Кожна техніка масажу спрямована на те, щоб зняти спазм, посилити кровообіг і лімфодренаж. Те ж саме лежить в основі старослов'янської масажу живота. Чому саме живота?
Прихильники методики вважають, що всі захворювання починаються тоді, коли спостерігається спазм судин і порушення кровотоку. Відбувається це тоді, коли є зміщення органів і напруга тканин. Знявши напруга або спазм, повернувши на місце орган, можна усунути причину захворювання, а не симптоми, як часто робить офіційна медицина за допомогою лікарських засобів.
Сучасна медицина згодна з тим, що в черевній порожнині розташовані багато органів ендокринної системи, є своя система кровопостачання. Тому, вплив на органи, розташовані в животі, стимулює роботу всього організму.
масаж живота може стабілізувати артеріальний тиск, позбавити від головного болю, позбавити від проблем в роботі жовчного міхура, шлунково-кишкового тракту, сечостатевої системи.
підготовка .
1. Діагностика захворювань по обличчю. Очі, колір білків, стан шкіри - дають уявлення про проблеми органів черевної порожнини. Визначаються органи, що вимагають впливу.
2. Перевірка правильності діагностики по обличчю здійснюється за допомогою пальпації органів. Визначається розташування органів.
Методика виконання масажу.
Масаж робиться натисканням на точки-проекції внутрішніх органів. Для усунення зміщення масажист натискає на кожен орган з певною силою і при глибокому видиху повертає його в потрібне місце.
Роблячи масаж, масажист повинен дотримуватися певних правил:
1. Натискання виробляти до легкого болю. Якщо дуже боляче, натискання слід послабити до легкого болю.
2. Натискання має тривати не більше трьох хвилин. Більш тривале натискання може викликати ішемію органу.
3. Якщо біль пройшла, переставити руку в інше місце, не чекаючи трьох хвилин.
4. Якщо біль не пройшла протягом трьох хвилин, руку все одно переставити. До цієї точки можна повернутися ще раз.
5. Натискати і прибирати руку треба м'яко, без ривків і поштовхів.
Увага! Перший сеанс супроводжується больовими відчуттями, пізніше вони зникнуть, тому що основним завданням масажу є усунення больового синдрому та поліпшення роботи органу.
Протипоказання:
- аневризма черевної аорти;
- інфекційні захворювання;
- пухлини будь-якої етіології;
- гострі запальні захворювання;
- тромбози.
У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати за доступною ціною зручний масажний стіл для проведення різних видів масажу!