Такий масаж зародився в стародавньому Тибеті. В його основі взаємодію шкіри і активних речовин, які містяться в меді. Це один з підвидів рефлексотерапії.
завдяки різкому поліпшенню циркуляції крові в глибоких шарах поліпшується живлення тканин і внутрішніх органів. Мед витягує токсини з організму. Подібний масаж дозволяє очищати шкіру і збільшувати лімфоток.
медовий масаж чудово поєднує в собі лікувальну дію масажу і меду. Це відмінний спосіб підтримати хорошу форму і стан в умовах стресів і перевантажень. Така процедура прибирає втому, дарувати легкість і свіжість. Шкіра послемеда стає пружною і шовкової на дотик, а підшкірні ущільнення розгладжуються.
уже після першої процедури на масажному столі ви відчуєте себе краще і стрункішою. Медовий масаж дозволяє не тільки схуднути, але і впоратися з різними вадами фігури. В ході досліджень було доведено, що такий масаж дозволяє м'язам швидко відновлюватися, метаболізм прискорюється. По суті, така процедура спрямована на поліпшення насичення шкіри і м'язів поживними речовинами і киснем. Мед допомагає вивести з організму шлаки, прибрати набряклість, відновити стан підшкірно-жирової клітковини. Все це дозволяє позбутися від розтяжок, в'ялості і апельсинової кірки.
Для виконання процедури на масажному столі зажадає натуральний незасахарівшійся мед без добавок. Він може бути як липовим, так і квітковим. Додатково в мед допускається введення ароматичних натуральних олій: мандаринове, апельсинове, грейпфрутовий, лавандова, ялівцеві і т.д. Так, на одну чайну ложку меду досить п'яти крапель олії. Якщо ж масаж виконується на сідницях і стегнах, то така кількість масла додається в дві ложки меду.
Варіанти сумішей для масажу:
• дві ложки меду, п'ять крапель лимонного і по дві краплі лавандового і евкаліптової олій;
• дві ложки меду, три краплі лимонного, по дві краплі апельсинового і лавандового масла;
• три краплі ялівцевого масла;
• дві ложки меду, по п'ять крапель апельсинового і лимонного масел;
• дві ложки меду, по дві краплі м'ятного і лавандового, три краплі лимонного масла.
Масла і мед прийнято змішувати безпосередньо перед процедурою. Спочатку змішуються різні аромамасла, а потім вони додаються до меду.
бджолиний мед наносять на долоні, а потім переносять його на проблемну ділянку за допомогою поплескування. Всі зони при цьому масажуються окремо. Коли весь мед буде на шкірі, долоні потрібно до тіла приклеїти, а потім дуже різко відірвати. Поступово всі рухи повинні стає більш сильними і різкими. Руки потрібно намагатися притиснути якомога щільніше. Так мед в шкіру вбивають, причому на поверхні залишається тонкий шар. Долоні під час процедури як би присмоктуються, що може нагадувати медичні банки по відчуттях. Чим сильніше і різкіше виконуються поплескування, тим кращий результат дасть процедура.
Після того як долоня прикладається, її потрібно відірвати так, ніби зі шкіри витягують скопилася бруд. Трохи пізніше на поверхні з'явиться сіро-біла в'язка маса, це і є шлаки. Спочатку вони виходять на шкіру, а пізніше переносяться на долоні. Тому їх потрібно час від часу витирати чистим рушником.
Процедура, яка проводиться на масажному столі , Займає п'ять-п'ятнадцять хвилин. оскільки при цьому судини розширюються, шкіра нагрівається і червоніє. Після масажу мед з тіла змивають теплою водою і м'якою мочалкою. Потім шкіру змащують натуральним маслом або зволожуючим кремом.
При виконанні процедури варто знати міру, інакше на шкірі можуть з'явитися синці. Також цей масаж хворобливий, тому на чутливих ділянках потрібно масаж робити подушечками пальців. Після процедури можуть залишатися синці, які незабаром пройдуть. Боляче буде тільки кілька перших сеансів, потім шкіра звикне, і особливих хворобливих відчуттів більше не буде.
Курс масажу з використанням меду передбачає п'ятнадцять сеансів, які виконуються через день.
У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати масажний стіл на будь-який смак за доступною ціною!