ru ua
0 0
Бонуси: 0 грн.
Для використання накопичених бонусів, будь ласка авторизуйтесь
Каталог
0 грн.
Для використання накопичених бонусів, будь ласка авторизуйтесь

Масаж верхніх кінцівок.

В області пальців і кисті розташовуються короткі м'язи. Міжкісткової м'язи розташовані між п'ястно кістками, на узвишші м'язів I і V пальців. Сухожилля м'язів передпліччя перебувають на кисті в напрямку пальців, при чому, до кожного пальця підходить два сухожилля згиначів і одне розгиначів пальців. Між кістками пястья і зап'ястя, окремими фалангами пальців, основними фалангами і п'ястком знаходяться дрібні суглоби.

Як і будь-які інші м'язи, ці також потребують масажі, який має свої прийоми.
Що стосується масажу кисті і пальців, то вони виконуються долонями поверхнями подушечок I і II пальців. Робимо погладжування круговими рухами, розтирання має бути прямолінійним, спіралевидним і круговим. Можна використовувати прийом штрихования, як поздовжнього, так і поперечного напрямку; розминка і розтягнення. При цьому масажні прийоми поєднують як з пасивними, так і з активними рухами.

Масаж кисті починають з тильної сторони, потім переходять до долоннійповерхні, рухаючись від кінчиків пальців до ліктьового суглоба.

При масажі лучезяпястного суглоба, рука повинна лежати на столі або на стегні, а кисть полусогнута. Починаємо масажувати тильну сторону, потім переходимо до долонної. Застосовуємо при цьому кругові охоплюють погладжування, розтирання, використовуючи великий палець. Потім знову погладжування до середини передпліччя. Вправи чергуються активні з пасивними. На тильній стороні суглоба сила тиску повинна бути трохи менше, ніж на долонній, оскільки на тильній поверхні сухожилля розміщені відразу під шкірою, а на долонній прикриті сухожиллями згиначів кисті і пальців.

Що стосується передпліччя , То на ньому м'язи поділяються на дві групи: передня (згиначі і пронатори кисті) і задня (розгиначі і супінатори кисті). З кожного боку м'язів розміщені по два шари м'язів - поверхневий і глибокий.

Спочатку роблять загальний масаж передпліччя, де з однаковою силою впливають як на згиначі, так і розгиначі, при цьому роблять погладжування від кінчиків пальців до нижньої третини плеча. Далі йде виборчий масаж м'язів тильної і долонної поверхні, застосовуючи охоплює безперервне погладжування. На завершення - струшування. Крім того, використовують напівкружними розтирання обома руками, поперечне розминання з ліктьової і променевої боку і вібрацію в формі рубления.

Для масажу ліктьового суглоба вдаються до площинному круговому поглаживанию I обох рук, також застосовують долоню до масажу суглоба із зовнішнього боку і спіралеподібні розтирання в ліктьовій частині суглоба.

На плечі також як і на передпліччі є дві групи м'язів - передня, сгибательная і задня, разгибательная. Спочатку застосовують недіфференціонной масаж все м'язів плеча, використовуючи прийоми безперервного погладжування, напівкружного розтирання, розминання та валяння. Потім йде виборчий масаж. Потім індивідуально масажуємо згиначі - двоголову і плечову м'язи. Далі - розгиначі, триголовий м'яз. Тут застосовуємо прийоми погладжування, розтирання - колоподібне пучками пальців, колоподібне і спиралевидное підставою долоні, колоподібне і прямолінійний кісточками зігнутих пальців, розминка - подовжнє, поперечне, ординарне і «щипці». При цьому масажуємо спочатку найменш хворобливі м'язи.

Безперервним погладжуванням, пилянням, поперечним разминанием масажуємо дельтоподібний м'яз. Верхня частина трапіевідной м'язи і знаходиться під нею надостная м'яз лопатки, або надплечье масажуємо подушечками пальців, підставою долоні і фалангами пальців, використовуючи розтирання, розминка колоподібні руху.

При масажі плечового суглоба, треба почати в масажу плеча. Потім приступаємо до масажу суглоба спереду, ззаду і знизу. Закінчується процедура фізичними вправами. Використовуючи погладжування, проводимо веерообразное рух на всій поверхні суглоба.

При подібному масажі руки масажованого можна прилаштувати в трьох варіантах:
1. Рука за спиною. При цьому, тильна сторона кисті знаходиться на ділянці нирок. Таким чином відбувається забезпечення кращого доступу до передньої поверхні суглобів.
2. Щоб доступ до задньої частини був краще, долоню можна покласти на протилежне плече.
3. Щоб без проблем масажувати нижню частину суглобів, пряму руку долонею вниз кладуть на надпліччя масажиста під кутом 90 градусів.
Застосовуємо прийоми розтирання, погладжування і штрихування.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати за доступною ціною зручний масажний стіл для проведення різних видів масажу!

Передзамовлення
Передзамовлення успішно відправлен!
Ім'я *
Телефон *
Зворотний дзвінок
Запит успішно відправлений!
Ім'я *
Телефон *
Спитати у Instagram Спитати у Telegram Спитати у Viber