Щоб м'язи обличчя були каркасом, тримали шкіру в тонусі потрібно скористатися ліфтінговим масажем, який дозволяє уникнути хірургічного втручання і ін'єкцій.
Підтягує ліфтинговий ефект можна досягти наступними видами масажу: скульптурного, пластичного, що моделює, європейського, японського або китайського.
Ліфтинг-масаж обличчя позитивно впливає на організм. Досягається ефективна опрацювання шкіри, підшкірно-жирової клітковини і м'язи обличчя; поліпшується кровообіг і відтік лімфи; тканини насичуються киснем і харчуванням; мускулатура приходить в тонус; стимулюється вироблення еластину і колагену; усуваються застійні явища в лімфососудах; виведення зайвої рідини і продуктів обміну; усунення набряків і жирових відкладень в підшкірній клітковині.
Для підтяжки шкіри і пружності проводитися курс масажу. Розгладжуються мімічні зморшки, усувається статична напруга м'язів, поліпшується капілярне кровопостачання, поліпшення кольору обличчя, активне вбирання компонентів кремів і масел - все це дія ліфтинг-масажу.
Під час масажу використовується масажне масло. Це може бути персикове, оливкова або мигдальне масло. Також можна до нейтрального крему додати 5-6 крапель ефірного масла герані, кипариса, фенхеля, лимона, бергамоту, неролі.
Залишки масла після масажу видаляють за допомогою серветок.
Ліфтинг-масаж проводитися з 25 років. В результаті проведення масажу шкіра набуває здорового вигляду і бархатистість. Після масажу можна забути про мішках і синцях під очима, підтягнути опущені куточки губ, згладити носогубні складки.
Методика виконання ліфтинг-масажу
Якщо ви хочете виконати ліфтинг-масаж в домашніх умовах, вам слід проконсультуватися з дерматологом, адже розтирання і розминання повинні виконуватися виключно на здоровій шкірі без висипань, судинних зірочок і т.п.
Перед проведенням масажу потрібно провітрити, а потім прогріти приміщення. Температура приміщення не повинна бути нижче 19˚С. Руки, які будуть виконувати масаж повинні бути гладкими, м'якими без ранок і шкірних захворювань. Застосування ефірних масел і кремів дозволяє домогтися цілющого ефекту, врегулювання обмінних процесів в клітинах.
Ліфтинг-масаж - це ефективний метод усунення вікових зморшок, а також профілактики мімічних зморшок.
Ліфтинг-масаж виконується по масажних лініях, які збігаються з ходом лімфатичних судин. Таке виконання масажу дозволяє мінімально розтягнути шкіру, звільняє клітини від лімфатичної рідини.
Масаж шиї проводитися від грудей до підборіддя.
Вплив на центральну частину чола починається від перенісся вгору до лінії росту волосся, надбрівних дуг - від перенісся в сторону скронь, верхніх повік - від внутрішнього куточка ока в бік зовнішнього, на шкіру повік під очима - від зовнішнього куточка до внутрішнього куточка.
Техніка виконання масажу
Для підтяжки обличчя застосовують погладжують, розминають, розтирають, постукуючі прийоми.
Рекомендації по виконанню масажу шиї
По масажних лініях правою рукою масажується ліва поверхня шиї. Застосовуються кругові і спіралеподібні рухи. Аналогічні рухи виконуються з правого боку лівою рукою. Кожній стороні приділяють по хвилині. Після третього-четвертого сеансу чергують, швидкий і повільний темп.
Масаж надбрівних дуг
Вказівний палець прикладають до центру перенісся між бровами і виконують кругові рухи по надбрівної дузі до краю брови. На кожній дузі руху повторюються п'ять разів.
масаж чола
Пальці лівої руки прикладають до скроні. Правими пальцями виконують кругові масажні руху без розтягування шкіри. Масаж передбачає десять рухів. Аналогічно проводитися прийом справа наліво іншою рукою.
До чола прикладають чотири пальці, великі пальці прикладають за вухами. Здійснюються ніжні напівкругові руху до скронь від центру чола, а після повторюють рухи десять разів.
Масаж верхньої частини щік
Кінчики вказівного і середнього пальця прикладають до крил носа. Здійснюються повільні кругові масажні руху по поверхні щік зверху до вушної раковини. Не варто сильно натискати, адже це може призвести до розтягування шкіри. Пальці просувають до скронь і фіксують три точки, які стоять поруч. Рухи повторюють п'ять-сім разів.
Пальці прикладають у крил носа і виконують ніжні поплескування по напрямках до скронь. Повторюють п'ять разів, поступово доводячи до п'ятнадцяти повторень. Чергується повільний і прискорений темп.
Масаж нижньої частини щік
Пальці прикладають до середньої лінії підборіддя і виконують ніжні масажні маніпуляції у напрямку до куточків губ, від них - в сторону мочок вух, фіксація точки і поверненням в зворотному напрямку. Повторюють сім-десять разів.
масаж підборіддя
Вказівні пальці укладають на центральну лінію підборіддя і виконують руху до куточків рота круговими рухами. Темп використовується середній. Починають з п'яти повторень, поступово збільшуючи до десяти.
Виконують обхват шиї попереду правою рукою, прикладаючи чотири пальці під підборіддя, а великий - щоці. Долоню легко притискають кшеі і ведуть ній до вуха справа, а потім навпаки.
Масаж носогубних складок
Подушечки пальців притискають до куточків губ і виконують легкі пересування до крил носа. Після ведуть пальці до початку брів і назад до куточків очей. Рухи повторюють три рази, збільшуючи кількості повторень до десяти.
Протипоказання
- дерматит;
- герпес;
- алергія;
- гнійні запалення шкіри;
- телеангіоектазії;
- гострі стани організму, які характеризуються високою температурою.
У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати масажний стіл на будь-який смак за доступною ціною!