удари це пошкодження тканини при ударах або падінні, яке не супроводжується порушенням шкірних покрив. Від характеру і ступеня конкретного удару залежить і сама локалізація, і область травми, і сили з якої була нанесено дане пошкодження. При самій діагностиці, перш за все, враховують такі моменти:
* Візуально визначаються наступні збліднення, почервоніння, гамма кольору, крововилив, припухлість, синюшність і деякі інші асиметричні зміни;
* пальпація діагностична: збільшення або зменшення напруги шкіри, сухість або вологість, висипання, нерівномірно розподілене тепло та інші такого типу симптоми;
* Відповідна реакція потерпілого: характер болю (Нічний або денний, в стадії спокою або руху), локалізація
* Результати всіх медичних досліджень, рентгенологічних, висновок ЕКГ, електроміографія, міотонометрія і ін.
Завдання масажу. Посилення лімфо і кровообігу, в зоні пошкодження обмінні процеси, зменшення хворобливих відчуттів, почуття скутості, розсмоктування гематом, крововиливів, гемартрозів і відновлення функції які були втрачені після травми.
Методика масажу. Відсисаючий масаж застосовується перші 2-3 дні. Всі прийоми починають робити вище місця пошкодження.
Прийоми масажу. Погладжування здійснюються в напрямку нижнього лімфовузла, розтирають, легеньке розтирання по ходу лімфи, вібрація лабільна, непереривиста. З 4-5 процедур призначається масаж саме на місце забитого місця, інтенсивність його дозується залежно від реакції і стану хворого. Охоплюють, площинні кругові рухи по ходу лімфовузлів, розтирають подушечками пальців, ніжно розминають. Протипоказані ударні прийоми.
Від 15 до 20 хвилин проходить тривалість процедур, бажано приймати 10 сеансів, дуже добре, якщо кожен день. Після другої процедури бажано включати фізичні вправи. Якщо забій незначний, то краще за все моментально почати робити рух в області травми.
У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати масажний стіл на будь-який смак за доступною ціною!