ru ua
0 0
Бонуси: 0 грн.
Для використання накопичених бонусів, будь ласка авторизуйтесь
Каталог
0 грн.
Для використання накопичених бонусів, будь ласка авторизуйтесь

Китайський масаж: техніки і прийоми

Китайский массаж: техники и приемы У китайській медицині незапам'ятних часів використовувався масаж як лікувальний методу. Однією з китайських методик масажу є точкова, виконувана подушечками пальців і нігтями. За рахунок впливу на точки акупресури вдається вивільнити ендорфіни, які блокують біль. В результаті не тільки зникає біль, але також збільшується приплив крові до потрібної ділянки. Тканини і органи насичуються киснем, набагато ефективніше відбувається обмін речовин. Розслабляються м'язи, організм набагато краще пручається хворобам.

Показання до виконання точкового китайського масажу: головні болі, захворювання суглобів, артрит, хронічні бронхіти, виразка шлунка, запор, гіпертонія, міозит, трахеїт, ішіас.

Точковий масаж може виконуватися дорослими і дітьми. У останніх завдяки масажу поліпшується пам'ять, підвищується працездатність.

Точковий масаж ефективний щодо відновлення для спортсменів. Його можна застосовувати до і після тренувань. З його допомогою вдається запобігти появі травм.
Використовується китайський точковий масаж на шкірі обличчя для збереження молодості. Він робить шкіру пружною і еластичною, розслаблює м'язи обличчя.

Класичний точковий масаж включає в себе наступні прийоми: розминка, натискання, погладжування, розтирання, вонзаніе, різання, вібрація, штовхання.

Розглянемо особливості кожного з них.

розминка

Цей прийом виконується подушечкою великого пальця. Решта повинні бути зігнуті, але не торкалися масажованого ділянки. Великий палець необхідно розташувати в центрі пацієнт точки і повільно виконувати їм кругові рухи.

Під час впливу шкіра не повинна змішатися, рухатися може лише підшкірна клітковина. Інтенсивність прийому залежить від стану пацієнта. Починати розминка краще зі швидкості від руху в секунду, збільшуючи до трьох рухів в секунду.

натискання

Це основний прийом в точковому китайському масажі, який слідує за разминанием. У деяких випадках сеанс точкового масажу складається виключно з одних натискань. Якщо натиснення слід за разминанием, тоді виконується 21-25 рухів розминання, а після - стільки ж натискань. Сеанс, що складається лише з натискань, передбачає виконання 71-75 рухів.

Натискання точно також як і розминка виконується подушечкою великого пальця. Палець, яким здійснюється натискання, повинен розташовуватися перпендикулярно по відношенню до масажованої точці. Шкіра не повинна зсуватися.

Рухи повинні виконуватися плавно, з поступовим збільшенням інтенсивності впливу. Пацієнт повинен відчувати тепло і оніміння. У разі виникнення больових відчуттів необхідно зменшити інтенсивність натискань в больової точки. Після виконання натискань в інших ділянках можна знову повернутися до тієї точки.
У деяких випадках використовується посилене натиснення. Такий прийом передбачає натиснення з обтяженням із застосуванням пальців іншої руки.

розтирання

Прийом застосовується для посилення кровообігу і лімфотоку. З його допомогою вдається позбутися від припухлостей, оніміння і його варто використовувати для усунення ознобу. В результаті дії порушуються нервові закінчення, і тонізує шкіра.
Розтирання виконується подушечками пальців, а якщо точки, які потрібно опрацювати, розташовуються на великих м'язах, розтирання можна виконувати тильною стороною кисті.

штовхання

Штовхання здійснюється долонною поверхнею великого пальця. Інші пальці повинні розташовуватися в напівзігнутому положенні. При використанні даного прийому руху повинні направлятися в центр пацієнт точки. Штовхання варто починати з невеликого тиску, підвищуючи поступово його інтенсивність. У місці дії людина повинна відчувати тепло і оніміння.

погладжування

Прийом виконується подушечками великого пальця. Все решта пальців потрібно зігнути в порожнистий кулак. Дія здійснюється виключно великим пальцем, а інші не повинні торкатися пацієнт точки. Рухи слід виконувати в двох напрямках. Вони повинні бути з рівномірною силою. Коли погладжування виконується в двох симетричних точках, для кращого ефекту впливу може відбутися одночасно.
Інтенсивність прийомів на перших сеансах повинна бути незначною, а поступово її слід збільшувати. Погладжування викликає відчуття тепла в масажованих ділянках.

Вонзаніе

Буває однопальцовим і двупальцевим. У разі виконання вонзанія одним пальцем, використовується вказівний палець, а великий і середній притискають до нього. Якщо вонзаніе здійснюється за допомогою великого пальця, то інші повинні бути зігнуті. Таким чином вдається збільшити силу вонзанія.
Вонзаніе проводиться повільно з поступовим збільшенням інтенсивності рухів. Прийом викликає тепло, відчуття розпирання і оніміння. Тримати палець в масажованих ділянці слід протягом 20-30 секунд. Вонзаніе можна посилити за рахунок вібрації. Після вібрації палець потрібно відвести від точки. Через кілька секунд вонзаніе потрібно повторити.

вібрація

Для випоненія прийому задіюється подушечка великого або середнього пальця. Застосовується він після кожного вонзанія. За рахунок вібрації в масажованих ділянці посилюється відчуття розпирання і здерев'яніння. Причому воно може поширюватися також на значну відстань від цієї точки. Виробляти вібрацію слід протягом 20 секунд. Виконується цей прийом на видиху пацієнта.

різання

Масажний прийом виконується нігтем великого пальця. Техніка виконання дуже схожа з вонзаніем, відмінність тільки в тому, що різання здійснюється нігтем. Виконувати прийом треба обережно, щоб не поранити шкіру. Варто щоб пацієнт не відчував болю. . Інтенсивність повинна зростати поступово. Різання часто використовується в тих ділянках, де недостатньо розвинена клітковина. Найчастіше цей прийом використовується, коли пацієнт потребує невідкладної допомоги: при непритомності, шокових станах і т.п.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати масажний стіл на будь-який смак за доступною ціною!

Передзамовлення
Передзамовлення успішно відправлен!
Ім'я *
Телефон *
Зворотний дзвінок
Запит успішно відправлений!
Ім'я *
Телефон *
Спитати у Instagram Спитати у Telegram Спитати у Viber