При необхідності виконання масажу варто звернути увагу на східні техніки. Вони засновані на древніх навчаннях східної медицини про цілісному підході. Тіло людини розглядається як єдина структура, в якій все взаємопов'язане. Такі масажні техніки дозволяють налаштувати організм людини.
Східний масаж є древнім мистецтвом поряд з голковколюванням і припіканням точок на тілі. Основним принципом є відновлення життєвої енергії.
Згідно з уявленнями східних лікарів і масажистів, на тілі людини розташовується безліч рефлекторних точок. Всі вони пов'язані один з одним. Вони об'єднуються в меридіани.
Специфіка виконання східного масажу
Східна техніка виконання масажу не схожа на традиційну. Відмінності полягають в наступному:
- На меридіани діють по точкам, приділяючи уваги проблемним ділянкам;
- У приміщенні створюється приємна атмосфера за допомогою ароматичних олії, медитацій, музики, пахощів;
- Для виконання масажу не обов'язково використовувати масло, але масажист може підібрати індивідуальний склад для опрацювання проблемних ділянок;
- Не обов'язково підлаштовуватися під лімфоток. Рухи прямують від периферії до центру і в зворотному напрямку.
Техніка виконання масажу
Починається східний масаж з опрацювання стоп і вух. На стопах розташована більшу кількість важливих точок, які пов'язані з внутрішніми органами.
Методика роботи з вушними раковинами. Масажист використовує м'яке поверхневе розтирання до зігрівання і легкого почервоніння шкіри. Мета полягає в опрацюванні зон, які пов'язані з внутрішніми органами.
Робота зі стопами. Майстер пальцем діє на біологічно активні точки для відновлення енергетичного потоку. Використовується продавлювання, вижимання, розтирання і вібрація.
Далі клієнт лягає на живіт. Рухи виконуються по меридіанах і збігаються з потоком життєвої енергії. Застосовуються м'які погладжування долонею: пиляння, площинні і пересічені руху долонею. Прийоми використовуються по черзі, можна також їх поєднувати. Основний прийом - це розминка, яке передбачає захоплення тканини. Також використовується розтягування і м'яття.
Тканина може опрацьовуватися глибоко і поверхнево в залежності від стану. Після розминки використовується вібрація, перкусійне постукування, поплескування, щипки.
Масажист сам визначає ступінь впливу, на активні точки виходячи з досвіду та інтуїції. Якщо це необхідно, то він затримується на проблемних ділянках: продавлює, розминає, прогріває. Ці прийом дозволяють домогтися глибокого опрацювання. Так вдається усунути ущільнення тканин, зони напруги і розтягування.
Потім клієнт змінює положення і перевертається на спину. Масаж виконуються у напрямку меридіанів. Використовуються ті ж прийоми: погладжування, розтирання і розминання. Використовуються вібраційні техніки. Масажист використовує масажні палички і кульки. Вони виконані з каменю, дерева, металу і пластика.
На м'яких ділянках робота виконується дуже делікатно, особливо якщо є рубці і шрами. Тому східний масаж потрібен людям, які проходять відновлює терапію після травм і операцій. Одужання настає набагато швидше.
Тривалість масажу перебувати в межах півтора-двох годин. Переміщаючись по меридіану, майстер опрацьовує окремі рефлекторні зони.
результат
Пацієнти, які скористалися масажною технікою, відзначають, що у них покращився стан здоров'я. Особливо хороший ефект настає після виконання курсу масажу складається з 12-15 сеансів. Вдається спостерігати такі зміни:
- Усувається біль суглобів, і вони стають більш рухливими;
- Усувається наслідок стресу;
- Поліпшуються обмінні процеси;
- М'язи стають пружними і еластичними;
- Поліпшується колір і тонус шкіри.
Масаж усуває напругу, підвищує тонус внутрішніх органів. Тіло людини набуває легкість, настає душевну рівновагу, поліпшується робота внутрішніх органів. Відповідно до східними уявленнями, все це є результатом гармонізації енергетичних каналів.
У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати масажний стіл на будь-який смак за доступною ціною!