ru ua
0 0
Бонуси: 0 грн.
Для використання накопичених бонусів, будь ласка авторизуйтесь
Каталог
0 грн.
Для використання накопичених бонусів, будь ласка авторизуйтесь

Медовий масаж

Медовий масаж проводиться в 2 етапи: 1) вдавлення меду і 2) його вакуумний вихід. При вдавливании мед заповнює пори, після чого масажист видаляє цей мед разом із забрудненнями, які є відходами метаболізму, тобто відходами всього організму.

Медовий масаж зазвичай проводять загальний або для проблемних зон. Для цього тіло натирають медом і масажують. Масаж для проблемних зон зазвичай займає 15-20 хвилин, а загальний, в який входить масаж спини і ніг, триває близько години. процедура починається з масажу ніг і спини. Після цього мед змивається в душі. Потім, лежачи на спині, намазується передня частина і масажуються груди, живіт, руки і ноги.

Медовий масаж можна використовувати в якості оздоровчого масажу, а також як доповнення до антицелюлітної програмі, що сприяє поліпшенню стану шкіри і виведенню шлаків. До того ж такий масаж корисний людям, у яких спостерігаються проблеми з органами дихання, проблеми зі шкірою. Адже після антицелюлітного масажу в шкірі залишаються продукти обміну, так звані «відходи» нашого організму. Тому рекомендується робити медовий масаж після того, як за допомогою антицелюлітного масажу були розбиті жири, розігнана кров і лімфа. Ефект від медового масажу можна порівняти з ефектом від грязьових обгортань: очищається шкіра, поліпшується її стан, виводяться відпрацьовані речовини.

Стандартний курс медового масажу становить 12-15 сеансів. Для того, щоб шкіра могла відпочити, ці сеанси проводять через день. Для масажу можна використовувати будь-який мед - липовий, квітковий, гречаний. Щоб досягти більшої ефективності, в мед додають ефірні масла. вибір масла залежить від того, якого ефекту хочуть досягти. Сеанс масажу починається з того, що масажист наносить на свої долоні мед і втирає його в массируемую зону поплескували і погладжують. Після проходження курсу, що складається з 12 сеансів, зменшується целюліт, шкіра стає більш бархатистою, зникає набряклість.

Як до будь-якого виду масажу, так і до цього існують протипоказання: хвороби шкіри, пухлини, новоутворення, порушення щитовидної залози, тромбофлебіт, варикоз, алергічні захворювання, астма, СНІД, венеричні захворювання.

Що собою являє процедура медового масажу?

Медовий масаж безпосередньо нормалізує кровообіг в тканинах, покращує проникність покривів шкіри для впливу біологічно активних компонентів меду. В наслідок чого зростає інтенсивність живлення шкіри і поліпшується виведення з неї отруйних речовин. Під таким впливом шкіра набуває здорового вигляду, вона стає пружною, очищаються пори. Кількість сеансів медового масажу становить 10-15 процедур. Щоб уникнути підвищеного навантаження на організм, сеанси масажу проводяться через день.

На завершення сеансу медового масажу на шкіру наносять зволожуючий крем. Необхідно обов'язково пам'ятати, що в деяких випадках інтенсивне проведення масажу може привести до появи гематом, але вони дуже швидко зникають. При проведенні медового масажу на перших сеансах може відчуватися хворобливість, яка через кілька сеансів поступово знижується.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати масажний стіл на будь-який смак за доступною ціною!

Передзамовлення
Передзамовлення успішно відправлен!
Ім'я *
Телефон *
Зворотний дзвінок
Запит успішно відправлений!
Ім'я *
Телефон *
Спитати у Instagram Спитати у Telegram Спитати у Viber