і для поліпшення шкіри і стимуляції процесів очищення в потових і жирових залозах.

Масаж виконується за допомогою:
• погладжують рухів: щипцеобразних і площинних;
• розтираючих рухів: прямолінійних, кругових і щипцеобразних;
• розминаючих рухів: надавлюють, щипцеобразних, пунктирування, струсу кінцевими фалангами пальців.
Зони навколо носа рекомендується масажувати надавливаниями і за допомогою прийомів точкового масажу.

масаж щік
У домашніх умовах масаж від зморшок і для схуднення особи ґрунтується на опрацюванні щік з напрямком рухів до вушних раковин, за допомогою:
• погладжування: Щіпцеобразное, площинного;
• розтирання: прямолінійного, кругового, спіралеподібного, пиляння, штрихування;
• розминання: Надавлюйте Щіпцеобразное, зрушується і розтягує;
• вібрації: пунктирною, перкусії, точкового масажу.

Масаж в області навколо рота і підборіддя
Масування круглих м'язів рота і на підборідді здійснюється за допомогою наступних технік:
• погладжують рухів - від центру по краю щелепи знизу до областям за вухами, від крил носа - в напрямку до мочки вуха, від куточків губ до вушних раковин. Додатково - площинне прасування і щипцеобразное погладжування;
• розтираючих рухів, до яких відносяться кругові, прямолінійні, спіралеподібні, Щіпцеобразное і штрихування;
• розминаючих рухів: надавлюють і щипцеобразних, що розтягують і зрушують шкіру;
• вібраційних рухів: пунктирование, перкусія, поплескування, методики точкового масажу.

Масаж верхньої губи
При масажі цієї зони носогубних складка розгладжують в напрямку від куточків губ в сторону крил носа, при цьому використовуються третій і четвертий пальці. Від куточків рота рух триває до основи носа, а від спинки носа траєкторія руху закінчується на його кінчику. Поглиблення складок масажують повільними рухами, поперечно рухаючи пальці.

При в'ялою шкірі, її фіксують у куточків рота за допомогою подушечок пальців однієї руки, далі погладжують і розтирають у напрямку, протилежному куточків рота, пальцями іншої руки. Потім руки змінюють і виконують ті ж рухи з іншого боку. До додаткових прийомів відносять: площинне погладжування, переривчасті розтирання і вібрацію, а також щипцеобразное розминка.

Самостійний масаж, описаний вище, проводиться при травмах і запаленнях лицьового і трійчастого нервів. Його рекомендується також робити під час реабілітаційного періоду після різного роду пошкоджень, хірургічних операцій.

Гігієнічний косметичний масаж в поєднанні з масажем голови є дієвою профілактичним заходом для збереження пружності та молодості шкіри.
• Чому необхідно дотримуватися схему масажних ліній при проведенні даного масажу?
Для того, щоб масаж приніс користь і не заподіяв, навпаки, шкоди організму, його необхідно робити в напрямку волокон м'язів, кровоносних і лімфатичних судин. Схематичний опис масажних ліній складено згідно з цими напрямками, тому її потрібно дотримуватися.
• Яка кількість сеансів такого масажу необхідно провести?
Тривалість курсу лікування враховує стан шкіри і наявність певних хвороб, в середньому тривалість складає 10-20 сеансів.
• Як часто варто проводити подібний масаж?
Як мінімум два рази - в літній і зимовий сезон.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати масажний стіл на будь-який смак за доступною ціною!

Передзамовлення
Передзамовлення успішно відправлен!
Ім'я *
Телефон *
Зворотний дзвінок
Запит успішно відправлений!
Ім'я *
Телефон *
Спитати у Instagram Спитати у Telegram Спитати у Viber