Головним завданням такого виду масажу є боротьба з целюлітом першого та другого ступеня, а також поліпшення стану шкіри і підшкірно-жирової клітковини. Разом з тим антицелюлітний масаж допомагає скорегувати фігуру.
Виконується антицелюлітний масаж локально, в тих місцях, де дефект виражений. У разі, коли целюліт присутній не тільки на традиційних місцях, таких як стегна, живіт, сідниці, а й на інших ділянках тіла (руки, спина), в такому випадку масаж виконується з чергуванням цих зон. Прийоми, які використовуються під час такого масажу, крім традиційних масажних рухів передбачають виконання спеціальних рухів, які спрямовані на корекцію ліподістрофеческіх змін шкіри і підшкірно-жирової клітковини, які відбуваються локально.
Для такої проблеми характерними є такі прояви:
- порушення еластичності і тургору тканин;
- зміна кольору;
- зміна рельєфу шкіри, утворення так званої «апельсинової кірки».
Антицелюлітний масаж передбачає виконання таких масажних прийомів:
- погладжувань;
- розтирань;
- зсувів шкіри;
- кругових разминаний;
- постукувань;
- поплескування;
- вібрацій.
В такому масажі використовується також спеціальний прийом - перекочування. Він передбачає легкі відтягування шкіри у вигляді валика, такий валик переміщують по області впливу у вигляді хвилі. Ефективність такого масажу опеределяется тривалим і інтенсивним впливом на шкіру за допомогою рук. Вплив відбувається на декількох рівнях, починаючи від поверхневого шару, з плавним переходом до підшкірно-жирової клітковини. Коли майстер впливає на поверхневий рецепторний шар, відбувається стимулювання терморецепторов шкіри і поверхневих капілярних мереж. Такий вплив сприяє розсмоктуванню фіброзного каркаса клітин і виведенню шлаків з цих клітин. Масаж активізує розвиток еластину і колагену, які вважаються білками молодості.
Антицелюлітний масаж надає наступну позитивну дію:
- покращує процес кровообіг;
- забезпечує лімфодренаж;
- нормалізує обмін речовин;
- сприяє схудненню;
-сприяє процесу виведення шлаків і токсинів з організму;
- позбавляє від проявів целюліту;
- підвищує пружність м'язів стегон і сідниць;
- робить шкіру еластичною.
Під час проведення масажу температура ділянок, на яких спрямована дія, підвищується на 1,5-2 градуси. Руки масажиста дратують біологічно активні точки і рефлекторні зони організму, в результаті цього виявляється потужний вплив на енергетичну мережу в цілому, значно поліпшується процес обміну речовин, відбувається зміцнення імунної системи організму, поліпшується кровообіг. Шкіра, на яку впливає масажист, стає еластичною, гладкою, пружною, пропадають зайві кілограми. В результаті проведеного масажу зникають зайві сантиметри, а також відбувається оздоровлення всього організму в цілому.
Перед тим як приступати до виконання цілого курсу антицелюлітного масажу слід провести пілінг шкіри. Пілінг дозволяє звільнити епідерміс від відмерлих частинок і розкрити пори. Таким чином, значно поліпшується процес проникнення спеціальних антицелюлітних засобів, в більш глибокі шари шкіри.
До складу засобів, які наносять на шкіру перед процедурою входять:
кофеїн і теофілін; вітаміни; ферменти; сполуки кремнію; ефірні масла; екстракти рослин (плющ, кінський каштан, хвощ); водорості (ламінарія, фукус).
Всі ці компоненти сприяють і нормалізують процес обміну речовин, підвищують еластичність шкіри, в результаті чого відбувається зменшення целюліту.
Головним завданням масажу є в першу чергу поліпшити процес кровообігу, в зонах впливу. В основі процесу лікування целюліту лежить відновлення мікроциркуляції. Саме з цієї причини антицелюлітний масаж не слід поєднувати з розслаблюючим масажем спини та іншими процедурами. Проте, такий масаж можна поєднувати з рефлексотерапією і апаратними методиками. Вони сприяють поліпшенню кровообігу в проблемних зонах.
Одна процедура масажу тривати від тридцяти до дев'яноста хвилин. Тривалість процедури визначається площею впливу і серйозністю проблеми. У СПА-центрах фахівці радять включати антицелюлітний масаж в програми спрямовані на оздоровлення організму і корекцію фігури.
Безумовно, є хірургічний метод, який дозволяє скорегувати фігуру - ліпосакція. Результат такої процедури відразу ставати помітним. Однак, варто враховувати, що ліпосакція - це операція, і при такій операції видалення підшкірно-жирової клітковини відбувається нерівномірно. У деяких випадках в місці проведення операції залишаються горбисті сліди. В результаті видалення сальників в області живота тіло втрачає природні місця накопичення жиру. В результаті жирові відкладення можуть з'являтися в досить незвичних місцях, наприклад на плечах, руках, грудній клітці. Таким чином, ми позбавляємося від однієї естетичної проблеми і даємо початок нової. Тому перед тим як зважитися на проведення такої процедури слід зважити всі «за» і «проти».
На відміну від операції антицелюлітний ручний масаж є цілком безпечною процедурою. Він спрямований на рівномірне зменшення підшкірно-жирового шару, не порушуючи при цьому цілісності шкіри. При проведенні масажу завжди враховуються індивідуальні особливості будови тіла пацієнта, тип статури. Такий масаж відноситься до одних з найбільш дієвих.
Протипоказання:
- венозна недостатність, яка носить хронічний характер і супроводжується тромбозами, тромбофлебітом;
- порушення шкірного покриву;
- інфекції;
- лихоманка;
- період вагітності;
- місячні;
- гострі захворювання інфекційної природи;
- гострі запальні захворювання шкіри;
- гострі запальні захворювання внутрішніх органів;
- онкологічні захворювання;
- певні захворювання серця і судин;
Антицелюлітний масаж живота не проводять при наявності доброякісних і злоякісних утворень в області малого тазу і черевної області; під час критичних днів; при наявності гострих і в період загострення хронічних інфекцій; запальних захворювань шкіри живота; в післяопераційний період.
У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати масажний стіл на будь-який смак за доступною ціною!