Купівля такого важливого атрибуту як стіл для масажу не так проста, як здається на перший погляд. Багатьох хвилює питання "як правильно вибрати складаний масажний стіл". У даній статті ми дамо докладне пояснення і корисні поради, щоб ви швидше визначилися з вибором.
В першу чергу необхідно розуміти для яких цілей вам потрібен масажний стіл, тобто для професійного користування в салонах або масажних кабінетах, або ж для масажу в домашніх умовах.
Який складаний масажний стіл вибрати для себе, а який для роботи?
Зачату покупці спершу дивляться на ціну товару. Від цього показника буде залежати якість і термін експлуатації масажного столу. Це без сумнівів важливий пункт при виборі, однак радимо звернути увагу на деякі інші моменти.
Визначте який би ви хотіли масажний стіл: дерев'яний або алюмінієвий. Складно сказати, який варіант виявиться найкращим. Кожен майстер визначає для себе відповідний тип. Міцність, якість, надійність і довгостроковість масажного столу не так залежать від матеріалу. Всі ми знаємо, що якщо правильно і дбайливо поводитися з речами, вони прослужать Вам довший термін.
Ще одним важливим пунктом можна назвати габарити масажного столу. Це так само пов'язано з метою використання. Якщо купувати стіл для себе, то важливо враховувати статура всіх членів сім'ї і той факт, щоб стіл підходив кожному. У разі, якщо ви берете стіл для роботи на ньому, тоді габарити грають більш важливу роль. Стандартним прикладом масажного столу вважається показник довжини 184 см. Але по ширині вони значно відрізняються і відрізняються між собою: вузькі - ширина приблизно від 60 см і вище, стандартні - часто це 71 см, і широкі - приблизно 75-76 см. Висоту можна регулювати за власними побажаннями та виставляти необхідний параметр.
Якщо у вас ще залишилися на рахунок того, як вибрати складаний масажний стіл, ще одним важливим аспектом буде «підйомна частина» масажного столу. Варто звернути увагу на спеціальні підлокітники, підголовники, підставки під ноги. У більшості випадках всі ці аксесуари присутні в складних масажних столах, окрім підйомної частини.
Існує думка, що підйомна частина масажного столу популярна більше в сфері косметології. Це полегшує багато процедур, адже стіл орієнтований на роботу з різними частинами тіла, наприклад, підголівник відмінна ідея для процедур пов'язаних з особою.
Складаний масажний стіл виявиться корисним не тільки для майстрів, які беруть клієнтів на дому. Такий стіл доведе свою практичність і тим, хто запрошує масажиста на будинок і хоче проводити процедуру на власному столі. По закінченню масажу, складаний стіл з легкістю забирається і складається в шафу чи комірчину, він не буде займати багато місця в кімнаті. Часто складні масажні столи купують і для невеликих спа-салонів.
Переносний масажний стіл також можна швидко складати і розкладати, такий варіант вкрай зручний для легкого перенесення, адже вага переносного столу значно менше (зазвичай близько 12 кг), ніж у стаціонарних моделей. Часто у таких столів є можливість регулювати висоту кожної опори окремо, що дозволяє надійно встановлювати стіл навіть на нерівній поверхні.
Багато хто віддає перевагу покупку столу з підйомною частиною. Це таке собі «додаток» до масажного столу. Він не заважає роботі майстра або зручності клієнта, а навіть навпаки. Навіть якщо у вас немає необхідності такої функції, зайвою вона не буде. Можливо, пізніше підйомна частина стане для вас корисною. Щоб уникнути додатковій покупці, можна відразу купити стіл з підйомною частиною.
Сподіваємося наші поради будуть Вам корисні і питань як вибрати масажний стіл складаний.